Blu-ray player, do 3,5 tis.

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LukynB 27. 7. 2014 21:32

Zdravím,
sháním nový bluray přehrávač v kategorii do 3,5 tisíce, požadavky jsou co nejlepší obraz a zvuk v rámci cenové kategorie, podpora 3D, ne moc "uřvaná" mechanika a solidnější konstrukce (aby to aspoň nevypadalo jako plastová hračka, ale kus av-techniky), smart fičury neřeším, nerad bych značky Samsung nebo LG. Projel jsem snad desítky recenzí na avforums, trustedreviews atp., ale spíš mi udělaly v hlavě ještě větší zmatek v tom, po čem sáhnout a rád bych posbíral pár případných rad od zdejších profíků. Tak nějak mi padl do oka např. Panasonic DMP-BDT360EG...
LukynB
Junior

Odeslat příspěvekod sands1 27. 7. 2014 22:44

Preco nie LG? Ja mam tuto znacku a je kvalitna, rychla a ticha uplne staci na filmy
sands1
Poslední varování
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod LukynB 28. 7. 2014 11:01

v LG a Samsung nemám nějak důvěru...
LukynB
Junior

Odeslat příspěvekod borin7 28. 7. 2014 11:48

Vzal bych ten Panasonic.Po obrazove strance byl vzdy na dobre urovni.Pokud by jsi chtel navic do budoucna rozliseni na 4K+slot na pametovou kartu,tak priplatit a vzit PANASONIC DMP-BDT460EG
Av Harman Kardon 355+JBL ES 80,iXtreamer,Nad Viso HP50+Fiio X3,Panasonic TX-P50ST60E,Panasonic DMP-BDT360EG,Mazda 3 165G
borin7
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 28. 7. 2014 11:59

Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bylinnycaj 28. 7. 2014 13:05

http://herni-konzole.heureka.cz/sony-pl ... on-3-12gb/ za 4000KC.
Co sa tyka obrazovej kvality je PS3 stale braný ako referencny prehravac pri upscalingu SD videi (DVD) do Full hd rozlisenia.
npr:
http://www.digitalversus.com/blu-ray-pl ... /test.html
bylinnycaj
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukynB 28. 7. 2014 13:06

to borin7: díky za názor, už ten DMP-BDT360EG by měl mít 4K upscale :)
to Abox: jo Pioneer byl první, kterému jsem se šel podívat na nabídku modelů, BDP-170 je s cenou kolem pěti tisíc mimo mou hranici... zaujal mě starší BDP-160, avšak ten Panasonic se mi zatím jeví asi jako lepší koupě vzhledem k nabídce funkcí
LukynB
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 28. 7. 2014 13:43

Na pioneer vůbec nekoukej uděláš dobře panasonic je skvělá volba mám doma 330 a yamahu 673 která je cenově dvakrát dražší panasonic ji s přehledem napráší kožich ve 3d pak nemá konkurenci jen webovej prohlížeč stojí za bačkoru ale ten stejně nepotřebuješ.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod borin7 28. 7. 2014 14:05

to LukynB-Pak jeste vyšel novy Sony BDP-S6200B,ale ten je trochu dražsi.Jsme na tom podobne.Taky budu v nejblizsi dobe kupovat novy bluray přehravač.Ja asi vezmu Panasonic DMP-BDT460EG nebo tu 360.
Av Harman Kardon 355+JBL ES 80,iXtreamer,Nad Viso HP50+Fiio X3,Panasonic TX-P50ST60E,Panasonic DMP-BDT360EG,Mazda 3 165G
borin7
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 28. 7. 2014 15:21

>rajs
Pioneera jsi asi jeste v provozu nevidel, jinak bys takovy nesmysl nemohl napsat.
Abox
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 29. 7. 2014 14:32

Abox ale viděl měl jsem tu čest polovinu věcí neumí přehrát myslím tím mkv,avi,možná tahle nová už jo ale cena je jinde jak jsem psal panasonic je v tomhle nejlepší 460 je levnější a umí mnohem víc než předražený pioneer 170.Jen podotknu pioneer byl má oblíbená značka mnoho let,ale bohužel dnes už není co býval.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Tyson 30. 7. 2014 00:34

Co to tady melete, jaký AVI, jaký MKV ?
Hošík se ptal na Blu-ray přehrávač, asi z důvodu přehrávání BD.
Na chujoviny z internetu se asi dívá na noťasu/tabletu jako všichni.
LukynB se ptá na BR za 3,5k, což jsou základní modely značkových BR playerů
a nelze od nich čekat zázraky.
Myslím si ale, že jakýkoliv Panasonic majitele nezklame.
Tyson
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukynB 30. 7. 2014 14:43

Tyson mě celkem vystihl, chci bluray přehrávač na přehrávání bluray disků, vím, že za 3,5 tis to nebude supr čupr eňo ňuno mašina, ale i tak si myslím, že v dané ceně se najdou horší a lepší přehrávače, proto můj dotaz... ale asi je už rozhodnuto a půjdu do Paňáka.
LukynB
Junior

Odeslat příspěvekod borin7 30. 7. 2014 15:29

Potom je pro Tebe nejlepší volba ten Panasonic BDT360EG
borin7
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků