DAC/AMP

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Líto 24. 8. 2014 08:37

Tahle informace se ke mě vůbec nedostala. Teď jsem ještě koukal do krabice ve které NFB dorazilo, k mému překvapení jsem zjistil že mi neposlali vůbec žádnej doklad, ani fakturu ani záručák, prostě nic. Už jsem jim psal jak to s tou zárukou je, tak uvidim co mi odepíší. Díky za info Johny.
Líto
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 24. 8. 2014 08:47

Napsali tohle: ´If you confirm the unit had working well, you can remove the seal and open the chassis, the warranty still on here´. Ohledně těch dokladů jsem zvědavý zda něco přiloží, přeci jen uchovávat mailovou komunikaci 10 let se mi nechce :D.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 8. 2014 12:37

Tak zásilka od DHL dnes došla, ale šmejdi mi narazili 500,- za DPH a ještě neudanou fakturu. Na balíčku bylo napsané 80 dolarů pro formu. Příště ´GIFT´ a hotovo :D.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 8. 2014 13:13

Gift ti nezaruči že to prejde bez poplatkov.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PiNa_cz 26. 8. 2014 14:18

JohnyBuchar píše:Tak zásilka od DHL dnes došla, ale šmejdi mi narazili 500,- za DPH a ještě neudanou fakturu. Na balíčku bylo napsané 80 dolarů pro formu. Příště ´GIFT´ a hotovo :D.


No a kde je problém? Bezcelní limit pro dovoz mimo EU je 22Euro, což je aktuálním kurzem něco kolem 29USD (celníci mají o měsíc starší kurz). 80USD je víc než 29USD, takže DPH platit musíš - z (ceny zboží + ceny dopravy). Stále to máš ale levnější, než kdyby ti to nadeklarovali s plnou cenou. GIFT tě nezachrání, jakmile na balíčku je, potom po něm obvykle jdou celníci jako husa po flusu.
JRiver Media Center ► KS ► DAC Master 7 Singularity ► HeadAmp Master 9 ► balanced HD800
PiNa_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 26. 8. 2014 14:37

No že je to další zbytečný výdaj, tam je problém :D . S naší slabouličkou korunou a DPH se cena vyšplhala o litr výše. Od Poláků by to vyšlo levněji, ale udaná doprava byla nejspíše jen v rámci jejich země a mají také záruku jen 3 roky proti 10ti leté z Číny (pokud ta firma bude fungovat do té doby :)).
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 8. 2014 15:31

Poliaci ale maju tu trojročnu zaruku nejaku vlastnu. Zakonnu 2-ročnu posunuli o rok. Po tych 3 rokoch by ale mala ďalej platiť ta 10 ročna zaruka vyrobcu.
A to poštovne si vieš vypočitať, Poliaci maju na webe kalkulačku. Do ČR to vychadza cca 10-12 eur.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f1sker.com 26. 8. 2014 21:32

Dobry vecer, este som objavil za pomerne dobru cenu Audio-gd nfb-11.32 a Audio-gd NFB-5.32.
11.32 obsahuje Sabre ES9018, 5.32 ma v sebe 2x WM8741.

Sabre je skor oznacovany za referencny, neutralny a WM zase za viac zabavny, "teplejsi". Neviem, ci by si s mojimi DT990pro a Adam a3X viac nerozumel prave ten 5.32. Aky je vas nazor?

A neni lepsie kupit separatne DAC a AMP/ PreAMP ? napr Stoner acoustics ud 120, Audioquest DragonFly a pod + napr Schiit asgard 2 / Valhala 2 ?
f1sker.com
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bogino 26. 8. 2014 21:52

Ohladom DT990 je tazke radit ze ktory DAC cip je vhodnejsi, lebo tie maju zvyraznene aj basy aj vysky.
UD120 aj Dragonfly 1.2 su podla mna USB DACy nizsej urovne, nez aku ponuka Audio-gd.

Svoje vyhody ma aj oddelene, aj kombinovane riesenie DAC + preamp/headamp. V pripade oddeleneho riesenia si sam volis, co s cim spojis a mas typicky k dispozicii viac vstupov / vystupov. Niektore kombinovane riesenia neumoznuju pouzit preamp / headamp samostatne, nemaju analogovy vstup. To plati aj o NFB-11 a NFB-15. V pripade kombinovaneho riesenia usetris na krabici, zdroji, analogovom prepojovacom kabli a tiez na celkovych rozmeroch a hmotnosti.

Premysliet si potrebujes tvoje modely pouzitia, napr. ci mienis so sluchatkovym spajat aj reproduktorovy retazec, co vsetko chces do prevodnika pripajat atd. Audio-gd na rozdiel od mnohych ponuka v kombinovanych rieseniach velmi kvalitny diskretny preamp/headamp, a to za vybornu cenu.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 8. 2014 21:55

DT990 su dost basove, tam sa skor hodi Sabre. S Wolfsonom uz by to mohlo byt privelmi temne. To je ale vec vkusu.

Co sa tyka toho ci radsej all in one alebo separatnych zariadeni je vec pouzitia. Co sa kvality tyka, tak za tie peniaze co stoji NFB si samostatnymi zariadeniami nejak zasadne nepolepsis ak ti ide o to.

//bogino bol rychlejsi.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f1sker.com 27. 8. 2014 21:04

Moje modely pouzitia: dostat zvuk z pc do sluchadiel a aktivnych monitorov, tj musi obsahovat regulaciu na RCA konektoroch.

Z povodnych moznosti nezostal ani jeden, iFi by pravdepodobne neporadil s 250 ohm Bayermi, Aune nema regulovatelne RCA tak isto Yulong a Maveric vyuziva elektronku len pre Pre-amp a nie aj pre sluchatkovy zosik (plus zly customer service)

Z All in one rieseni prichadzaju do uvahy spominane Audio GD (11.22 a 5.32) a Nuforce Icon DAC . Myslim ze Audio GD by malo byt lepsie ako Nuforce.

Zo separatneho riesenia pripada do uvahy Shiit Asgard 2 (najlacnejsi zo stvorice), Valhalla 2. A domace Hypa1 a v bazari sa objavila Casea Lyra digital.
Sluchadlove zosiky by som docasne mohol krmit z mojej terajsej zvukovej karty M-audio Fast track pro ( ma aj dig vystup k Lyre).
Pocul niekto z vas Hypa1 vs Lyra ?
f1sker.com
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bogino 28. 8. 2014 06:49

Ludia sa momentalne zbavuju starsich Casea DACov, lebo ich chcu vymenit za novsie modely, ktore su lepsie ... NFB-11(2014) a NFB-15(2014) su na tvoje modely pouzitia podla mna optimalne. Obsahuju co potrebujes a nepotrebujes viac sietovych snur ani analogove prepojovacie kable. Oddelene DAC+AMP porovnatelnej kvality by ta vysli viac, a to aj keby si pouzil nieco z bazaru. Modely 2014 od NFB podporuju aj DSD, to pri DACoch z bazaru nehrozi. Produkty NFB obsahuju kvalitny diskretny zosik, v tom predcia aj drahsiu konkurenciu.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f1sker.com 28. 8. 2014 08:35

Vacsinu hudby mam vo flacu 24/96 cize DSD je pre mna plus ale len male.

Cize kombinacia Maudio coax do Lyra Mk1 digital sa nevyrovna NFB-11(2014) a NFB-15(2014)?
f1sker.com
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MHOE 28. 8. 2014 09:12

bogino píše:Ludia sa momentalne zbavuju starsich Casea DACov, lebo ich chcu vymenit za novsie modely, ktore su lepsie ... NFB-11(2014) a NFB-15(2014) su na tvoje modely pouzitia podla mna optimalne. Obsahuju co potrebujes a nepotrebujes viac sietovych snur ani analogove prepojovacie kable. Oddelene DAC+AMP porovnatelnej kvality by ta vysli viac, a to aj keby si pouzil nieco z bazaru. Modely 2014 od NFB podporuju aj DSD, to pri DACoch z bazaru nehrozi. Produkty NFB obsahuju kvalitny diskretny zosik, v tom predcia aj drahsiu konkurenciu.


NFB-15 (2014) DSD nepodporuje, s WM8741 DACem nemá ani jak... Ano, můžeš do něj přes USB teoreticky poslat DSD signál, ale Wolfson DAC jej nedokáže zpracovat.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ChilliMeat 28. 8. 2014 16:12

Jaké máš ty aktivní reproduktory, ke kterým ten DAC chceš?
PC->Burson Audio Conductor 3X Performance->Dan Clark Aeon 2 Noire
SONY KD-65AF8, SONY UBP-X700
ChilliMeat
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků