VE Monk - ďalší utajený zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod eriq1 20. 1. 2016 14:05

Ja som objednal a zaplatil 7.43 s tym, ze mi pisal, ze teda za tuto cenu bude standard AE shipping, ak chcem tu druhu metodu, je to dokopy 10USD, spravil mi tam aj objednavku, ale tu som nezaplatil. Nevadi mi cakat.
eriq1
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 3. 2. 2016 16:08

Tak dneska to došlo a nemám slov... To není možné za stovku... Co??!! To hraje neskutečně i před rozehranim a klidně i ze smartfonu jen mám problém s těma donutama mi to pořád z toho sjíždí takže jak nasazuju do uší tak to ujede a mění to trochu zvuk asi to budu používat bez pěn.
Přílohy
20160203_153516-1.jpg
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 3. 2. 2016 16:48

Aleco, super, ja este cakam :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zatycz 3. 2. 2016 18:59

Je to haluz no. Me by celkem zajimalo, jak hrajou ty jejich vyssi modely, ale ty penize za to nedam.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 3. 2. 2016 19:33

Škoda že to nemá konstrukcí jako earpody by to lépe sedělo v uších
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zatycz 4. 2. 2016 18:20

Já jsem rád, že mají klasický tvar, protože earpody mi moc neseděly. Monky i bez molitanu mi vydrzi v uchu i pri behu na salinu :)

Ty donuty jsem uz sundal a pouzivam je bez molitanu.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 4. 2. 2016 19:24

Já menší uši trochu tak tam bude asi problém
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ...drát 4. 2. 2016 22:43

...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JetelH 6. 2. 2016 01:17

Zdravím. Objednal jsem si je na základě tohoto vlákna. Přišly asi po 7 dnech od objednání, zvolil jsem AE shipping, cena 7.43 USD.

Předtím jsem zkoušel jen starší Sony, teď mám na poslech jen VSonic GR03. Nemám zesík, hledal jsem jen pecky k mobilu. Mohu potvrdit, že mají vcelku hutný bass a relativně dobře vykreslené středy a výšky. Nejsem audiofil, tak ve srovnání s ostatními budget sluchadly mě jejich zvuk hodně baví. Oproti GR03 není sice zvuk tak čistý, zdá se lehce uzavřenější, ale za tyhle šlupky skutečně moc pěkný kousek.

Manželka má radost, že umejvám nádobí, což je jedna z mála věcí, který u poslechu zvládám :-D
JetelH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 8. 2. 2016 20:43

Tak prisly aj mne a... vobec mi nesedeli v usiach, ziadny bas :-/ Tak ma napadlo narvat na kazde sluchadlo po 2 peny a aha, uz je to super :D Zvukov su na tom zatial dost dobre za 4.60 eur :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod naprostoklidnej 9. 2. 2016 19:16

Včera mi Monky dorazily také (pro jistotu a klidný spánek 2ks - další kusy zvažuji).Opravdu nechápu jak to dokázali,jejich zvuk mě vůbec neuráží a to běžně normálně poslouchám Havi B3 Pro 1, která jsou značně jinde.
Moje teorie vzniku VE Monk je: Jejich zvuk vymodlil Mnich a vymodlil ho ku*va dobře.A po modlitbě ještě připoměl vedení firmy Venture Electronics strohé . . "Nepokradeš".Jak řekl, tak se stalo . . 5USD :-).
naprostoklidnej
Junior

Odeslat příspěvekod naprostoklidnej 10. 2. 2016 16:23

Přidávám rychlé srovnání s Yuin PK3, které má přítelkyně(a které momentálně stojí brutálních 1500Kč).Monky jsou naprosto s přehledem lepší.PK3 zní oproti nim sice taky čistě, ovšem zastřeně.Monky jsou věrné a bez deky,slyším i lepší plasticitu zvuku a i lepší prostor myslím.Mnohem reálnější zvuk.Fakt paráda.Zní moc pěkně jak z Huawei G620S , Sansa Clip plus,Xduoo X2 . . .tam je zvuk nejvíc uvolněný a nejvíc muzikální z těch třech.Tak snad to někomu pomůže s rozhodnutím.Monky stojí 10x méně než Yuin.Asi není moc co řešit.
naprostoklidnej
Junior

Odeslat příspěvekod kuk 12. 2. 2016 14:28

Obejdnáno 2x tak jsem zvědav. :)
kuk
Junior

Odeslat příspěvekod matus40 14. 2. 2016 00:52

http://www.aliexpress.com/store/product ... 83204.html neviete ake su tieto? in-ear od toho aliexpress predajcu, nevidim pri nich popis o zniženi ceny
matus40
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 14. 2. 2016 08:34

matus40 píše:http://www.aliexpress.com/store/product/Venture-Electronic-VE-DUKE-In-Ear-Earphone/1924356_32417283204.html neviete ake su tieto? in-ear od toho aliexpress predajcu, nevidim pri nich popis o zniženi ceny


Jaký popis snížení ceny? DUKE se vždycky prodávají za přibližně tuhle cenu, jen občas skočí třeba na 150$.

Jinak reakce jsou všelijaké, asi budou hrát po technické stránce opravdu dobře, ale hodně často jsem viděl stížnosti na straně ostrý zvuk.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků