SanDisk Clip Sport

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod JakubCh 21. 10. 2014 01:52

Zdar, jak hodnotíte kvalitu zvuku proti starým Clipům (jak bez Rockboxu, tak s ním)?
JakubCh
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 22. 10. 2014 22:10

Nikdo? Mě by zajímalo srovnání s první verzí.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ansam 6. 12. 2014 15:56

Bol vydaný SanDisk Clip Sport Firmware 1.22
Bugs Fixed: Fixed playback issue of some FLAC and OGG Vorbis files
Bugs opravuje: Opravený problém s prehrávaním niektorých FLAC a OGG Vorbis súborov

Súbor upgrade.hex na stiahnutie:
Kód: Vybrat vše
http://tny.cz/b961b7df

POSTUP:
• Remove any external card from the Clip Sport before performing firmware update
• Ensure your battery is > 50% full.
• Plug in your SanDisk Clip Sport to your computer.
• Download and save the upgrade.hex file linked above to folder on your computer.
• Drag the file to the root directory of your SanDisk Clip Sport
• Disconnect the SanDisk Clip Sport and let the firmware update begin.
• Once it finally finishes doing its update, it will turn itself off.
• Turn the Clip Sport on, Select your language and region preference
• Once its back to the main menu, head to "Settings" >"System Settings"> "Info", and verify the "Version" is now 1.22".

===========================================

• Pred vykonaním aktualizácie firmvéru odstráňte externú kartu z Clip Šport
• Uistite sa, je batéria > 50% plná.
• Zapojte SanDisk klip šport k počítaču.
• Stiahnite si a uložte súbor upgrade.hex niekam do vašho počítača.
• Presuňte súbor upgrade.hex do koreňového adresára SanDisk Clip Šport
• Odpojte SanDisk klip Šport od počítača a aktualizácia firmvéru začne.
• Akonáhle sa aktualizacia skončí prístroj sa vypne.
• Zapnite Clip Šport, vyberte jazyk a región
• Preverte že je nainštalovaná nová verzia v "Nastavenie"> "Nastavenie systému"> "Info", a overte že "Version" je teraz 1,22. "
Ansam
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 26. 12. 2014 10:26

padavan píše:no u mě je těch negativů trochu více (v1.17)
- limit 2000 složek

Tak sa mi konečne podarilo nahrať na MicroSD kartu viac ako 2000 súborov MP3 (2056 súborov).
Po zapnutí prístroj zobrazil skutočne iba prvých 2000 súborov MP3, zbytok nezobrazil a tým pádom ani nemôže prehrať.

Poznámka:
- ja počúvam hudbu z prístroja jedine z playlistu (súbor *.m3u), pretože keď si zaradím všetkých 2056 súborov do playlistu a dám zoradiť tieto súbory tak potom počúvam v prístroji všetky albumy podľa abecedného poradia albumov a podľa poradia skladieb v každom albume.
- vytvoril som si playlist zo všetkých 2056 súborov MP3 a prístroj nemá problém z tohoto playlistu prehrať všetky súbory, teda aj súbory nad poradovým číslom 2001, 2002 ... 2056)
- vytvoriť playlist z 2056 súborov trvá v mojom prípade cca 15 až 20 sekúnd.
Ansam
Junior

Odeslat příspěvekod F_o_x 17. 1. 2015 23:37

Ahoj, pro jistotu se zeptám zkušenějších. Mám sluchátka Marshall Major, měly by mít imedanci 32 Ohm. Zkoušel jsem je na Sansa clip zip a tam hráli skutečně krásně. Současný mobilní telefon má s těmito sluchátky problém, zvuk z nich je poměrně tichý a takový "nudný" (oproti tomu clip zipu, kde je ten zvuk o dost věrohodnější a příjemnější). Proto přemýšlím o nákupu mp3 přehravače.
Nebude mít Clip sport s těmito sluchátky problém a je pro ně vhodná volba? :-) Informace ohledně výstupní impedance se nikde bohužel nedá dohledat...
F_o_x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zatycz 18. 1. 2015 07:34

Kdyz ten Clip Sports pri prvnim zapnuti (nebo po resetu) nenastavis na Europe region, ale na Ameriku/zbytek sveta, tak nebude zapnute to kretenske EU omezeni hlasitosti a ty sluchatka utahne bez problemu.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod F_o_x 18. 1. 2015 10:25

Super, tak v tom případě do něj asi půjdu, protože v téhle ceně nic lepšího nenajdu... :-) Jen jsem měl strach aby to hrálo dobře i s těma Marshallama, tak děkuju za radu :-)
F_o_x
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavlina23 13. 3. 2015 14:47

Ahoj všem,

můj Clip Zip už dodělává a uvažuji o koupi Sports. Jste si opravdu jistí, že tam nejde dát Rockbox?? Jsem na něj tak zvyklá, neumím si Sansu bez něj představit....Šla bych kvůli absenci RB opět do Zipu, ale ta baterka......Díky za informace Pavlína
pavlina23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 13. 3. 2015 16:07

Rockbox na Sport nebude, jde tam o problém s nedostatečně výkoným procesorem či co.

Jinak bych si pospíšil s pořízením ZIPu, zdá se totiž, že ZIP se už nějakou dobu nevyrábí a skladové zásoby tak začínají postupně docházet.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod pavlina23 16. 3. 2015 13:08

Díky za odpověď,

jo a měl jste pravdu:
Clip Zip už je u nás k nesehnání, takže mi nezbude než ten Sport. Snad si zvyknu....Pavlína
pavlina23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JakubCh 23. 5. 2015 10:08

Pořád nikdo, kdo by srovnal výstup se ZIPem? :)
JakubCh
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 24. 5. 2015 08:14

Ansam píše:...Nedá sa naraz počúvať hudba z pevnej pamäti a z externej karty....
Zistil som, že sa táto informácia už nezakladá na pravde. Po roku používania tohoto prístroja som prišiel na to, že existuje možnosť ako počúvať hudbu na preskačku z pevnej pamäti prístroja zároveň aj z externej karty. Je to možné vytvorením playlistu (*.m3u súbor) do ktorého zradím skladby z pevnej pamäte prístroja a potom aj skladby z externej karty.
Vytvoril som si playlist zo všetkých 4133 súborov z pevnej pamäti a z externej karty a prístroj nemá problém z tohoto playlistu prehrať všetkých 4133 súborov. Prístroju je jedno kde je konkrétne prehrávaný súbor uložený.
Ansam
Junior

Odeslat příspěvekod perpeťák 4. 7. 2015 13:17

Sansa fuze - několik v červené barvě ještě mají v počítačovém krámku v Praze 2 vlevo ve Francouzské ulici hned nad nám. Míru. Hraje přinejmenším stejně dobře jako Clipzip, výdrž větší, lze instalovat rockbox.
perpeťák
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 5. 7. 2015 10:44

perpeťák píše:Sansa fuze...
2x drahší a 3x väčší (rozmernejší) ako SanDisk Clip Sport.
Ansam
Junior

Odeslat příspěvekod perpeťák 7. 7. 2015 12:03

Pochybuji, že Sansa Sport stojí polovinu. Fuze, který tam doprodávají do 1400, umí rockbox a má větší výdrž. Hraje stejně jako ClipZip. Loni jsem tam koupil dva, jeden do zásoby ;-) Minulý týden jsem se tam stavil, měli jich ještě několik.
perpeťák
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka