Tv SamsungUe40J6272

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod buco4959 16. 11. 2015 21:57

No aj ja som zvedavý čo nejde lebo chcem ho objednať tento týžden.Ue40.
buco4959
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mammut017 16. 11. 2015 22:04

to by mne taky zajímalo. Já tedy uvažuji o UE55J6272, ale čím více informací :-)
Mammut017
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x655 16. 11. 2015 23:23

Přepínání mezi tunery je jako drbat se levou rukou za pravým uchem, evidetně s tím moc nepočítají, že by někdo používal oba způsoby příjmu. Jak se přepíná: vlezu do seznamu kanálů->možnosti->vybrat "anténu" (to vše pomocí tísice stisknutí tlačítek).
Mě by se líbily řešení:
1 - sdílený seznam programů T i S příjem (nepřišel sem na to jak to udělat, třeba to jde, nevím)
NEBO
2 - docela přímočaré - volit tuner zdrojem tlačítko "source"

BTW TV má asi hodně dobrý tuner - DVB-T -> 87 programů :) (opakují se čt/hd, cinema a mnam)

Možná by stálo za to přejmenovat topic na UExyJ6272
¨¨¨¨{Vodkafone, Oshit, Tea-Mobile} CZ ¨¨¨¨ :::: x655 ××> made by Divadroid
x655
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 11. 2015 23:25

U některých TV se dá do seznamu oblíbených stanic doplnit stanice z různých tunerů. Pak se tyto jednoduše přepínají.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x655 16. 11. 2015 23:32

Zkusím si s tím ještě pohrát.
¨¨¨¨{Vodkafone, Oshit, Tea-Mobile} CZ ¨¨¨¨ :::: x655 ××> made by Divadroid
x655
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 11. 2015 07:08

Stiahni si channel editor, v pc to zoradis jednoduchsie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza 54 17. 11. 2015 08:05

zdravím, tuto TV bych bral ale nemá scart, mám DK pouze s cartem, šlo by propojit tuto TV s DK
jinak? děkuji za radu.
Honza 54
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x655 17. 11. 2015 08:58

2RG: Editorů existuje více, máš nějaký konkrétní tip?
2H54: TV sice nemá klasický SCART, ale má kompozitní vstup a komponentní vstup (sdílený), jinak lze také koupit konvertor RCA na HDMI (cca 500 CZK z Číny).
¨¨¨¨{Vodkafone, Oshit, Tea-Mobile} CZ ¨¨¨¨ :::: x655 ××> made by Divadroid
x655
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 17. 11. 2015 09:49

Konkretny tip nemam, ani by to nemalo zmysel pisat, kazdemu vyhovuje nieco ine. Kazdopadne ktorykolvek bude pohodlnejsi ako robit to v TV.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 11. 2015 11:06

Začal bych tím, co doporučoval Samsung. Něco se mně plete, že o něm dokonce psali v návodech přímo na jejich webu.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x655 17. 11. 2015 14:51

Na editaci jsem použil https://github.com/PredatH0r/ChanSort/releases funguje dle očekávání. Koukal jsem i do struktury 2 databází dvbs a dvbt (sqlite), které řeší channel list, ale každá má jinou strukturu, myslel jsem si, že bych záznamy z dvbs ručně vložil do dvbt, ale to nevypadá reálně, že by mohlo fungovat.
BTW Původně měla fw 12xx, teď má 14xx, bohužel se trochu zpomalily reakce. Někde na netu se v nějaké recenzi objevila informace, že TV řádkuje (špatné zpracování prokladaného videa). Mě se také u nějakých SD programů toto dělo, ale jednak jsem TV aktualizoval a pak jsem trochu "pošteloval" nastavení obrazu k "obrazu svému" a zatím jsem nic podobného nepozoroval. I obraz SD je u Novy a Primy na velmi vysoké úrovni (cca 3m). Znovu zmíním tuner, naladí mi totiž německou eRTV (lokální stanice), což mi jiné zařízení nenaladí (dalších 5 se prostě nechytá), 3 polské muxy, které také nejsou úplně signálově dobré a 3 německé muxy. Satelitní tuner jede dle očekávání (mám 3 LNB).
¨¨¨¨{Vodkafone, Oshit, Tea-Mobile} CZ ¨¨¨¨ :::: x655 ××> made by Divadroid
x655
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jardavlach 18. 11. 2015 12:35

Mam tuto TV SamsungUe40J6272 a jsem naprosto spokojen.

jen se chci zeptat jak vlastne funguje editor programu na PC?
To si to stahnu do PC tam si programy srovnam, upravim a pak nejak nahraju zpet do TV?

Jaky editor na tuhle TV a na TV LG 47LB650V by jste mi doporucili pokud mozno v ceskem jazyce?

Clouding jsem zatim nespozoroval jak se pise v jedne recenzi...

Diky
jardavlach
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod x655 18. 11. 2015 17:45

Editor viz můj předchozí příspěvek (umí i jiné TV než samsung), nejprv si exportuj seznam na USB, edituj v PC a pak zase nahraj do TV.
¨¨¨¨{Vodkafone, Oshit, Tea-Mobile} CZ ¨¨¨¨ :::: x655 ××> made by Divadroid
x655
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků