Phonak Audéo Perfect Bass (informace, zkušenosti, tipy)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 17. 12. 2010 18:30

Já je používal, vyzkoušej to.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stnly 17. 12. 2010 20:03

Dobře, dík, 180,- za kus silikonu, ale snad k něčemu bude.
Stnly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod onderko 28. 12. 2010 23:16

Nemá někdo pár zelených filtrů na prodej? Mám normální PFE 111 a chtěl bych vyzkoušet zelené filtry, byl jsem zvyklý na větší basy.
onderko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stnly 10. 1. 2011 19:42

Ear guidance můžu rozhodně doporučit, řekl bych, že je to must-have při vedení šňůrky za uchem. Konečně drží, kde má a věčně nepadá. :-) Jsem spokojen. V balení jsou tři páry, takže i těch 180,- je ok.
Stnly
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 21. 2. 2011 20:29

Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 21. 2. 2011 20:43

ale vraj su horsie ako cierne
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 21. 2. 2011 20:59

To je jasne ze ked su viac na "basy" tak zhorsia ostatne,ale keby som mal este pfe112 tak by som ich just skusil :D ;-]
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas999 21. 2. 2011 21:04

dazo píše:To je jasne ze ked su viac na "basy" tak zhorsia ostatne,ale keby som mal este pfe112 tak by som ich just skusil :D ;-]

Aj ja ich asi vyskúšam, ale teraz niesu moc prachy, ale ak sa nejake najdu, tak určite dám vedieť 8-P 8-)
Tomas999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod onderko 1. 5. 2011 21:57

Chtěl bych vyzkoušet zelené filtry, nevyměnil by někdo za černé či šedé? Díky.
onderko
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BioNautes 3. 2. 2013 22:04

zase něco opráším. Tyto phonaky používám už nějakou dobu respektive už pul roku. A mám boužel ty nejbasovější filtry které jsou opravdu zahuhlané. ale jěště více mi jde o pohodlí. U této verze phonaku jsou jen silikonové náušníky a jedná se mi o to že po pul roce mě při poslechu a chvíli po, začalo píchat v uchu (jen u těchto sluchátek jinačí jsem nezkoušel, a domácí cirkulární jsou v pohodě) , nejspíš z duvodu: když si nasazuji ty silikonové náušníky tak při nasazování tam naženu vzduch a utěsním, takže prostor mezi bubínkem a sluchátkem je plný natlakovaného vzduchu + ten nejbasovější dělá s bubínkem neplechu (můj názor). a myslím si že řešení je dokoupit pěnový špunt + šedý filtr (který nehraje zas takovou roli v té bolesti, si myslím). tak vás prosím pomožte bezradnému Audiofilovi. díky

BTV : šedé si myslím že mi budou zvukově nejvíce vyhovovat.
BioNautes
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 3. 2. 2013 22:09

Podla mna ten basovy tlak je nerealny :-) Skor mozes mat ten silikon velky alebo co ... Skus napisat do bazaru ci Ti dakto neposle-nepreda rozne velkosti silikonov a aj filtre :-) Sede su uz kapanek zvukovo ostre, bolest sa moze aj zvysit, cierne uz boli fajn ;-]
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalty 4. 2. 2013 08:52

Používám pěnový už dva roky a úplně v pohodě. A to mám ty large...
Kalty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ohm711 29. 8. 2014 17:00

Dostala se ke mě tato zánovní sluchátka. Mám dotaz na majitele.
V balení by měly být zelené filtry. Já mám ve sluchátkách takový jakoby malý špunt. Boky jsou černé a střed je šedivý. Nikde nic zeleného.
Problém je v tom, že zvuk je naprosto otřesný. Brutální deka - neposlouchatelné. Pokud filtry vyndám, tak se zvuk opravdu hodně pročistí, ale úplně zmizí basy, takže to taky nejde poslouchat.
Zelené filtry mají být nejbasovější, takže bych zvuk chápal. Ale já mám šedo černé. A to by šedé měly být nejčistější.
Věděl by někdo poradit?
Díky.
Ohm711
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod The Wolverine 29. 8. 2014 21:42

Filtry (šedé/černé/zelené) se liší jen barvou okraje, střed je vždy šedý. Takže podle popisu tam asi máš černé filtry. S modely Perfect Bass (012 a 022) byl standardně dodáván pouze jeden pár zelených filtrů. Píšeš, že jsi filtry zkusil vyndat - takže máš ten modrý nástroj na výměnu filtrů, ale nemáš žádné náhradní filtry? Možná by pomohla fotka...

Jinak obecně k těm filtrům - černý (méně) a zelený (více) akorát potlačí výšky oproti šedému.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
Marantz PM7000N ► Bowers & Wilkins 684
The Wolverine
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ohm711 29. 8. 2014 22:43

Spešl nástroj pochopitelně nemám. Jde to krásně vyndat něčím špičatým.
Obrázek
Ohm711
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků