Samsung TV 2016 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod petrhas 4. 7. 2016 21:50

co myslis presne leskly panel,je tam sklo?pak to dost casto je polozrcadlo...
petrhas
Junior

Odeslat příspěvekod evlo 5. 7. 2016 11:31

Nechapu.

Nicmene od lonska se furt nic nezmenilo, samsung muze do reklamy psat co chce, ale jsou to lzi, lg ma furt jako jediny co tv ukazuji antireflexni reseni co neco dela, z tech co neukazuji je na tom dobre jeste shrap. A u zobrazovacu je jediny vorbce co tu informaci poskytuje (i kdyz jen na emailovy nebo telefonicky dotaz) a tam teda nec X serie je proste nejlepsi, ale taky je drazsi jak LG oled. Proste v tomhle furt vidim kartel :D
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koudl 5. 7. 2016 20:42

dekuji mooc.. Zatím vím, ze jen pomohlo restartovat TV.. Ale co znamena ta ikonka, tak zatím nic, ale dekuji za ukázali směru kudy se vydat..
koudl
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod boleromann 20. 7. 2016 14:26

Za mě jedině Samsung..spokojenost.. :-)
boleromann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honzabig 6. 9. 2016 08:09

Můžu se zeptat, jak je to obecně s výběhem modelů?
Vybírám TV "60"-"65" a chtěl jsem po dodělání bydlení pravděpodobně koupit UE60J6272 s tím, že třeba ještě spadne cena, jenže se teď ve větších obchodech docela vyprodala a nevím, zda-li to znamená konec prodeje a už nebudou, nebo jestli ještě budou znovu v prodeji. Jaká je v tomto praxe?
Každopádně bych chtěl asi Samsung,tak nevím co koupit, tato J6272 byla dost chválena, na větší a dražší už nezbyly peníze, těch 25tis. byl strop. Mám v tom větší bordel než když jsem to tady nečetl :-))
Díky.
Honzabig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 6. 9. 2016 08:27

Tento model už mizí pomalu z trhu. Kup, dokud je. Nové K6 jsou dražší než J6 už jen proto, že jsou nové, a navíc u J6 je 100hz panel.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Honzabig 6. 9. 2016 13:47

OK, díky.
Na netu už není nikde, myslím v relativně jistých eshopech typu Alza, Mall, Okay atd., na prodejně Okay je to o tisícovku dražší. Tak budˇto koupím tak, nebo mi bude muset stačit "55", ale jak jsem tak ze všech diskuzí pochopil, tento typ bych měl preferovat.
Honzabig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kajer 6. 9. 2016 14:43

V Olomooci mas jeden kus v Alfe(tsbohemia) skladem... KUK
kajer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzabig 6. 9. 2016 15:02

Já moc na ty rozbalené věci nejsem, ale děkuju. Já to na netu tak nějak prošel a zjistil jsem, že jsem to projel a ostrouhám :-) , takže budu muset vystačit s "55" úhlopříčkou. Tak se alespoň blbě utěšuju, že to bude stát míň :D Jen mě zaskočilo, jak se to během krátké doby vyprodalo,asi po tom lidi jdou, jak je to vychvalované 8-)
Honzabig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 9. 2016 15:19

Už sa to nevyraba a nova nahrada veľmi nie je. Resp. je draha a neprinaša žiadnu pridanu hodnotu (ak neratam novši OS). Preto to ľudia kupuju.
Tohto roku už veľmi nie je z čoho vyberať, tak tie minuloročne modely su veľmi vďačne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzabig 6. 9. 2016 15:22

OK, díky za ujištění ohledně řady J6272 :-) Tak si udělám Vánoce teď.
Honzabig
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 6. 9. 2016 16:02

Ak chceš, musiš si Vianoce urobiť teraz. Na Vianoce už totiž nebude. Nastupca je K6500, ten ale možno ani na našom trhu nebude. Ani na CZ/SK strankach Samsungu totiž o ňom nie je zmienka.
Alebo potom siahnuť po konkurencii (Sony, Panak...), tam ale 60" nenajdeš. Buď 55" alebo 65".
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 9. 2016 17:05

Může se stát, že lokální kamenné prodejny budou mít nějaký kus skladem. Chce to se zeptat. A samozřejmě se domluvit i na případné variantě vrácení TV, kdyby se něco nelíbilo. Vrácení bez uvedení důvodu ve stanovené lhůtě, je ze zákona možné pouze při nákupu přes net/telefon...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod perycko 7. 9. 2016 18:47

Jaky je rozdíl mezi Samsung UE60J6272 a Samsung UE60J62782 tenhle nabízí jen electroworld.
perycko
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků