Samsung 46F6400(postřehy nového uživatele)

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod neolux 25. 7. 2014 18:16

Zdravim,doufam ze to zde jiz nekde nebylo ale nenasel jsem..mam samozrejme zde uvedeny typ tv a problem ktery opravdu nechapu se tyka 3d mkv ale i avi filmu.samozrejme klasika nektere tv nerozjela(soubor neni podporovan) ale co nechapu ze nektere 3dcka jsem prehral,film na flashce bohuzel jiz nevim ve kterem usb a ted aktualne kdyz chci pustit znova pravdepodobne z jine flahsky tak uz se mi nerozjede.Neporadi nekdo cim to ze jedno jo a pak ne?dikec..
neolux
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod K-u-b-i-a-k 29. 8. 2014 12:59

Používate okuliare ktoré boli dodané k tv ? Dnes som ich skúsil 1x a indikátor batérie poriadne klesol. Pozeral som len trailery v 3d explore. Keď ich nepoužívate vyberáte z nich batériu, alebo ich len vypnete ?
K-u-b-i-a-k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kobracik 1. 9. 2014 13:53

Viete mi poradiť ? mam tv ue40f6400ak zapojene s domacim kinom HT-F5550/en.Ked dam dvb-t tak zvukovy vystup mi ide zmenit na dolby digital ale ked dam original bluray tak zvukovy vystup mi ide len PCM a neda sa zmenit.mam to prepojene cez hdmi arc 1,4 ver.Za rady vam dakujem.
Kobracik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Konvi 12. 9. 2014 11:43

Cau chci se zeptat koupil jsem si novou telku Samsung a řeším jak nejlépe nastavit 3D jakou u ní máte pro nejlepší 3D zážitek nastavenou hloubku a 3D perspektivu?? Hloubka je asi jasná maximální že? A jinak s tou perspektivou jak? Mám to necaht na nule nebo přidat do plusových hodnot nebo naopak stáhnout do mínusového nastavení? Abych si 3D film dokonale vychutnal...pořád si s tím všelijak hraju a nemůžu se rozhodnout jak by to bylo nej
Konvi
Junior

Odeslat příspěvekod p.etrik 13. 9. 2014 23:59

Rad bych se zeptal na moznost pripojit NAS DNS-327L od D-Link primo k UE46F6400. Přes Samsung Link mi funguje sdileni adresare z PC na TV, ale PC musí byt samozrejme zapnute.
Privital bych propojit primo NAS nebo aspoň NAS přes PC (NAS jako namapovany disk není v nastaveni Samsung Link videt narozdil od externiho USB HDD)
Jde to vůbec ? Diky za tipy
p.etrik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod molnart 14. 9. 2014 23:09

Kobracik píše:Viete mi poradiť ? mam tv ue40f6400ak zapojene s domacim kinom HT-F5550/en.Ked dam dvb-t tak zvukovy vystup mi ide zmenit na dolby digital ale ked dam original bluray tak zvukovy vystup mi ide len PCM a neda sa zmenit.mam to prepojene cez hdmi arc 1,4 ver.Za rady vam dakujem.

neda sa to, telka podporuje passthrough len pre standardne formate Dolby Digital a DTS, na HD audio nie.

p.etrik píše:Rad bych se zeptal na moznost pripojit NAS DNS-327L od D-Link primo k UE46F6400. Přes Samsung Link mi funguje sdileni adresare z PC na TV, ale PC musí byt samozrejme zapnute.
Privital bych propojit primo NAS nebo aspoň NAS přes PC (NAS jako namapovany disk není v nastaveni Samsung Link videt narozdil od externiho USB HDD)
Jde to vůbec ? Diky za tipy

neda sa to, dnesne smart tv nepodporuju filesharing cez CIFS/Samba, takze zdielany disk neuvidis. potreboval by si aby ti na nasku bezal nejaky DLNA server - mozno tam nejake je, treba sa pohrabat v nastaveniach


inac skusal uz niekto novy firmware 2000?
Yamaha RX-820 | HECO Victa Prime 702 | Samsung UE65F6400
foobar2000 | Asus Xonar DX | Sony MDR-V6
molnart
Junior

Odeslat příspěvekod Kobracik 21. 9. 2014 20:08

To viem,že HD zvuk nepodporuje ale mne vobec iny format zvuku nejde dať.Aj ked mam film v Dolby Digital nejde mi dať zvukovy vystup DD iba stale tam mam v ponuke PCM.
Kobracik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majinkej 2. 10. 2014 22:33

Zdravím, vyšel nový Firmware 2101 na UE46F6400, ale ne přes USB ale přes síť.
majinkej
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod K-u-b-i-a-k 5. 10. 2014 10:29

Čo som čítal tak vyšla aktualizácia cez USB nie cez internet ;-)
K-u-b-i-a-k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepa K 5. 10. 2014 10:36

Aktualizuji jen přes net a 2101 jsem aktualizoval po upozornění od majinkej.
Pepa K
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lubosov57 10. 10. 2014 11:54

Zdravím, nadväzujem na dotaz caspiana13 /str.33/: Dá sa na Samsung TV Smart použiť aj iná webkamera okrem Samsung?
Pripojil som Skype HD kameru Logitech 910 /použiteľná na Panasonic a iné/ a žiadna odozva. Nedá sa tento problém nejakým spôsobom vyriešiť ?
TV je z roku 2012 a na tento modelový typ už Skype kamery nepredávajú, v predaji sú kamery na novšie TV smart,ktoré TV r.v.2012 nepodporujú.
Dík za odpoveď.
lubosov57
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lubosov57 30. 10. 2014 10:53

Zdravím, tak nikto neriešil tento problém?
lubosov57
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 30. 10. 2014 16:18

Nejlepší možností je obrátit se na zastoupení značky, třeba poradí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubosov57 13. 11. 2014 19:25

Určite neporadia - biznis je biznis. Všetko príslušenstvo k TV Smart si Samsung zabezpečil a teda všetko - wifi adapter, web kamera, klávesnica, myš je potrebné kúpiť od Samsungu za dosť navýšené sumy. :D
Jedine čo sa dá, že vraj obísť, je klávesnica a myš - fungujú bezdrôtové od Logitechu.
lubosov57
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caspian13 13. 11. 2014 21:13

Presne tak ako povedal lubosov57 na tv pôjde len kamera od samsungu to mám od známeho čo to skúšal.Ja som si nakoniec žiadnu kameru nekúpil.
caspian13
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků