Sluchátka z Lidlu - nepřehlédněte !

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod šeďour 10. 2. 2015 09:45

A opět je to tu !
Dlouho očekávané se konečně stalo skutečností a firma LIDL má opět v nabídce jejich úžasná špuntová sluchátka...

http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?actio ... l&id=24185

A ještě jedno upozornění pro ty, co maji v plánu tunit svoje úžasný sluchátka SONY MH1(C) s cituji...ultranaprd plochym kabelem !
Neni tohle úžasná příležitost, kde sehnat skvělej kabel za babku k Sony emhá jedničkám ?

Jasně, že je !
Takže neváhejte.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod puschpull 10. 2. 2015 09:59

jo jo, je libo zip nebo tkaničku? :-)
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zatycz 10. 2. 2015 11:38

Aaa, me trefne oznaceni kabelu uz se cituje jako etalon :) Ale z vlastni zkusenosti muzu rict, ze neni ani tak problem sehnat kabel, ale prave ten proces prekablovani. Nemit nadrizeneho, který je velice zrucny s pajkou a hoodne trpelivy, nikdy bych rekablovane MH1 nemel. A to mi rikal, ze s tim parkrat malem jebnul do kose, jaky opruz to byl :)
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 10. 2. 2015 13:04

No jo, to trefný označení plochýho kabelu od emhá jedniček si dovolim používat i nadále.Přesně vystihuje jeho podstatu.
-------------------------
Překablování sluchátek je obecně docela složitá věc.Ne proto, že by bylo těžký přiletovat kabílek, kterej se pořád kroutí jako had, ale proto, že člověk musí dávat zatraceně pozor, aby při tom nepoškodil cenný a choulostivý sluchátka.
U MH1ček je výhoda, že se kvuli překablování nemusej rozebírat a riziko poškození je o dost menší.
Stačí u nich jen opatrně odstřihnout špičatejma nůžkama vnitřní část krycí gumy a hnedle je docela slušnej přístup ke koncům kabílků...
------------------------

Asi zkusim ty sluchátka s tkaničkou.Zip na mě nedělá úplně dobrej dojem.Zoubky se budou zachytávat za oblečení.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 3. 3. 2015 14:03

... tak som si dnes išiel cez obed kúpiť nejaké rohlíky do LIDLa a ... :-[
... no a zase aké super sluchátka za 9,99éčok tam mali !!! :shock:
"no nekupto za ty peníze" :D :D :D
Lidl_sluchatka_x600.jpg

Lidl_sluchatka_bx600.jpg
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod truekejsi 3. 3. 2015 16:59

aha, ok.

Obrázek
truekejsi
Junior

Odeslat příspěvekod Norbi082 5. 3. 2015 21:07

je to aspon lepsie ako maxell retro dj?
Norbi082
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 6. 3. 2015 07:50

... áno :nenapadne
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 6. 3. 2015 08:20

Pohodlim iste,v tom su super, ale ci aj zvukom, to by som nepovedal... zasa mal som to len chvilku v lidli na telefone pichnute, takze... :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 6. 3. 2015 09:23

Napsal jsem krátkej komentář do galerie, ale to samý napíšu sem.
Za ty prachy nebylo co řešit a koupil jsem si jeden exemplář sluchátek na zkoušku.Nemohl jsem se rozhodnout, jestli oranžový, nebo bílý, a tak jsem raději zvolil neutrální černou.Kdybych vzal bílý, musel bych si na ně domalovat červený "béčko", abych s nima byl na ulici "cool" !

Sluchátka mě zaujaly perfektním zpracováním, skládacím mostem, širokejma vinylovejma náušníkama.Opředenej kabel, zahnutej jack.
Zvuk mě na první poslech nijak neohromil, ale hrajou slušně.

Ve svý cenový kategorii hrajou špičkově a jsou téměř nepřekonatelný, ale...
...v týhle cenový kategorii je zvukově překonává ten předešlej, levnější model z Lidlu.

I když maj sluchátka širokej most a velký náušníky, moc pohodlný mi nejsou.Trochu mě tlačej na uších, takže po třičvrtěhodině poslechu Apollo 440 jsem je rád sundal.
Ty moje sluchátka maj zatím nahráno málo, netuším jestli se zvuk ještě nějak usadí, ale momentálně je tam cejtit mírný zabarvení na středech.Vyšší kmitočty jsou docela výrazný, basy jdou hluboko.Ale chybí mi tam takový to "drrr" na vyšších basech, zní to tak trochu měkce, nevýrazně.
A jak jsem napsal do komentáře v galerii, jsem rád, že mám konečně doma svojí levnou napodobeninu sluchátek Beats...
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 7. 3. 2015 10:34

Pani no co, oplatia sa tie akoze beatsy? Nezlepsil sa troska ten zvuk? :)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 8. 3. 2015 20:33

Tak ich mam aj ja, ale nelytajte sa akej farby, ina uz zial nebola a to dokonca na dvoch pobockach :-/ Co sa mi nechce verit, tak ze z hodiny na hodinu hraju pocuvatelnejsie. Samozrejme nieje to highend, ale som zvedavy kam sa az rozohraju :-P
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 14. 5. 2015 14:15

... a dnes majú zase špunty ... teda za tých 6 éčiek je to určite bomba :D

SATK120B1_x600.jpg
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nick003 19. 5. 2015 21:24

Od pondělí 25. května budou v Lídlu další sluchátka

Obrázek
nick003
Junior

Odeslat příspěvekod zatycz 20. 5. 2015 07:51

Tak za tu cenu to asi zkusím, i kdybych to pak měl dát někomu jako dárek :)
zatycz
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků