Sluchátka z Lidlu - nepřehlédněte !

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Topes 7. 7. 2015 17:51

ty sencor jsou priserny , hrajou jak sluchatka z trznice :-D Snad uz zitra pujdu pro nejaky poradny....
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 7. 7. 2015 18:56

To sis mohl raději dát dobrou zmrzku a pozvat holku na limču... nebo kofolu :D.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 8. 7. 2015 03:54

Naštěstí mě nestály nic, ale i zadarmo jsou drahý
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod farnell 8. 7. 2015 18:42

SKRM 16 A1 posledný kus v bielom prevedeni, no nekup to... :D
Dcere sa pacia :tleskani
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod fotografista 8. 7. 2015 21:48

aj mne sa pacia. so starym sansa clipom úplne dobra vec 8-D
Přílohy
IMG 7784.jpg
fotografista
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod farnell 9. 7. 2015 04:51

Dcerina reakcia "hrajú super"... Tak čo je lepšie ako spokojný tatko? :D
Žeby spokojná mamka? 8-P
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr. Intersect 13. 7. 2015 08:19

Model napravo (obrázek o 2 příspěvky výše), jsem stihl koupit a pro mě osobně hrajou daleko líp než zahuhlané Xiaomi Pistonky (konkrétně Xiaomi Pistons 2.0). Předáno mamce místo pecek a ta je nadmíru spokojená... :-P Sám bych jen vytkl plochej kabel, od kterého se vše odráží = mikrofonní efekt (ale za ty peníze...).
Takže ANO, hrajou jako rohlíky z Lídlu... :-D
Mr. Intersect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod farnell 13. 7. 2015 08:54

Tak ja Ti neviem. Vcera som bol korculovat a mal som tieto sluchadla a zatial som "mikrofonny efekt" nepostrehol. A to viem co tento efekt je...
Mozno som sa na to nesustredil ale aj pri akomkolvek pohybe nemam pocit cohokolvek rusiveho.
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr. Intersect 13. 7. 2015 09:24

Zkoušel jsem je při práci na zahradě a mě osobně teda rušili při každým druhým kroku. Holt asi blbě chodím... :-P
Mr. Intersect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod farnell 13. 7. 2015 09:45

zaujimave je ze predtým som pocul aj zvuk koliecok a vybracie od asfaltu.
Vcera som nepocul alebo neregistroval nic a to som dako extra nahlas nepocuval.
Alebo to bolo tym co som pocuval. Metallica je na inline super relax :D
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr. Intersect 13. 7. 2015 09:55

Tak k inline jedině Metallicu... :-D
Musíš mě brát s rezervou. Jsem opravdu jen laik. Od poslechu mě prostě rušilo to "dunění/bušení" o oblečení atd. Ale je pravda, že jsem ještě neslyšel zvuk koleček a vibrace od asfaltu. To musí být zajímavý zážitek... :D
Jinak sluchátka vůbec nehaním, naopak... ;-)
Naposledy upravil Mr. Intersect dne 13. 7. 2015 10:18, celkově upraveno 1
Mr. Intersect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod farnell 13. 7. 2015 10:07

Samozrejme za tu cenu su dobre az uspokojujuce. Osobne som sa obaval tohto prevedenia, ale v konecnom dosledku nebanujem.
A ak ich chvali bacil2 tak ozaj asi nie je co riesit
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bacil2 13. 7. 2015 10:18

farnell píše: ... A ak ich chvali bacil2 tak ozaj asi nie je co riesit
:D :D :D :D :D :D :D

... keď niekto počúva pri poskakovaní v posilovni alebo na záhrade niečo iné ako Metallicu, tak treba čo najviac obmedziť dĺžku voľne „plandajúceho sa“ drátu idúceho zo sluchátka pripevnením na oblečenie pomocou nejakého vhodného „shirt clipu“

http://www.cnet.com/how-to/reduce-annoy ... eadphones/
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod farnell 13. 7. 2015 10:30

OK
Napisem to inak.
Sledoval som recenziu ohladom MH1C kde prave "mikrofonickost" kabla je povestna a vela ludmi aj popisovana.
No aj napriek tomu som si vybral z oboch ponukanych modelov v Lidl prave ten co ma plochy kabel. Dovod bol jednoduchy, konstrukcia samotných "musiel" a intuicia.
Ako sa neskor ukazalo tak to rozhodne chybny krok nebol.
Ocakaval som ,ze mikrofonckost kabla bude hned na prve pocutie vyrazna.
Mozno hluchnem no nic take som nepostrehol.
A vcera som mal sluchadla tak ako popisuje bacil pretiahnute rukávom a prevlecene cez otvor v bezeckom tricku na to urcenom.
Cize ak by sa efekt mikrofonickosti kabla mal dostavit tak mal "smolu"(ten efekt) :D pouzil som triky ktore maju tomu zamedzit
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kuko61 10. 8. 2015 19:54

Na budúci týždeň budú mať Momentum by Lidl za 9.99€ :-D
http://www.lidl.sk/sk/ponuka.htm?action=showDetail&id=21896

Obrázek
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků