regálovky k AVR Sony str 870 qs

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 9. 3. 2015 18:39

Ta cena je dost mimo, za takové peníze už seženeš pomalu KEF nebo Focaly ap. FAIL
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomadm 9. 3. 2015 18:40

co je to za typ těch Tannoyů?

-- 9. 3. 2015 19:37 --

zítra asi mrknu na ty ELACy, za ty prachy to vypadá dobře, 175mm středobas nemusí být špatný na regálovku
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 9. 3. 2015 22:21

ELAC bych si rozhodně proklepl. Pecka by byla bytelné a krásně dýhované budky od Shanu, ale ty se málokdy vidí na prodej, jelikož jde o značku z dob minulých :hm.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakq 10. 3. 2015 13:42

Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomadm 10. 3. 2015 21:14

tak se mi krapet navýšil rozpočet, když bude něco fajného kolem desítky, tak jsem ochoten dotoho investovat...příští týden navštívím s mýmAVR místní hifistudio, poslechnu nějaké kousky a uvidíme. Jinak jsem dnes poslechnul ty ELACy a nevím, chtělo by to poslechnou doma, byly asi v 2m výšce a prodavač nanich pouštěl samý tvrdý rock, extra mě nenadchly, ale jak říkám - podmínky nebyly ideální.
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 11. 3. 2015 00:57

Šlo o nějaké jiné Shany, měly jiné středobasáky a celkově byly bytelnější. Za tuto cenu už máš pěkné regálovky z druhé ruky. Zkus si něco poslechnout např. ty ELAC, takto je to mlácení prázdné slámy, uslyšíš - poznáš 8-).
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThalesX 11. 3. 2015 02:15

Nepodceňuj ty Shany. Alespoň za zvážení (a nějlépe poslech) stojí.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 11. 3. 2015 14:01

Šány nepodceňuji, spíš jsem hleděl jak se pohybují ceny sloupů této značky v inzerci a tyto regálovky nevypadají na první pohled na vyšší model. Naopak právě Shany mě posadily na zadek, když jsem je slyšel v porovnání se sloupovými ELAC, kdyby mi tenkrát někdo zavázal oči a posadil před ně, tak bych nepoznal, že zvuk jde z regálovek, šly hluboko a měly celkově zvuk jako sloupovky.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod misakq 11. 3. 2015 14:42

Nebo tady http://www.hifibazar.cz/ mají teď B&W - CM1.... relevantnost nabídky ať posoudí ostatní, neznám ty bedýnky, ale vypadají dobře a limit i typ splňují :-)
Repro: Focal Electra 926
Zes: BVAudio PA300SSE + P1SE
DAC: Gustard A20H
misakq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomadm 12. 3. 2015 19:43

včera jsem zavezl můj AVR k panu Procházkovi do otrokovického hifistudia, nechá si jej tam přes víkend a pozkouší nějaké repro, tak uvidím co vybere
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod zino333 12. 3. 2015 23:10

Dosť odvážne nechať výber repro na niekoho cudzieho. Totiž každému sa nám môže páčiť niečo iné, teda to čo by som si vybral napríklad ja, ty by si si nemusel...
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomadm 13. 3. 2015 07:29

tak každý nemá sluch, ikdyž je to subjektivní tojest pravda....poslechnu si samozřejmě víc repro než jen jedny...
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod Petulda 13. 3. 2015 07:49

...a taky je potřeba brát v potaz fakt, že u tebe doma budou bedny znít úplně jinak než u prodejce. Tzn. vytipuj si třeba dvě soustavy, co ti budou sedět nejvíc a ty si pak na pár dnů půjč domů.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nomadm 16. 3. 2015 21:29

jasné, uvidíme jak to dopadne ..zatím nic
nomadm
Junior

Odeslat příspěvekod nomadm 24. 3. 2015 21:15

Tak jsem byl dnes konečně v hifistudiu, výsledek je takový, že p. Procházka doporučuje k mému AVR repro s co největší citlivostí, testoval repro všechmožných značek a nakonec doporučil repro KLIPSCH, dle teoreticky největší citlivosti přes 90 dB. Na příští týden tedy objedná Klipsch Reference R-15M, testnu a uvidím, jestli je to ta správná cesta...
nomadm
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků