LG 47LB650V zkusenosti

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mlevora 1. 12. 2014 13:38

Nema nekdo zkusenosti s TV LG 47LB650V? Funkce ma vsechny co bych si predstavoval, ale casto ctu komentare, ktere negativne hodnoti obraz.
mlevora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Batul (novy) 1. 12. 2014 17:05

A nemůžeš se jít podívat do obchodu na vlastní oči? Každý to vnímá trochu jinak. Každopádně z uživatelských recenzí vyplývá, že obraz je u řady LB650v v pohodě, kritizuje se hlavně třídění programů, které je údajně VELMI pomalé a pak rychlost systému, kdy i vyvolání základního menu trvá pár sekund.
Měl jsem v hledáčku 55LB650v ale nakonec mě odradil povrch panelu který odráží ostatní zdroje světla více než by se mi líbilo. To je ale individuální a opravdu se nevyhneš osobní prohlídce v obchodě.
Batul (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2014 19:17

mlevora píše:negativne hodnoti obraz.

A obraz by měl být u TV asi základ.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenousek 6. 3. 2015 16:31

Ahoj,naši si koupili tuto tv,akorát 55 uhl.
Koupil jsem jim flash disk na nahrávání(64gb) a nejde.
Máte někdo zkušenosti,jestli tento model podporuje usb flash disk?
Díky
Naposledy upravil zdenousek dne 6. 3. 2015 17:09, celkově upraveno 1
zdenousek
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 3. 2015 16:40

V navode to je napisane.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenousek 6. 3. 2015 16:53

Už u nás nejsem,tak prosím co tam je napsané???
zdenousek
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 3. 2015 17:09

To ja neviem, nečital som to. Ale pravdepodobne sa neda, väčšina TV nahrava len na HDD.
Na stranke vyrobcu maš manual na stiahnutie: http://www.lg.com/sk/podpora-produkt/lg-55LB650V#
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenousek 6. 3. 2015 17:12

Já mám Sama 6270 a bezproblému tam mám usb 16gb a nahrávám.....
zdenousek
Junior

Odeslat příspěvekod Pepa z lontu 6. 3. 2015 17:25

Zdar
Tento model neznám, nevím tedy jak kvalitní má obaz. Ale mám od LG starší kousek (42la660).
Moje zkušenosti moc dobré nejsou. Třeba na flešku ten můj zázrak nenahrává, ovšem v návodu to je zmíněno. Nahrává jen na externí harddisk, obyčejnou flešku umí číst (fotky, video,..), ale nic na ni nenahraje.
Vyvolání menu trvá pár sekund v tom lepším případě, v tom horším, asi jednou až dvakrát za večer nereaguje vůbec, musí se vypnut, zaponout (restart).
Reakce celkově jsou pomalé. Pokud se však nepoužívají smart funkce a internet, k zamrzání ani zpožděním nedochází, jako obyčejná televize funguje dobře. Internet se stejně moc používat nedá, je strašně pomalý a oproti počítači přímo hrozný.
Nevím jak jsou na tom novější modely, ale pro mě byla údajná chytrost LG velkým zklamáním, další LG už bych si nekoupil.
S obrazem jsem ale vcelku spokojený. Třídění kanálů je u LG dost podivné a nějaký čas to zabere, ale to se nedělá často, tak se to dá přežít. Jen jsem nepřišel na to, jak smazat nepotřebné naladěné kanály. Asi to nejde.
TX-8270, C-7030, KX-500, BD-S473, TD 190-2, LX44
Pepa z lontu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 19. 5. 2015 18:22

Jak Flash disc tak HDD musí být pro nahrávání naformátivány na NTFS.
Mclaren F1
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Dagy2 20. 5. 2015 08:44

1/ LA rada od LG bola snáď najhoršia rada TV. Sťažnosti na všetkých fórach. Skúsenosti s ňou sa nedajú zovšeobecniť na TV vyrábané pred LA a po LA. To čo bolo skôr (LV, LW) boli určite podarenejšie kúsky.

2/ USB - LG má spodný limit pre veľkosť pripojenej jednotky pre nahrávanie 20GB. Potrebuje si vytvoriť zrejme nejakú zložku a rezervovať veľkosť. Takže flash 16GB pre nahrávanie nechodí. Niektoré modely flash neakceptujú len USB HDD, napr. diskutovaná rada LB.
Inak to nahrávanie chodí na starých TV ok, obmedzenie bolo na nahrávanie DVB-S, ale u súčasných modelov to už podľa všetkého neplatí

3/ triedenie programov je zložité a mať tam 500 SAT programov na roztriedenie je na smyčku. Už mojich 80 programov z káblovky je práca na hodinu.
mazanie SAT programov nie je možné v TV
novšie LG TV majú snáď možnosť robiť triedenie a aj mazanie v PC exportom settingu cez USB a spätným prehraním. V manuále k LB som ale nič o tom nenašiel.

4/ manuál som na LA660 nenašiel, je len o tom ako upevniť TV na stenu. manuál pre ovládanie je priamo v TV.

5/ s tým NTFS formátovaním ste na to prišli kde? Manuál píše a mám odskúšané na LW že to funguje s FAT32.
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 20. 5. 2015 09:26

Mám lg 47lb670v a ta vyžaduje NTFS jinak HDD ani Flash disc ne načte, mám k ní pripojen HDD Maxel 500 gb.
Mclaren F1
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 20. 5. 2015 22:34

Na (fat32) nedostaneš větší soubor než 4gb což je málo pokud nahraváš třeba dvouhodinový program v HD ;-)
Mclaren F1
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 21. 5. 2015 04:37

No, jenže některé externí satelitní přijímače to mají řešeno tak, že se záznam dělí na části při uživatelem zvolené velikosti.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dagy2 21. 5. 2015 06:55

Presne rovnako to bude mať aj TV. Pre istotu niektoré delia hneď na 1GB. Takže FAT32 žiadny problém s veľkými súbormi.
Dagy2
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků