Repro k TV - Logitech Z906 ?

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lapish 28. 11. 2015 12:58

Jaké repráky v rozumné ceně (do 6-10 tisíc) je nejlepší pořídit k televizi? Filmy přehrávám ve smart TV přes DLNA, takže bych zvuk vyváděl z TV, nejlépe optickým kabelem.
Momentálně mám staré Genius SW-5.1 HT použité jako 2.1 a připojené přes sluchátkový jack.

Uvažoval jsem o Logitech Z906 za 6 tisíc, které mají připojení přes optiku a dekodér DTS a Dolby Digital. Je to dobrá volba, nebo je za ty peníze lepší koupit nějaké domácí kino? Počítám že slušný receiver a sloupové repro bych v takové ceně asi nepořídil... Případně bych ještě mohl uvážit koupit nějaký DD/DTS dekodér (z číny se dá objednat kolem 800 Kč) a připojit ty staré Geniusy jako 5.1...
Mám taky docela malý byt a kolem TV není moc místa na nějaké velké repro, navíc kvůli sousedům pro mě ani maximální hlasitost není důležitá. Minimálně mi Z906 přijdou výhodnější než soundbar za podobnou cenu.
lapish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dkdkdk 28. 11. 2015 13:44

Co nějaký AVR a do něj pozapojovat komplet Genius?
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lapish 28. 11. 2015 19:18

Jaký AVR by se dal třeba použít? Zatím jsem receiver nikdy neměl, tak nevím co od toho čekat...V čem by to bylo lepší než koupit čínský DTS/AC3 dekodér nebo ty Logitechy?
lapish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lapish 30. 11. 2015 20:29

Zatím jsem se tedy moc rad nedočkal :-(
lapish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alltracboy1 2. 12. 2015 08:44

po tom co tu spradli logitech pod holu zem, som si kupil microlab solo 9c, je to sice iba stereo, ale k TV mi to uplne staci. Len su dost velke
alltracboy1
Junior

Odeslat příspěvekod lapish 5. 12. 2015 02:49

No jo, taky to má 20 kg, dvakrát tolik než ten Logitech :-) Jak to zvládá bassy, ve srovnání s něčím se subwooferem?
Kde se mluvilo o logitechách?
lapish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alltracboy1 9. 12. 2015 15:53

subwoofer je tiez iba reproduktor.. na microlabe mas dva :D hladaj ja som zalozil tu temu.viewtopic.php?f=1711&t=1193846&st=0&sk=t&sd=a
alltracboy1
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků