Mate nejakou historku k vasemu nicku?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xmarek 10. 10. 2014 15:37

Byl jsem smazán, ale mě to nezastavilo a postavil jsem si server vlastní s příhodným jménem [url=LINK ODSTRANĚN]Láska[/url] a upřímně je to mnohem lepší než okupovat cizí stránky. :-[ V tom je právě síla tvoření a trvalo mi téměř půl roku než jsem na to přišel. :) Takže to vidím tak, že budu paralelně dělat audio a zároveň to co mě celou dobu živilo a to JEE, protože na této technologii je to celé postaveno. A upřímně je to neuvěřitelný pocit být na vrcholu pyramidy tj. mít vše pod sebou co se vývoje týče. ;)
Navíc mám v plánu na podobných věcech postavit další servery, které se budou věnovat i mým koníčkům jdoucími za audio. Plány mám opravdu veliké, dokonce tam chci i diskuzní fórum atd. A už vím, že mě nějaké smazání nezastaví. Proč? Protože mám k dispozici vše potřebné a rozjet to můžu i doma. Ostatně doma to mám rozjeté taky, protože kde jinde bych to vyvíjel. :D

A když se vrátím ke svému Nicku tak xmarek vlastně znamená Marek Xara. Proč to? Vlastně to vzniklo opět náhodou. Potřeboval jsem vymyslet nějaké jméno pro stahovaní free aplikací a když už jsem měl xmarek tak mě napadlo, že můžu použít Xara. Do letošního roku jsem nevěděl co to znamená a až letos jsem zjistil, že je to původně Hebrejské jméno pro dívku :) a znamená květinu nebo spíš rozkvést. A to je podstata toho co teď dělám. Ukazuji lidem cestu k tomu, aby mohli kvést. Užívat si života, lásky a kvést. :) A vlastně i má aplikace bude free a volně ke stažení. To je totiž i podstata toho co dělám. OpenSource. Stejně tak budou k dispozici volně ke stažení mé projektové věci týkající se audia. Chce to, ale nějaký čas, protože to musím dodělat. Na chvíli to šlo k ledu, ale věřím, že se k tomu za nějaký čas opět vrátím a svůj USB transport postavený na STM32 dodělám. ;)
Naposledy upravil MgX dne 29. 11. 2014 17:26, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn link.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
xmarek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmarek 14. 11. 2014 01:14

Tak jsem totálně zblbnul a začal jsem psát vlastni Bulu (Listina práv a svobod). Viz zde:
[link odstraněn] Je to, ale jen takový první nástřel. Počítám, že to budu muset ještě trošku předělat, ale nějaké rozumné informace už tam jsou.
Upřímně docela mě to baví. Je to taková sranda. A když už nic tak za pár hodit to viděli ve Francii a USA. :) Jinak tady: [link odstraněn] naleznete nějaké další informace o mé šílené osobě. :mrgreen: A ty věci už viděli i v takových místech jako je Iraq, Argentina, Indonesie, Jižní afrika, Egypt, Morroco a mnoho a mnoho dalších míst po celém světě. Upřímně nikdy jsem nevěřil, že napíši nějakou kravinu a uvidí to x tisíc lidí. Na to, že jsem byl ještě loni pak nikdo to jde. :tleskani
Každopádně pokud se povede to co mám v plánu tak chci využít potenciál audio komunity v tomto státě a pustit se do nějakého zajímavého projektu jejíž výsledkem by mohlo být docela slušné kompletní Hi-End audio zařízení. :-P
Naposledy upravil MgX dne 29. 11. 2014 17:25, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněny linky porušující pravidla SF.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
xmarek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 11. 2014 07:02

Tak to máš co dělat - začít můžeš tím, že si najdeš nějakou slušnou práci...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 14. 11. 2014 07:18

Napisal "BULU" a hned dostal "GULU" :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod icotech852 14. 11. 2014 09:06

xmarek píše:Tak jsem totálně zblbnul a začal jsem psát vlastni Bulu (Listina práv a svobod)

na tom nie je nic zle,su to kroky k "spravne fungujucej spolocnosti".Pokusal som sa o nieco podobne (celosvetovy jednotny jazyk,jednotna mena atd.) Zial,mozes vytvorit komunitu spravnych ludi,vzdy sa najde zla povaha,ktora bude chciet tejto spolocnosti vladnut (tuzba po moci,pouzitie hrubej sily).
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 14. 11. 2014 14:33

Neměl by se s tou "bulou" léčit ???
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xmarek 18. 4. 2016 22:01

šeďour píše:Neměl by se s tou "bulou" léčit ???
Už jsem vyléčený. :mrgreen: Po tom co se za tu dobu událo a jak mě mazali linky např: DELETED (šílená věc s názvem Peníze a MY I) s tím, že si myslí, že si pomůžou, jsem přišel na to, že všechny věci co jsem přečetl (a je toho dost) jsou pravda.
Lidé si v této zemi stěžují jak se mají špatně, jak jim ti nahoře ubližují, jak jsou ti uprchlíci špatní, do toho terorismu atd. Je to docela sranda.

Co je podstatou? Bééééé, ale to musíte vědět sami, nemyslíte? :-D Já se o sebe nebojím, televizi nesleduji, učím se, rozvíjím se a věci co jdou kolem mě jsou mi k smíchu. Telata co mají přesnou představu co mají dělat druzí, dirigují je, mažou, korigují atd. A přitom nechápou, že nějaký Quarda je pouze jejich představou a, že takový osel vlastně ani neexistuje. A nebo si opravdu někdo naivně myslí, že JSEM? :mrgreen: Proč bych to asi celé dělal? Proč bych investoval úsilí pro národ co si zvolí Sobotku, Babiše, Zemana atd.

Takže GOOD LUCK Vážení. 8-P Jak to dělala má ex? Pffffffffffffffffffffffffffff. :mrgreen:
xmarek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 19. 4. 2016 00:45

Jo, jsme rádi, že tady nebudeš produkovat svoje nesmyslný škváry - chybět nám nebudeš.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků