SPaudio A400

AV receivery, stereo zesilovače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Trymore 9. 1. 2015 09:57

Nepocul si A400, nepocul si Vincenta SV 238, zbytocne tu pises romany.
Netvrdim, ze A400 je nejako zly, ale zeby to stalo za tolko pozornosti....

Este nedavno tu tusim einsty ci ako sa volal prezentoval vlastne monobloky, aj to by stalo za pozornost.

A nechapem co sa vsetci tak rozculujete.

Aj tak necakam ze si tu niekto prizna zaujatost...
Trymore
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Prezdika 9. 1. 2015 10:07

trymore: boze ty mas zase kecy!!! co te tu hergot vubec drzi? celou dobu tady uvanis ze audio je o nicem, ze staci koupit cokoliv za par supu a hraje to lip nez drahy hifi, tak proc si nejdes tu svoji pravdu sirit treba nekam na heureku? tam najdes zastancu dost. myslis, ze tady o tvoje zcestny nazory nekdo stoji? skoro kazdy vlakno je zasvineny tvyma hlodama a naslesnou OT diskuzi stale ve stejnym duchu...
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod armaman 9. 1. 2015 10:09

@Trymore
Ak je A400 vynikajuci tak A200 nemoze byt o nic horsi. Su to vlajkove lode SPA.
A preco by si mal dakto priznavat zaujatost? Voci komu, comu?
Opakujem, nikde som nevidel a necital daco take ,ze by cesky hifista plul alebo akokolvek hanil slovensky výrobok.
Ak ano tak to najdi a ja sa Ti ospravedlnim.....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Petulda 9. 1. 2015 10:44

Trymore:
Ty ses opravdu dočista zbláznil. Všechno, co jsi tady zatím napsal, jsou jen reakce na tvé vlastní myšlenky a falešné dojmy.

Založil jsem tohle vlákno proto, že se jedná o výjimečný výrobek, skvělý kus audiotechniky, navíc vyvinutý a zkonstruovaný našincem.

Nevím, odkud se v tobě vzal pro normálního člověka dost nepochopitelný dojem, že si právě ty máš tenhle zesilovač koupit?
Stejně tak nevím, kdes přišel na pitomost, že zde někdo míní o něčem přesvědčovat někoho, koho toto téma nezajímá, nerozumí mu a vůbec ničím nespadá do jeho světa?

A pokud se nám tady pokoušíš spílat za to, že nám chybí objektivnost, tak to snad nemůžeš být víc mimo. Jediný, kdo se v tomhle vlákně velmi neobjektivně pokoušel něco s něčím srovnávat (navíc aniž by měl byť sebemenší potuchu, o čem píše), jsi ty. Nikdo jiný.


Také říkáš, že tenhle výrobek není natolik výjimečný, zvláštní nebo ojedinělý, že nestojí za to, aby o něm zde bylo jedno vlákno. V tom případě bys měl honem rychle utíkat stejným způsobem spamovat všechna jiná vlákna týkající se v drtivé většině MNOHEM tuctovějších, masovějších, nudnějších a zvukově výrazně horších produktů - a vlákny se svými recenzemi můžeš začít. Jóó promiň, já zapomněl, vlákno o tuctových plastových PC bedničkách tu může být, protože zapadá do tvého dvorečku a splňuje tvé představy o tom, co je kvalitní zvuk. A vlákno o výrobku, který je zcela ojedinělý v českém kontextu a výjimečný v evropském kontextu, by tu být nemělo, protože Trymora takový výrobek nezajímá?

Jediné, co z tebe mluví, je zamindrákovaná maloměšťáckost.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Prezdika 9. 1. 2015 10:56

ale teufel je vyjimka...vse od teufelu hraje naprosto famozne i kdyby to bylo z papiru a stalo to 10 ecek :-D
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod Petulda 9. 1. 2015 11:09

Nechme už tohodle přihlouplého OT a pojďme zpět k SP A400.

Thale, píšeš, žes slyšel A400 a viděl jí do útrob? Nechtělo by se ti se o tom trochu rozepsat ;-)? O zvuku, s čím a na čem jsi porovnával. O konstrukci, jak je zesilovač řešený, jestli je (nebo spíš čím je) v rámci kategorie koncáků kolem 100 tis. Kč výjimečná?

Myslím, že nejsem sám, koho by to zajímalo ;-).
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 9. 1. 2015 11:41

Petulda prepac, ale este jeden OT s ponukou pre Trymore.
Trymore.
Ak mas chut a zaujem prist na zapad, tak Ti ponuka vlastnik A200 moznost vypocut si tento koncak spolu s inymi zariadeniami z dielne Customworks. Ta ponuka nie je zart, je to seriozny navrh.
Sam som tuto ponuku v minulosti dostal a vyuzil ju.
A ak uz budes v tychto koncinach tak Ti odporucam si spravit pripadnu zachadzku do Trnavy a vypocut si daco na komponentoch p. Buntu.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ThalesX 9. 1. 2015 17:47

Trymore píše:Nepocul si A400, nepocul si Vincenta SV 238, zbytocne tu pises romany.


Tak já tomu nerozumím. Napíšu ti to tady jasně že jsem to nejen slyšel, ale jsem se tomu podíval i na střeva a ty mi tu i přesto tvrdíš že jsem to neslyšel. To je teda gól :tleskani

Trymore píše:Aj tak necakam ze si tu niekto prizna zaujatost...

Přizná. Můžu si to dovolit.

Trymore píše:A nechapem co sa vsetci tak rozculujete.

Dá se k tomu něco povědět? To je fakt jen na smajlíka :lol:


--------------

Obecně si o A400 myslím že jde o výjimečný kousek techniky, se kterým člověk už nemusí řešit nějaké technické nedostatky nebo omezení. Je to stroj který z prakticky libovolných beden vymačkne maximum. Jsou jistě i jiné elitní stroje, ale to už je tak na úrovni výběru barvy vozu a drobných doplňků charakterizující jeho majitele. Proč bych tedy neměl být zaujatý? Ne vůči nebo spíše proti Vincentu (který je rovněž výborný stroj, jen trochu jiného ražení), to bych mu křivdil, ale spíš pozitivně zaujatý vůči A400 protože si to plným právem zaslouží. Na tom přeci není nic špatného.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trymore 10. 1. 2015 10:09

Thales, to bola reakcia na armamana, na posledny prispevok predomnou, inak by som ta citoval.

Myslim ze podaktorym jedincom uz chyba trocha zdraveho rozumu, zvelicuju moje slova, prehanaju, hifi im stuplo do hlavy, vsetkeho ozaj vela skodi. Mali by si zvyknut, ze na fore sa nebudu stretavat len s koaliciou, ale aj s opoziciou.

Tak sa laskavo Petulda ukludni, prestan do mna vyskakovat. A ty Prezdika mas co za problem? Kludne aj ty povedz nieco k danej teme, namiesto toho aby si si v kazdom jednom vlakne zo mna robil posmesky s cistym OT.

Alebo viete co, upravme vsetky svoje prispevky aby vyzneli ospevujuco k a400 a mozme si tu vsetci nad nim lestit bambus. Ste uz voci mne zbytocne az prehnane agresivni. A stojim si za vsetkym co som tu napisal.
Trymore
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MRyoda 10. 1. 2015 11:41

cele vlakno jednym slovom komedia :shock: :D
may the force be with you
MRyoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prezdika 10. 1. 2015 12:41

nemám žádnej problém, jen mě nebaví v každým vlákně, který otevřu číst tvoje donebesvychvalující žvásty o těch krámech co se u tebe doma střídaj jak na běžícím pásu...
Prezdika
Junior

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 10. 1. 2015 13:59

Trymore píše:Osobne na tom nevidím nič zaujímavého. S danými parametrami a s nižšou cenou o 20 000 Kč sa dá kúpiť celý hotový integráč, napríklad Vincent SV 238 MK.

ty jsi mi ale vtipálek, srovnávat komerční integrák se špičkovým koncákem...
za ty prachy si vinceta koupí jen ten co neslyšel o BV či CW
ZA 50tis můžeme pořídit slabší (200w) variantu:
BVaudio předzesilovač PRE1 + BV audio koncový zesilovač PA300SSE
či
HYPA 1 + HYPA 17
A ty ten tvůj slavný vincet zašlapou do země...
a pokud někomu stačí integrované řešení, tak bohatě stačí BVaudio A300SE za 30tis

Trymore píše:A v závery recenzie sa spomína, že zosilňovač disponuje až príliš pravdivým/reálnym zvukom a nemusí sadnúť každému. Osobne si to preložím ako: nehraje pekne.

překlad pro tebe (zvukového analfabeta) = zesiluje jen to co do něho pustíme, bez dalšího zkreslení

Trymore píše:Nedávno tu Slováci dali na trh elektrónkový zosilňovač a budem si ho kupovať len preto, že za ním stoja traja ľudia zo Slovenska?

ne protože se jednoduše nepovedl...
:hmm: CW DAC 1 NG basic + BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 10. 1. 2015 14:27

@bandolier.wz
Absolutny suhlas vo vsetkom.

@MRyoda
a ty chod tam kde Ti ban este nikto nedal....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MRyoda 10. 1. 2015 16:33

BVaudio? Kto by to chcel? Vsak nikto nepocuva grafy. Vobec to nehra emocie. To ten Vincent, to bude ten pravy zosilnovac. A hifisticne nebo su elektronky, hrube kable a hroty pod pristrojmi. Este musite prejst dlhou cestou :mrgreen: Trymore to s vami mysli dobre, len si tu lestite svoje ego 8-D

http://www.audiodrom.cz/recenze/jak-to- ... erime.html
:hm
may the force be with you
MRyoda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trymore 10. 1. 2015 17:00

bandolier.wz píše:ty jsi mi ale vtipálek, srovnávat komerční integrák se špičkovým koncákem...

trololo, presne o tomto vravím!

Len preto lebo ho zostrojil čech, tak je to špičkový koncák :D a keď niečo zostrojí skupina nemeckých inžinierov, je to len spotrebka že :D
Trymore
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků