Sluchatka pro sport - do 1000 (2000)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 5. 1. 2015 16:04

Zdravím.

Před nějakou dobou jsem zde dostal vyborny typ na nahlavni sluchátka. Nyní bych rad sluchátka jiná, pro sport.
Zdroj: mobil nebo mp3 prehravac
Charakteristika: Mam AKG K240 MkII, takže bych rad něco podobného, at ta hudba zni tak, jak jsem zvykly (samozřejmě akceptuji nizsi kvalitu za nizsi cenu)
Konstrukce: Aby to drzelo na usich při běhu apod, zajímavé vypadají ta sluchátka, co se davaji jakoby okolo usi, podobne jako naslouchatka. Zadne hluboko do usi nechci, je mi to nepříjemné, klasické pecky mi z usi při pohybu vypadnou.
Tlumeni okoli vyžadují MINIMALNI, budu behat i po verejnech komunikacich, MUSIM slyšet alespoň naznakem, co se kolem me děje.
Cena: U me již typicky druh limitu :-) 1000, při vyraznem narustu kvality můžeme jit ke 2000.
Odolnost: VYSSI (mráz, vlhkost, dest). Osobne se k elektronice chovam vyrazne nadprumerne ohleduplne, nicméně, budou to sluchátka na sport, presto asi zadne "military grade" nepotrebuji a navíc budou i mimo limit.

Diky za rady.
dj.mirRa
Junior

Odeslat příspěvekod radimecek13 5. 1. 2015 16:35

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 5. 1. 2015 17:17

Sice jsou to nějaké pecky, ale vezmu je do úvahy. Zvukove je to s nimi jak? Máte s nimi nějakou zkušenost?
dj.mirRa
Junior

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 12. 1. 2015 11:03

Zkusím ještě oživit. Mám tu už jeden tip, bohužel nevím nic o zvukové úrovni a hlavně špunty bych bral opravdu jedině jako nouzové řešení.

Diky.
dj.mirRa
Junior

Odeslat příspěvekod Soldner 12. 1. 2015 12:24

Podle mě chceš těžce splnitelnou věc. Na sport, tak, aby tě neobtěžovaly jsou prostě nejlepší IEM sluchátka. Potřebu slyšet okolí chápu, většinou se to řeší buďto poslechem jen na jedno sluchátko nebo na minimální hlasitost. Na sport jsou většinou speciálně upravené (zaháknutí o uši atd.) a taky by měly být odolnější, pozor i na kabelový přívod, aby ti např při běhu nemlátil do hader a rušil ti tak poslech. Osobně mám zkušenosti s těmito senny:
http://www.sluchatka.net/sennheiser-cx- ... ts-adidas/
Přítelkyně je má na běh rok a zatím bez problému, díky tomu aparátu, co vkládáš do ohybu ucha jsou mnohem snesitelnejsi, nez klasicke ineary a dokonce jsem je pripojoval na iFi Nano a hrají velice obstojne.
iFi iDSD MICRO + Hifiman HE-4,Sennheiser HD-650,Beyerdynamic DT-150, shure se210, Marshall Major
Soldner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zatycz 12. 1. 2015 14:14

Mrkni se na http://sluchatka.heureka.cz/koss-ksc75/
Za 500 s klasickou dvouletou, s dozivotni zarukou se daji koupit kolem 800,-
Otevrene, takze tlumeni zadne, uslysis okoli. Diky klipsu drzi dobre i pri behani, zvukove podobne Porta Pro, tedy zadne hajfaj, nicmene neurazi.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 12. 1. 2015 15:55

Asi podrobněji prolustruji ty Sennheisery. Porta Pro hraji strašně, to nechci. Ale dík za tip :-)
dj.mirRa
Junior

Odeslat příspěvekod radimecek13 12. 1. 2015 16:08

já používám na běh tyto a naprosto bez problémů:
http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... s-okta.htm

navíc mají špičkový zvuk.. 8-D
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.mirRa 20. 1. 2015 12:04

Zdravím. Díky za všechny dosavadní typy. Bohužel, Sennheiser CX 680 už není možné sehnat. Našel jsem CX 685. Má někdo zkušenost?
dj.mirRa
Junior

Odeslat příspěvekod Skeptický 20. 1. 2015 12:31

Chvíli jsem je měl, než jsem je daroval. Mě tedy žádné to křidélko v uchu nedrželo. Ideální se mi osvědčili ty, které jdou dát kabelem za ucho a nemají tak mělké usazení (třeba yamaha eph-100).
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 24. 8. 2015 17:42

Trochu oprašuju toto téma, ale sestra schání super sluchátka na běhání s výborným zvukem. Chce aby jí vydržely aspoň 5 let. Na penězích moc nezáleží. Neví někdo o nějáké dobré variantě? Sportovní Senheizery sem jí navrhoval. Ale nevím jak dobře hrajou.
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 23. 5. 2016 10:03

Ahoj, jelikož u RE 400 odešel kabel, chtěl bych něco na sport, běh..cca 1500 kč.

Má smysl kupovat spešl sluchátka na sport, či jsou to vyhozené peníze?

Zatím v hledáčku:

https://www.audigo.cz/Sluchatka/Na-ven/RHA-S500

https://www.audigo.cz/Sluchatka/Sportov ... -M7P-cerna

Díky za případné postřehy.
TH1RT3N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 23. 5. 2016 10:57

M7P sa zvukovo nestratia ani v ramci nesportovych spuntov. Takisto Audio-Technica ATH-Sport 3.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 23. 5. 2016 11:49

Díky..ATH jsou už nad limit, ty M7P byly taky můj favorit. Doufám, že vedení za uši bude to pravé na sport, zatím jsem běhal pouze s vedením dolů. Odpojitelný kabel je také plus.
TH1RT3N
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal744 23. 5. 2016 19:59

ATH sport3 používám na horský běh a 100% spokojenost. Perfektně drží a nepotřebují u mne stále upravovat a hrají parádně.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků