Vsonic GR07 a R04

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lobic 7. 6. 2015 19:02

kozmo: U nás v Čr je to tak, že ti záruku prodlouží pouze o dobu co trvalo vyřízení reklamace.

Dezna: Pokud přestane hrát jedno sluchátko, tak v 90% případů je to zlomený kabel hned u konektoru. Pak stačí kabel sluchátek o poškozený kousek zkrátit a napájet nový konektor. Taková oprava stojí pár korun a bylo by zbytečné měnit celý kabel za 1500kč. Pokud je kabel zlomený jinde nebo je poškozený měnič, tak je to složitější......
lobic
Junior

Odeslat příspěvekod Dezna 7. 6. 2015 21:12

Není kupováno v ČR no, nová záruka 1 rok už pominula...
Dezna
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sx02 15. 6. 2015 19:58

Mám dotaz, koupil jsem si Vsonic GR07 Bass, a zdá se mi že konektor je mírně delší než by měl.
Nedá se zasunout až na doraz a zvuk občas kvůli tomu vypadne (nebo část jeho spektra - zpěv např). Vypadá to tak že tam zůstává mezera cca 0,5mm, možná míň.
Zkoušel jsem to na Ipod Nano + 2 dalších telefonech, se stejným výsledkem.
(fotu můžu případně dodat).

Máte to stejně?
Rozhodně je kvůli tomu budu vracet, ale otázka je jestli si pomůžu výměnou kus za kus...
sx02
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 16. 6. 2015 07:33

Mám GR07 BE a do čoho som ich zatiaľ zastrčil, všade držal konektor pevne a išiel až na doraz. S tým, čo popisuješ, som sa zatiaľ nestretol.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 16. 6. 2015 12:33

Možná zkusit více zatlačit
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sx02 16. 6. 2015 12:53

Mno jak jsem zjistil tak ta mezera je i u jinych sluchatek, a jinych pristroju a kabelu. Takze to tim mozna nebude, tlacit vic jsem se samo snazil :-)
Jsem doma vyhrabal snad 20 ruznych jacku samcu i samic:-)
Nechal jsem je vymenit vecer dorazi novy, tak uvidime. Byl by to pech, na prvni poslech (a prvni spunty) se mi zdaly dobry, proti klipschum takovy cistsi ve stredech a vyskach...
Spis se priklanim k blbe priletovanymu konektoru. Uvidime.
sx02
Junior

Odeslat příspěvekod sx02 17. 6. 2015 19:55

tak problém byl asi ve špatném pájení, nová sluchátka to nedělají, jupí :-)
sx02
Junior

Odeslat příspěvekod Jackobee 10. 9. 2017 16:44

Ahoj vsem. Potrebuji radu, reklamoval jsem GR07, prestalo hrat leve sluchatko. Reklamace mi byla zamitnuta, pry z duvodu ucpani sluchatka usnim mazem. Na prvni pohled nic videt neni. Se servisakem vsonicu jsem mel uz nekolikrat problem, je to zaroven distributor pro CR a kazdou reklamaci zamitl a az po nekolikate reklamaci jsem dostal zpet penize. Zvladne mi nekdo poradit, jak postupovat? Diky
Samsung i9000 GALAXY S - Android 4.0.4 AOKP build 40
Jackobee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků