Samsung UE46F8000ST [Obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jindrous01 20. 7. 2014 00:39

Zdravím funguje Vám PIP na dva kodované kanály?

Například NOHA hd v hlavním okně a v PIP Prima HD? Díky
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 21. 7. 2014 18:53

Jindrous01 máš zapojen 2x koax od paraboly?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jindrous01 22. 7. 2014 02:16

používám Satelit Skylink
Jindrous01
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 22. 7. 2014 06:48

Předpokládám, že na dvou-tunerovém modelu máš zezadu dva šroubovací "F" konektory. Na každý z nich bys pak, za běžných okolností, měl přivést samostatně plnohodnotný signál z paraboly. Následně musíš upravit nastavení systému pro DVB-S/S2 tuner a jeho ladění.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jesterTK 22. 7. 2014 07:54

Nechci Ti kazit náladu, ale dva kodované kanály současně přehrávat prostě nejde...je tam totiž jen jeden slot na kartu...Můžes si do okénka PIPu maximálně naladit kanály z pozemního vysílání DVB-T...

-- 22. 7. 2014 08:58 --

Aplikaci si můžes stáhnout z tohoto odkazu:

http://www.samsung.com/global/smartview/english/


Duhen píše:Zdravím, na této tv F8000 se dá údajně použít speciální aplikace, která mi umožní sledovat to co momentálně jede na TV na notebooku, píšou o tom tady v recenzi " Se speciální aplikací máte možnost sledovat obraz nejen na TV, ale třeba i na dalších dvou noteboocích"
http://smartmania.cz/recenze/recenze-full-hd-televize-samsung-ue46f8000-6627?chapter_id=600&chapter_url=tunery-ovladani-obraz-a-zvuk-pokrocile-funkce

Múžete mě někdo nakopnout jak toho docílit?
Sansung UE46F8000 + CA Modul CONAX + Nej.cz
Onkyo HTX-22HDX + Onkyo SKS-22X
ASUS RT-N66U + Samsung S2 Portable, 1000GB, 2.5", USB 3.0
jesterTK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Duhen 22. 7. 2014 10:05

Aplikaci jsem už stáhnul, nainstaloval do PC s win7, ale TV mi aplikace nechce najít i když je PC připojen přes wifi do stejné sítě s TV, tak nevím, ale zaím mi to nejede. TV mám přes wifi připojenou k netu a funguje. V aplikaci je sken na který když kliknu , tak zdroj z TV nenajde.
TV SAMSUNG UE40D6000, TV SAMSUNG UE46F8000
Duhen
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 7. 2014 21:09

jesterTK píše:Nechci Ti kazit náladu, ale dva kodované kanály současně přehrávat prostě nejde...je tam totiž jen jeden slot na kartu...Můžes si do okénka PIPu maximálně naladit kanály z pozemního vysílání DVB-T... ....

Máš odzkoušeno při zapojení dvou koaxů? Hodně se hovořilo o tzv. vnitřním sdílení modulu s kartou, bohužel netuším, jak vše dopadlo.

Navíc - teoreticky by šlo alespoň vidět v PIP dva programy/více programů z jednoho transpondéru. Zde bude ale záviset na způsobu vnitřního uspořádání a návaznosti na typ využívaného modulu s restrikcemi od operátora.

//pravdou je, že existují modely s dvěma nezávislými šachtami pro modul, kde by teoreticky stav měl být jednoznačnější a jasnější. Ač - jak je možno někdy zjistit, není/nemusí to být pravda. U dvojice modulů může záležet na jejich typu, více, než u využití „klasicky“ - s jedním modulem/jedním kabelem.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jesterTK 23. 7. 2014 07:36

No myslím, že tady není co ověřovat, stačí jen otevřít manual... ;-)
http://www.stooorage.com/show/3169/12152472_pip.jpg
Sansung UE46F8000 + CA Modul CONAX + Nej.cz
Onkyo HTX-22HDX + Onkyo SKS-22X
ASUS RT-N66U + Samsung S2 Portable, 1000GB, 2.5", USB 3.0
jesterTK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 24. 7. 2014 18:51

Bohužel ne vždy se realita a v manuálu napsané, shoduje. Někdy osobní zkušenost může hovořit jinak - proto jsem se ptal.

Ale ano, v manuálu (str. 183) přímo na stránkách Samsungu - jejich „Download centru“ jsou informace o kompatibilitě, které podporují Tebou napsané. Je to v zásadě škoda. Ještě by mě zajímalo, jak by se TV chovala v případě různých modulů.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků