úroveň hlasitosti MT Lenovo A5000 audioknihy

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 2. 3. 2016 21:03

Používám MT Lenovo A5000 pro přehrávání audioknih. Mám problém při pohybování se na hlučnějších místech např. nádraží, ve vlaku, atp. tak i při maximální hlasitosti tak není skoro rozumět.
A chci se zeptat jestli je možný to vyřešit sluchátkama nebo mi ani sebelepší nepomůžou?
vaclavbarak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 2. 3. 2016 22:08

Vzhledem k tomu, že to je v podstatě PŘEHRÁVAČ mp3 souborů, tak bych si tipnul, že do nastavení nejvyšší hlasitosti zas kecal nějakej €urochuj. Zkus telefon ÚPLNĚ zresetovat až na tovární nastavení a po novým prvním zapnutí zkus zvolit jako zeměpisnou lokalizaci někam MIMO €UROCHUJISTÁN - pokud to telefon umožňuje. Zkusil bych to i bez SIMky, aby neměl informaci o síti, na kterou bude používanej. Tím se vypnou €urochujský nastavení omezujíci výkon kvůli údajnýmu ohrožení sluchu. A až po tomhle základním nastavení bych volil jazyk komunikace a další nastavení.
No a pokud to uvedeným postupem nepude, pak jedině vřadit mezi founa a sluchátka přídavnej sluchátkovej zesilovač...
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 3. 3. 2016 18:55

Dík za radu.
Ten zesilovač se mi zamlouvá více.

Myslíš něco podobného:
https://www.alza.cz/fiio-e6-fujiyama-d4 ... dQuestions


https://www.alza.cz/creative-sound-blas ... d=18854407
vaclavbarak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 3. 3. 2016 22:29

Jo, něco takovýho, na přesným typu ti radit nebudu, ten si vyber sám podle ceny a kvality - informací a recenzí je jen tady na fóru dost, neřkuli jinde po netu. Jde to i ubastlit, nemá to sice takovou "štábní kultůru" jako tovární výrobek, ale je to dostačující kvalitou a cenově někde kam nesahají sny uživatele továrních zařízení.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků