Android TV

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Vokys1 4. 12. 2015 14:33

Zdravím

mám týden koupenou Sony KDL55W805C a snažím s ladit Android TV a jsem s ním zatím +- spokojen.
Rád bych tu rozjel diskuzi majitelů Android TV kdo co má jak nastavený a jak mu to vše funguje.
Co se týká KODI tak mi funguje bez větších problémů. Asi 2-3x jsem měl pomalou odezvu když jsem chtěl vypnout fullHD stream jinak mi tam asi vše funguje. / Sosáč, Slow TV .../
Co jsem koukal tak skin do Android TV zatím žádný není a vím jen o jedno co je ve "výrobě" http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=225145
Jak dám na plochu ikonu programu který jsem nainstaloval ručně ? Nainstaloval jsem si appku Meteor a musím ji spouštět přes průzkumníka. Jaký jiný appky používáte ?
Co se týká TV Guide/EPG tak při zapnutí v repro docela lupne. Taky to tak máte ?
Vokys1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CanisAureus 4. 12. 2015 15:09

Ahoj, chtěl bych Tě poprosit o vyzkoušení instalace a funkčnosti aplikace HBO GO Czech z GooglePlay. Neni potřeba mít předplatné ani registraci, na vyzkoušení je tám dost trailerů apod. v sekci "Bez registrace". Zajímá mě, jestli funguje i na LAN nebo jen na WiFi a dále, jestli se spustí přehrávání komplet - obraz i zvuk (na některých android tv boxech jde jen zvuk, aplikace detekuje "další displej" a žádá jeho vypnutí). Díky moc
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vokys1 4. 12. 2015 21:13

uz jsem na to koukal a musim to nekde stahnout apk soubor protoze v google play v Android TV

edit - tak jsem to zkousel a pise mi to ze to neni kompatibilni s toutou verzi androidu takze jsem to nenainstaloval
Vokys1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CanisAureus 5. 12. 2015 06:43

Díky za snahu a info...
CanisAureus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vokys1 1. 1. 2016 13:52

Po posledni updatu mi prijde TV sviznejsi a min se zadrhava.
Nekdo jiny nejaky zkusenosti s Android TV a nebo ho mám tu jako jediný ?
Vokys1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JerseyC 4. 1. 2016 20:00

CanisAureus píše:Ahoj, chtěl bych Tě poprosit o vyzkoušení instalace a funkčnosti aplikace HBO GO Czech z GooglePlay. Neni potřeba mít předplatné ani registraci, na vyzkoušení je tám dost trailerů apod. v sekci "Bez registrace". Zajímá mě, jestli funguje i na LAN nebo jen na WiFi a dále, jestli se spustí přehrávání komplet - obraz i zvuk (na některých android tv boxech jde jen zvuk, aplikace detekuje "další displej" a žádá jeho vypnutí). Díky moc


Pokusím se aplikaci vyzkoušet na nově zakoupené TV Sony KDL-55W755C, jakoukoliv aplikaci tam lze doinstalovat přes ES Explorer, ze zálohy získané na jiném smartphonu, jen se pak neobjeví její spouštěcí ikona a musí se spouštět opět z ES Explorer nebo z menu nastavení TV a aplikací. Problém nekompatibilní aplikace je pak v jejím ovládání přes IR ovladač. Většinou je to nefunkční. Určitou alternativou k ovládání je použití App Sideview nainstalované na smartphonu.

-- 4. 1. 2016 21:25 --

JerseyC píše:
CanisAureus píše:Ahoj, chtěl bych Tě poprosit o vyzkoušení instalace a funkčnosti aplikace HBO GO Czech z GooglePlay. Neni potřeba mít předplatné ani registraci, na vyzkoušení je tám dost trailerů apod. v sekci "Bez registrace". Zajímá mě, jestli funguje i na LAN nebo jen na WiFi a dále, jestli se spustí přehrávání komplet - obraz i zvuk (na některých android tv boxech jde jen zvuk, aplikace detekuje "další displej" a žádá jeho vypnutí). Díky moc


Pokusím se aplikaci vyzkoušet na nově zakoupené TV Sony KDL-55W755C, jakoukoliv aplikaci tam lze doinstalovat přes ES Explorer, ze zálohy získané na jiném smartphonu, jen se pak neobjeví její spouštěcí ikona a musí se spouštět opět z ES Explorer nebo z menu nastavení TV a aplikací. Problém nekompatibilní aplikace je pak v jejím ovládání přes IR ovladač. Většinou je to nefunkční. Určitou alternativou k ovládání je použití App Sideview nainstalované na smartphonu.


Tak naistalovano, ovladani velice krkolomne, kombinace smartphonu a ir ovladace. Jsem pripojen pres LAN, pise to nefukcni pripojeni, ale nahledy ukazek to dohravalo, ale zadnou se nepodarilo spustit. Daleko jednodussi je to pustit v telefonu a pak zrcadlenim promitat video na tv.
JerseyC
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků