Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kozmo 4. 1. 2016 22:54

Bacil2, Philips SHE3590 za menej ako 6 eur? :D Mam to brat vazne? Tento model poznam, kedze si ho tu na fore viac krat spominal. Nevies mi ich porovnat, napr s tymi XP 2?

vad0s: Chlape, chcem kupovat zo SR, max. CR... Ale dakujem
kozmo
Junior

Odeslat příspěvekod ...drát 5. 1. 2016 00:13

...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 5. 1. 2016 09:42

kozmo: som ani netušil, že sú teraz zlacnené na polovicu :shock: ... napr. aj také Sony XBA C-10 boli na alze dlhodobo zlacnené pod 20e a skoro nikto po nich ani neštekol ... posudzovanie zvukovej kvality IEM je dosť problematická/individuálna vec ... podľa ceny sa tu už spravidla nedá moc orientovať

... XP 2 nemám/neviem porovnať
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Basion 16. 1. 2016 11:08

Ahoj, na zaklade diskuze tady jsem se rozhodl objednat sluchatka Xiaomi Hybrid. Doposud jsem mel moznost poslouchat jen sluchatka od Samsungu S3 a Kossy Porta pro, tak jsem nesmirne zvedavej a natesenej, az si je poslechnu. Kdo je na pochybach ohledne nakupovani na netu z Ciny, tak nemusi. Delal jsem to poprve a je to skoro jednodussi nez nakupovani z CR. Az prijdou, tak urcite napisu pocity :).
Basion
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zatycz 16. 1. 2016 11:46

Tak on není problém v tom nákupu, ale potom v tom, co ti vlastně příjde. Ti čínští blázni falšují i sluchátka za 15 eur, viz fake Xiaomi Piston všech generací :) Odkud jsi ty Hybridy kupoval?
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Basion 16. 1. 2016 12:20

Z alixpress, od prodejce, co mel furu kladnejch komentu. jako jsem taky malicko nervozni, jestli prijdou originaly, ale tak kdyby ne, tak 21$ vem cert :))
Basion
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobukson 21. 1. 2016 17:43

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaká sluchátka do uší ... prve jsem měl v plánu RAZER Hammerhead za 1400Kč , ale všichni mi stále říkají , že se dají sehnat nějaké stejně kvalitní a za cenu např. 700Kč , tak bych se chtěl zeptat jestli se dají sehnat a popř. jaké by jste doporučili ...

děkuji za odpovědi
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod BeatsAudio 21. 1. 2016 19:07

Než Razer Hammerhead jsou kvalitnější snad i sluchátka u ťonga za 29 korun.
BeatsAudio
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 21. 1. 2016 19:14

Rha s500 jsou v tehle ceně super po stránce zvuku i konstrukce.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobukson 22. 1. 2016 14:16

děkuji a nějaké do 700Kč?
kobukson
Junior

Odeslat příspěvekod kozmo 24. 1. 2016 20:07

Prosim vas o nazor,
Xiaomi Piston 2 vs RHA S500 - mozu si tieto sluchadla konkurovat, resp. jedna kvalitativna skupina?
Oslovil ma aj dizajn, aj recenzie, ale XP 2 stale slapu, zvuk ma bavi, nevravim ale, ze by som nechcel nieco lepsie... Pripadne SoundMAGIC E10?
Tieto by penazenka zniesla...
Diky za nazor
kozmo
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 24. 1. 2016 20:20

S500 jsou výrazně menší a s o něco lepší kvalitou provedení. Zvukocě o dost jiné, se zvukem do V, který oproti P2 bude o dost čistší, rychlejší a přesnější, ale méně hutný hlavně ve středech.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 24. 1. 2016 21:10

...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr. Datel 5. 2. 2016 09:12

Vážení, aktuálně se vyprodává Philips SHE5105 - na Patro.cz za 251 CZK (začínaly nad 1500).
Za tu cenu ideál. Mají mikrofon (ten nepoužiju), solidní plochý kablík, dobře tlumí okolí a hrají vyrovnaně, i mikrofonní efekt podle mne docela slabý.
Mr. Datel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr. Datel 5. 2. 2016 13:59

viz recenze na avmanii Philips CitiScape: přenosná sluchátka do města a k mobilu - tam je opatrně chválí ;o)
Mr. Datel
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků