[recenze] VSONIC VSD3S - nový favorit do 1000 Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LOPO_X 6. 2. 2015 15:07

Jo no pravda VC02 řadim trochu vyše po vyzkoušeni vsd3s a teď vsd3 mužu řict že VC02 mi přišly neutralnějši a přitom zabavnějši a s vice detailem jedine v čem už ztraci je postor ktery oboje vsd3/s nabizeji perfektni
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod GanjaShaman 5. 6. 2015 17:35

Není tu někdo z Prahy kdo kupoval VSD3 u headphones.cz?
Potřeboval bych objednat náhradní kabel. Háček je v tom, že objednaní je možné pouze v případě, že sluchátka byla zakoupena u nich. Peníze bych dal samozřejmě předem. Díky
GanjaShaman
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 8. 7. 2015 19:04

Dneska jsem si koupil basovější verzi VSD3 a mám dotazy...

Jak hodně se změní rozehráním ? Nasadil jsem je a už na první poslech hrajou celkově lépe než porty ale basů mi příjde až moc, dost je ten zvuk takovej zaduněnej a hrozně hutnej že po pár testovacích minutách mi to začlo docela vadit a musel jsem na ekvalizéru dát basy trochu dolů . Basuje to víc jak porty. Teda porty jsou spíš takový zahuhlaný a zastřený, VSD3 mají ty basy takový čistý ale prostě moc hutný. Mh1c takhle moc nebasovaly a někdy jsem měl i chuť trochu přidat ale u vsoniců naopak ubrat. Jinak v uchu sedí dobře a ani nejsou tak velký a jsou to moje první špunty s kabelem za ucho. Jo a dost výrazný jsou sykavky ale to bylo ze začátku snad u všech špuntů co si matně vzpomínám a pak se to dalo do pohody Rozehrajou se nějak že ty basy ubudou nebo bych se měl radši podivat po S-kové verzi, tedy neutrálnější ? Dám tomu šanci, třeba se to rozehráním nějak spraví. Jink to má takovej docela velkej prostor či jak bych to nazval. Zní to jak na koncertě :-D
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 9. 7. 2015 05:20

sykavky se spraví rozehráním.basovější charakter ale nezmizí.jsou to sluchátka spíše zábavná,rozhodně ne neutrální.pokud nevyhovují,porozhlédni se jinde...
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 9. 7. 2015 07:27

Topes píše:ale basů mi příjde až moc, dost je ten zvuk takovej zaduněnej a hrozně hutnej že po pár testovacích minutách mi to začlo docela vadit a musel jsem na ekvalizéru dát basy trochu dolů .


Presne kvôli tomuto som ich dal preč. Na mňa až extrémne prebasované a to mám rád zábavný basovejší zvuk, ale s primeranými basmi. Tie basy sa neupravia, takže byď equalizer alebo skús vymeniť za VSD3S.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 10. 7. 2015 03:55

Mno asi budu muset. Jako chtěl jsem basovější respektive jsem to sem tak napsal a protože zdejší názor je takovej že to co není úplně bez basů je hned basový což je chápáno jako více než by mělo být... Jenže to jsem nečekal že budou až takhle dunit že symfonický metal mi zní jak jak techno. Opravdu mh1c takovýhle nebyly a nebo jo ale jedině když jsem v poweramp dal to kolečko na přidání basu hodně doprava. Něco se na tom dá poslouchat a zní to dobře ale ostatní muzika co mám je prostě přebasovaná. Ty normální VSD3S jsou na tom s basama jak? Aby zase nebyly pro změnu úplně bez nich. Nechci suchý ale ani moc basový sluchátka.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 10. 7. 2015 07:05

S nastavcami si sa pohral poriadne? Spravne nastavce a usadenie robi vela.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 10. 7. 2015 07:12

Myslím, že by mohly pomoct menší nástavce s užší dírou.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 10. 7. 2015 08:10

Nástavce mám ty defaultní střední protože to je moje velikost. Pěny ani ty dvojitý jsem nezkoušel a menší nemá cenu, však by to nedrželo v uchu
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 10. 7. 2015 11:23

Na metal sa VSD3 vôbec nehodia. VSD3S majú basov akurát a metal sa mi s nimi počúval omnoho lepšie. Aj keď by som skôr odporučil na metal Zero Audio Tenore, na tých počúvam metal každý deň v práci.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skeptický 10. 7. 2015 13:28

Zero Audio Tenore jsem měl, a tak utopené středy jsem jinde neslyšel. Poslouchám rock, pop, metal, a na nic z toho se mi nelíbily.
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 10. 7. 2015 13:47

Topes: Na tvém místě bych ty menší náušníky vyzkoušel (za pokus nic nedáš) a hlavně bych zkusil i náušníky od jiných sluchátek, pokud nějaké doma máš. Pěnové nástavce by mohly basy ještě zvýšit, ale chce to prostě vyzkoušet. Velikost a tvar nástavců má na výsledný zvuk dost velký vliv.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 10. 7. 2015 15:00

Dám tomu ještě víkend. Je ale zajímavý že ráno když jedu do práce tak mě ty basy tak nevadí respektive mi přijde že jsou menší než když jedu odpoledne domů. Jestli to je tím že po ránu to tolik nedám nahlas a nebo nejsem ještě tak nas*anej z práce nebo mám prostě jinej sluch fakt netuším. Ty nástavce teda zkusím ale co jsem měl už tolik špuntů tak vím že pokud jsem dal menší nástavce tak to tolik netěsnilo a tím pádem byly basy menší ale zase mi sluchátka vypadávala. Zero jsem chtěl koupit ale odradil mě čas doručení protože chci všechno hned a navíc podle recenze hrajou kus od kusu jinak ale recenze je asi rok stará tak třeba je situace jiná ale nic to nemění na tom že bych si počkal. Teď jde o to že pokud bych chtěl VSD3 vrátit tak aby to šlo. Sice že zákona mám 2 týdny ale jestli se to vztahuje i na špunty který se použitím znečistí to netuším
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 13. 7. 2015 17:51

Skeptický píše:Zero Audio Tenore jsem měl, a tak utopené středy jsem jinde neslyšel. Poslouchám rock, pop, metal, a na nic z toho se mi nelíbily.


:mrgreen: no, teda ak si nepočul sluchátka s utopenejšími stredmi, ako Tenore, tak neviem, čo si počúval :mrgreen:

mne sa metal na Tenores veľmi páči, hlavne na dlhodobý relaxačný posluch dlhé hodiny v práci...nehovorím, že sú ideáln, ale určite lepšie ako VSD3
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 20. 7. 2015 12:38

Tak nakonec jsem si ty vsd3 nechal a musím říct, že už mi zvukově sednou. Prostě basy už najednou nejsou tak výrazné. Může to být rozehráním, nebo jsem si na to jednoduše zvyknul že to už nevnímám? Jako fakt že pořád jsou výraznější ale jen u hudby kde je těch basů hodně samo o sobě ale třeba Iron Maiden, Judas priest, různý melodický metal už je v pohodě a předtím tam těch basů bylo slyšitelně více tak jak je to možný?
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků