Samsung UE48j6272 - Nereálný obraz+další otázky a odpovědi

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod 74Prelude 6. 1. 2016 13:57

Tiez sa mi obraz vobec nepacil, ked som ho nastavil podla rtings.com. Teraz mam rezim prirozdeny + som som si upravil podsvietenie, kontrast atd., farba standardna. Motion mam nastaveny na vlastny, obidve hodnoty na 3.
74Prelude
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LeBronJames 6. 1. 2016 14:52

Děkuji za odpovědi, vyzkouším nejprve s tím Vaším nastavením 3, 3 a pak nejhůř vypnu úplně a budu zapínat jen nějak při sportu. Děkuji.
LeBronJames
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M_i_0 6. 1. 2016 14:56

majinkej píše:K tomu obrazu, sežeň si kalibrační disk, motion vypnout.


Co to je? Kde to je? Myslim ten kalibracny disk. Nejake info? Kludne aj do PM ak sa neda sem.
M_i_0
Junior

Odeslat příspěvekod ecop 6. 1. 2016 15:25

Díky všem za to skouknutí ČT24.
Je to přesně jak popisuje llubik, u mne je to vidět z cca 1m, byl jsem se včera dívat v obchodě a některé TV to měly taky, jiné ne.
Třeba LG631 to neměla.

Takže to neřeším, jinak jsem zatím s TV spokojen.

Jen ještě řeším nějakou klávesnici, jestli origo Samsung nebo náhradu Trust Sento / Gesto?
Máte někdo s těmi klávesnicemi zkušenost?
Je zvláštní, že novější typ Samsung KBD2000 už nejde koupit, v obchodech je jen starší KBD1000 :?:
A typ KBD2500 je jen venku...na CZ webu se o něm vůbec nezmiňují.
ecop
Junior

Odeslat příspěvekod M_i_0 6. 1. 2016 18:22

Akurat aj ja som siel napisat otazku, ci by ste neporadili nejaku cenovo pristupnu klavesnicu k tomuto TV :)
M_i_0
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 6. 1. 2016 18:50

Hodně se využívají Logitech a Microsoft. Dříve patřily mezi nejkompatibilnější.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 6. 1. 2016 19:03

Používáte teda auto motion? Na jaké hodnoty máte nastavený obraz?

Jinak ke klávesnici, musíte si ji kupovat? Např youtube jde ovládat pohodlně přes telefon nebo pc, na net přes TV nechodím.
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 1. 2016 19:24

Kucí, není lepší si MOTION prasečinky odzkoušet a nastavit každý tak, jak mu vyhovuje? Vždyť jsou to dva posuvníky při deseti krocích u každého.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M_i_0 6. 1. 2016 19:32

M_i_0
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 6. 1. 2016 19:40

Upraven název vlákna. Myslím, že původní dotaz již byl vhodně rozebrán a rozjelo se to obecnějším směrem, což, v této chvíli a konkrétně zde, bych neviděl jakožto problém.

Jestliže se to zakladatele vlákna dotklo, prosím o info do SZ, vlákno bude pročištěno a přejmenováno.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondratr 6. 1. 2016 21:03

Ahoj používám tuto klávesnici
Mini Wireless Keyboard RF 2.4G Mouse Touchpad Design Handheld Keyboard for Multimedia Gaming PC Android TV Windows X-BOX Player
http://m.aliexpress.com/item/32550230031.html

(from AliExpress Android)

V menu tv v nastavení myši mám nastavenou nejvyšší rychlost kurzoru a vše je pak ok.
Po zapnutí klávesnice trvá cca 5-8 sekund než se chytne a pak vše ok.

Může někdo poradit funkční web kameru s mikrofonem nebo usb mikrofon pro tuto tv a Skype?díky.
ondratr
Junior

Odeslat příspěvekod Pavel Kubela 7. 1. 2016 19:05

Chtěl bych se zeptat jak připojit Samsung UE48j6272 s mobilním telefonem když nemam mobil samsung , je nějaká aplikace která by tohle zvládla, mám mobil LG l90, díky za odpověď
Pavel Kubela
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lapish 7. 1. 2016 21:09

záleží na co to potřebuješ...jestli na DLNA (sdílení/streaming filmů, hudby a fotek do TV) tak na to je aplikací spousta, a jestli na mirroring obrazu tak to nevím...to by mě taky zajímalo.
lapish
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mclaren F1 7. 1. 2016 21:11

Zkus Flips nebo iMediaShare
Mclaren F1
Poslední varování

Odeslat příspěvekod teplice 7. 1. 2016 21:26

Já mám přímo v telefonu zrcadlení obrazovky. To v telefonu zmacknu a on se hned spojí s TV.
Přílohy
_20160107_212816.JPG
teplice
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků