LG BP640

CD přehrávače, DVD/Blu-Ray/HD-DVD přehrávače a rekordéry

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kamil.25 7. 6. 2014 18:18

Dobrý den.
Dneska jsem si zakoupil tenhle Blue Ray přehrávač a měl bych pár dotazů.
Pokud někdo tenhle přehrávač vlastníte zajímalo by mě jestli máte taky pocit že je zde dost hlučná mechanika ?
A nejvíc mě asi zarazilo Nastavení Obrazu.
Je zde jenom-Režim Zobrazení-24Hz a 50 Hz a to má být jako 24p ????
To nějak nechápu.
A pak je zde jen Nastavení Barev HDMI-YCbCr a RGB
A to je všechno !!!!!!
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 21. 7. 2014 20:44

Jo to máš těžké,proto už nikdy nekupuji LG,panasonic je špička v bluray a nestojí o moc víc doporučuji vrátit a přejít na slušnější značku Lg jak se zdá co vyrobí za poslední rok je šmejd.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod sands1 28. 9. 2014 16:12

Ano 24Hz je 24p co je na tom take cudne :)
A LG prehravace podla tohto nie su ziadne smejdy http://thewirecutter.com/reviews/best-blu-ray-player/
sands1
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 28. 9. 2014 18:21

je to len player čo by si tam chcel nastavovať
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 28. 9. 2014 19:01

Ako piše drat, važne by ma zaujimalo čo viac by si chcel nastavovať u prehravača v kolonke Nastavenie obrazu? :hm
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DucipX 29. 9. 2014 15:25

Ja mam blu-ray prehravac philips BDP-7700 a v nastaveni obrazu je to stejne takze je jedno co je to za znacka a LG neni vubec smejd pred tym philipsem sem mnel LG BD670 a to byl kvalitny prehravac lepsi nez tento philips
DucipX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peno11 15. 11. 2014 11:34

Tak já jsem tento přehrávač koupil a zatím jsem spokojený. Mechanika není vůbec hlučná, naopak, je jedna z nejtišších, které jsem potkal. Rychlost načítání je také více než slušná. Sice netrhá rekordy, ale ani na něj nebudete čekat nějakou šílenou dobu. Skvěle funguje i DLNA a Miracast. I podpora formátů je výborná, ačkoliv pár videí mi nepřehrál. Co zamrzí je absence prohlížeče a slabá - ale opravdu velmi slabá - nabídka aplikací. Občas se také stane, že přístroj reaguje pomaleji, ale není to nic hrozného, rozhodně se na přístroj nijak dlouho nečeká. Zamrzí také absence zoomovacích funkcí a hlavně tlačítek pro titulky a zvukové stopy. Tp mě štve asi nejvíc, protože přepínání přes menu je méně pohodlné. Hlavně že je na dálkovém ovládání nevyužité tlačítko. Co naopak chválím, je aplikace pro mobily na ovládání přehrávače přes Wi-Fi, ta funguje na jedničku. Jde do ní i poslat zvuk, který se pak místo na televizi přehrává na mobilu. Pro někoho možná jednodušší, než strkat sluchátka do televize ;-) K dokonalosti této aplikaci ale přece jen dvě věci chybí a to tlačítko pro vysouvání disku a možnost nastavení zabránění vypínání displeje. Celkově vzato jsem, i navzdory pár mínusům, s přístrojem spokojený.
peno11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matelko 2 15. 11. 2014 23:27

Re: je to len player čo by si tam chcel nastavovať

Třeba obraz: Bez optimalizace, Animace, Dokumentární, Internetové video, Optimální, Přizpůsobený,
HDMI Deep Color: Auto, zap, vyp.
Výstupní rozlišení: Auto, Nativní, 480i/576i až Quad-HD (4Kx2K)
Výstupní formát obrazu: 4:3 typu Letterbox až AutoFit
Nastavení pro 3D

RE: DucipX
A v čem je prosim tě ten Philips BDP-7700 horší než to LG BD670? Nemám víceméně nic proti LG, ale vlastním předchůdce toho Philipse BDP-5500 a těžko bych mu něco mohl vyčíst tak mě to docela zajímá.
matelko 2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lopatol 15. 7. 2015 19:32

Mám ho čerstvě a štvou mě tyhle věci:
za boha nedokážu vyhnat audio do receiver přes optiku; pořád jde s obrazem přes hdmi do televize; žádné přepínání v nastavení nefunguje
je-li v adresáři film a české i anglické titulky (stejný název jen s CZ nebo EN), tak s avíčkem se automaticky spustí EN titulky, nijak nelze změnit na druhé
co se týče hlučnosti, tak přístro mírně cvaká; nic hrozného, ale působí to šmejdsky
Chtěl jsem jen obyč přehrávač, neb mi bylo líto vyhodit kufr DVDček, a připlatil jsem si za o něco lepší kus, což byla očividně chyba
lopatol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matelko 2 15. 7. 2015 20:30

lopatol píše:za boha nedokážu vyhnat audio do receiver přes optiku; pořád jde s obrazem přes hdmi do televize; žádné přepínání v nastavení nefunguje


To je divný? Není důvod aby si musel volit mezi HDMI a Optikou měli by fungovat oba zároveň. Zkontroloval bych: Svítí? Pokud ano, je v pořádku kabel, pokud ano máš zapnutý a přiřazený vstup na AV?

lopatol píše:je-li v adresáři film a české i anglické titulky (stejný název jen s CZ nebo EN), tak s avíčkem se automaticky spustí EN titulky, nijak nelze změnit na druhé


Máš správně všude nastavenou lokalizaci? Je však i možné, že to lokalizací neřešili a volbu neumožňují.
Taky nějak spatně chápeš co znamená podle návodu stejný název. :-)
Takže žádné CZ nebo EN, ale na písmeno stejný (nejlépe správně malý i velký).

lopatol píše:Chtěl jsem jen obyč přehrávač, neb mi bylo líto vyhodit kufr DVDček, a připlatil jsem si za o něco lepší kus, což byla očividně chyb


2500Kč není připlacení za lepší, to je spíš základní Blu-ray přehrávač. O:-)
matelko 2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zmatenecjenda 1. 10. 2015 11:06

Ahoj,

tak jsem si ho pořídil také ale mám nějaký problém s titulkama. I když se shoduje název a je obojí ve stejném adresáři na NASu tak se prostě nezobrazí. Netušíte prosím někdo v čem by mohla být chyba případně na co si dát pozor?

díky moc
zmatenecjenda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matelko 2 4. 10. 2015 16:03

Vyzkoušel bych ty samé soubory přehrát třeba z přenosného disku. Teoreticky může přistupovat k NAS jiným způsobem a z důvodu nějaké softwarové chyby to nemusí umožnit.

Jak už jsem někde tady psal tak problémy může dělat i kódování v kterém jsou názvy souborů. Lepší se vyhýbat českým a speciálním znakům. Někdy pokud jsou stažené bůhví odkud je lépe je v počítači přejmenovat.

Někdy i taková blbost jako posouvání titulků na výšku nebo jejich špatně označený formát (koncovka)
matelko 2
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod linbush 26. 12. 2015 11:41

Zdravím, právě jsem si pořídil tento přehrávač. Na internetu jsem před koupí zjistil, že LG Smart podporuje aplikaci na Stream.cz . Bohužel v nabídce doinstalovatelných aplikací jsem ji nenašel. Můj dotaz: Jakým způsobem mohu doinstalovat aplikaci na přehrávání Stream. cz ?
Předem velmi děkuji za odpověď
linbush
http://www.makety-linbush.cz
linbush
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků