Trinity Audio Atlas

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hanni 2. 5. 2016 09:44

U mňa po konštrukčnej stránke všetko OK, konektor drží ako pribitý. V prípade problémov je ale Trinity servis bezproblémový, ja som výmenu poškodeného filtru riešil rovno s majiteľom a ešte v ten deň poslal nové filtre. Ten vypadávajúci kábel by som okamžite reklamoval.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jencekgs 15. 5. 2016 13:24

Tak jsem je poslal diky Mrazikovi do Anglie. Tak pak budu referovat jak dopadnu.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod jencekgs 1. 6. 2016 17:34

Takze dneska dorazily z anglie vymenene sluchatka.
Kabliky drzi, takze jsem spokojeny s pristupem Trinity.
Jeste bych chtel jednou podekovat Mrazikovi za pomoc a hlavne za zapujceni sluchatek, diky kterym jsem to cekani prezil.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 3. 6. 2016 08:10

Happy to help :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod saba32 13. 7. 2016 09:32

Také já již pár dní "atlasuji" a mohu se podělit o první dojmy. Musím dát za pravdu Mrazíkovovi, že Atlasy, co se týče kvalitou zpracování zaostávají i za mnohem lacnějšími kolegy, ale zatím vše drží, jak má. Zvukově jsou však úplně někde jinde. První dojem s originál nástavci byl sice trochu rozpačitý, po nasazení vhodných spokojenost, tu je opravdu potřebné si vyhrát. Zatím používám žluté filtry, basy a středy v pohodě, výšky se mi sice ze začátku zdály trochu utopené resp. chyběla jim jiskra, nicméně po cca 10 hodinách poslechu mám pocit, že se trochu projasnily /nebo jsem si prostě zvyknul/. Včera jsem na chvíli nasadil i filtry černé, méně basů /ale stále dost/ a o trochu vzdušnější projev oproti sevřenějšímu při použití filtrů žlutých. Jinak naprostá spokojenost, za ty peníze rozhodně dobrý kauf, doufám, že mi nějakou dobu vydrží /aspoň do jejich rozpadnutí :-) /, nicméně již nyní vím, že při další koupi budu vedle zvukového projevu klást důraz i na kvalitu zpracování.
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod jencekgs 13. 7. 2016 10:23

No me prvni, co si nechali v anglii bylo zpracovani hrozne, spara jak arnold mezi zuby a kabliky nedrzely.
Ty nove oranzove co mi poslali jsou naprosto v pohode. Vse jak ma, tak asi kus od kusu.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod marty63 12. 8. 2016 16:32

Ahoj, mám dotaz - kabel se musí nosit jenom za uchem nebo to lze i normálně?
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 12. 8. 2016 17:12

Za ucho. Kabel dolu maji Delty
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marty63 12. 8. 2016 18:38

Dík moc za info...
iAudio X5L, iAudio 7, FiiO X3 1st, Cowon Plenue 1, Cowon Plenue D
Fischer Audio DB02 Mk II, Soundmagic E50, Soundmagic E80, Sennheiser HD650
marty63
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pseudomagick 23. 8. 2016 04:31

Dobří lidé :-)
Může dát někdo srovnání atlasů s Sennheisery IE8 či IE80?
Chtěl bych upgradoval,ale nejsem si tímto kupem jistý a za EarSonic SM64 se mi moc
11K dávat nechce:-)
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 8. 2016 07:34

Srovnával jsem to se svými IE 8 a Atlasy hrají lépe, v mnoha ohledech je rozdíl značný. Celkově živější přednes, detailnější, přesto stejně zábavný.
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pseudomagick 24. 8. 2016 19:59

Díky :-)
A jak jsou na tom s basy a hlavně sub-basy?
Soundstage ale asi mít nebudou jako IE8,že?
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 25. 8. 2016 11:48

Soundstage je jediná vec, v ktorej majú IE8 navrch, ináč sú Atlasy vo všetkom omnoho lepšie.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků