VE Monk - ďalší utajený zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod defacto 22. 12. 2015 19:15

tak, jsou vyprodaný v pátek dostanou 50 novejch kusů, ale budou to střílet jenom přes jejich fb
viz. https://www.facebook.com/groups/52vecn/
defacto
Junior

Odeslat příspěvekod tomasv01 30. 12. 2015 15:07

Dlouhou dobu jsem používal peckové Denon - typ budu muset dohledat (tenkrát v testu peckových sluchátek skončily na II. místě) - a byla spokojenost v čistotě celého spektra, vykreslení, prostorovosti... Poté jsem zkusil Dr. Dre a to mi opravdu nesedělo, navíc ve stejné cenové hladině a strašně mi chybělo detailní prokreslení středního a vyššího pásma... Náhodou jsem narazil na toto a jsem na tyto hodně natěšený, tak bych je rád zkusil, pokud hrají vskutku tak, jak je popisováno (?).
Díky za vaše zkušenosti.
tomasv01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eriq1 7. 1. 2016 11:17

Su opat skladom na Aliexpress, uz som supol objednavku :)
eriq1
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 7. 1. 2016 14:50

Jo aj ja :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eriq1 7. 1. 2016 16:05

Tak uvidime, co to bude za zazrak :)
eriq1
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 7. 1. 2016 19:56

Jo, snad budu aspon z polovice take ako ich chvalia :-) A uz ti ich zlacnel?
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eriq1 7. 1. 2016 20:51

Este nie ale pisal na facebook ze je tam uz po pol noci a dnes vybavi len zopar, kazdopadne ma cez 170 objednavok na viac ako 300kusov takze zase neprejdu vsetci. Do tyzdna ma ale dalsie a do konca mesiaca este viac, takze ..treba len cakat :)
eriq1
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 7. 1. 2016 21:41

Jo, super, dik :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoxY 7. 1. 2016 23:06

Tiez objednane...3 kusy, 1x do daru a 2x ak by sa prve skoro pokazili a boli by fajn. :-D Tiez som velmi zvedavy, chvalabohu za tie prachy to ani nie je luto, ak by nesadli.
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eriq1 8. 1. 2016 16:50

Tak mne uz prisla sprava, v tejto varke sa nedockam, ale coskoro naskladni opat, nevadi :)
eriq1
Junior

Odeslat příspěvekod dazo 8. 1. 2016 21:20

Mne tiez :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoxY 8. 1. 2016 21:33

Zacinam mat podozrenie, u mna detto, ale sprava a la slohova praca...tak cakam. :-)
JoxY
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 10. 1. 2016 11:21

Jak to vypadá? Takové pecky by se mi hodily do práce. Má se to tedy objednat a psát prodejci nějakou zprávu o slevu jestli jsem správně pochopil?
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod defacto 10. 1. 2016 14:04

tak nějak, anebo napsat přímo mail ať pošle instrukce pro paypall platbu, ale na to mi ještě neodpověděl, takže AE bude asi větší jistota, ale kdo ví, když už zase nejsou :-D
defacto
Junior

Odeslat příspěvekod Topes 10. 1. 2016 15:39

Nevím co to je ae. Jestli to je metoda placení tak mám platební kartu a PayPal. Taky sem koukal že už zase nejsou. To je nějaká podpultovka ne? :-D
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků