XDUOO X3

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod strycekFrenk 7. 11. 2016 20:59

Mne prosel Xduoo i Xuelin bez cla...
strycekFrenk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foto1977 7. 11. 2016 21:56

_daRK píše:Vcera mi dosiel, ...

Ahoj jaký ti přijde zvukový výstup xDuoo X3 vs. mobil+Dragonfly Black?
Předem děkuji za informaci...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 11. 2016 10:49

Odeslat příspěvekod strycekFrenk 7. 11. 2016 21:59

Mne prosel Xduoo i Xuelin bez cla...

Moj sa zdrzal na colnici presne 10 minut ! Ziadne CLO, dan....

od foto1977 7. 11. 2016 22:56
Ahoj jaký ti přijde zvukový výstup xDuoo X3 vs. mobil+Dragonfly Black?
Předem děkuji za informaci...

Sorry, priame porovnanie uz bohuzial nemam ako spravit, Dragonfly som vratil a nechal si len Fiio E10K v praci. Po druhom dni pocuvania XDUOO vsak mam rovnaky (dobry) pocit ako ked som skusal a porovnaval zvuk mobilu s a bez DACu. Ani neviem, ci ma pre mna zmysel hladat rozdiely XDUOO voci mobilu, jednoducho to hra bez debat super a neni co riesit :) No mozno zo zvedavosti cez vikend predsa spravim test... aj ked ja som vlastne zvukovy hluchon, neviem nic o soundstage a separovani nastrojov a pod :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pixxel 8. 11. 2016 12:32

Toš hoši neodolal jsem a objednal jsem stříbrnou verzi. Cena 1934,-, tak doufám, že se už nezvýší:D
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 11. 11. 2016 14:46

Tak už jsem se přidal do party. Ovládání oproti 770c obrovská úleva, poslouchám přes KZ Ate (K702 jsem po chvíli odložil, nemělo to moc cenu :)), zpočátku jsem byl trochu rozpačitý, zvuk pěkně čistý, tmavý background, i poměrně detailní, ale chyběl tomu impact a objem. Po chvíli jsem přišel na to, že i pro tyto ineary je moudré zařadit gain +6, a o dost se to zlepšilo. Nemám možnost přímého srovnání, neb moje 770c je rozbitá a už asi tak zůstane, ale přesto si myslím, že 770c má pořád co nabídnout (třeba bas mi po paměti zněl lépe, hutněji), 770c má zase lepší separaci a lokalizaci (nevím zda prostor). Díky tomu, že jsou oba za stejnou cenu a X3 naprosto válcuje 770c po stránce ovládání, jde asi o lepší volbu. Každou chvíli by měli dorazit čínské customy a ještě jsem si dnes doobjednal Senfery, uvidím jak si to s nimi bude rozumět. BTW: Jaký má rockbox vliv na zvuk?
AKG K702 + SMSL SH9 + SMSL M500
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod Figut 11. 11. 2016 23:27

Objednal jsem ve zlaté :-).
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 12. 11. 2016 13:17

Tak teď ještě kup koženkové pouzdro, plácni na něj přiloženou nálepku a můžeš se kochat zlatými 4cm2 na spodku přehrávače :D. Je to fakt dobrý player, schopnost přehrát široké množství formátů a bitratů a hardwarová tlačítka jej hodně povyšují nad 770c. Jen mi přijde trochu náročnější vůči nahrávkám (a sluchátkům?).
AKG K702 + SMSL SH9 + SMSL M500
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod ...drát 13. 11. 2016 13:16

XDUOO X3 je na Gearbeste teraz za €65.64 a myslím že sa dá uplatniť aj nejaký zľavový kód
k nemu napríklad slúchadlá LZ - A2S
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 13. 11. 2016 14:55

To je pěkné, po 11.11. Ten kód tam neudělá lepší cenu.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pixxel 25. 11. 2016 11:26

Tuš tak jsem se včera stal šťastným majitelem stříbrné x3ky:). Hned jsem do něj nahrál Rockbox a upravil ekvalizerem frekvenční odchylky mých sluchátek. Všechno zní detailně a více prostorově než u mého Fiia X1.
Poslech jsem posunul o jednu třídu výše podle mě, jen mám teď takové nutkání si koupit lepší sluchátka abych x3ku svými sluchátky nebrzdil:/.
Jen mě zatím mrzí tyto skutečnosti u rockboxu:
Neumí přehrát ogg formát (asi 1/3 z má hudební sbírky).
Tlačítkem zapínání/vypínání nejde vypnout zapnout displey. Tlačítkem se nyní pozastaví/spustí hudba.
Dalším prudérní věcí je, že při konci písničky se vždy zbytečně rozsvítí displey. Tady mám podezření, že jsem někde v nastavení něco zběsile poklikal:).

Jinak jsem zatím za 1900mincí spokojen. Vypadá krásně a mnohem lépe hraje. Pokud by jste měli nějaké dobré tipy na nastavení rockboxu, tak bych byl rád pokud se o ně podělíte. Nyní je to moje první setkání s tímto alternativním firmwarem.
Jsem zvědav jaké budu mít dneska požitky z hudby po zelené:D.
Buďte dobří;)
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eiben 25. 11. 2016 12:57

...drát píše:XDUOO X3 je na Gearbeste teraz za €65.64 a myslím že sa dá uplatniť aj nejaký zľavový kód
k nemu napríklad slúchadlá LZ - A2S

vidim tam cenu 84 ecek, ale ui tak je dobra ta cena
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 25. 11. 2016 14:10

Pixxel píše:při konci písničky se vždy zbytečně rozsvítí displey. Tady mám podezření, že jsem někde v nastavení něco zběsile poklikal:).

Nějak jsi to nastavil. Tohle se normálně neděje.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pixxel 25. 11. 2016 15:10

jj, zběsile jsem klikal:D. Zapl jsem Caption backlight.
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pixxel 26. 11. 2016 08:24

Ahoj hoši,
Dokáže mi někdo vysvětlit prosím jak je to stím lineoutem u rockboxu?
U fiia mi to fungovalo tak, že jsem si výstup přepl ze sluchátek na lineout v menu a pak jsem to připojil k receivru. Fioo po přepnutí zvýšilo výkon na maximum a vypl se ekvalizer. U x3ky připojím receiver do lineout zdířky a nic se neděje. Hlasitost stejná, ekvalizer funkční, příjde mi to jako by se nic nestalo. Mezi oběma zdířkama neslyším rozdíl. Navíc mi přišlo, že zvuk z fiia byl na lineoutu podle mě lepší. To ale dneska večer ověřím sidebyside
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 1. 12. 2016 18:46

Řeším problém s masivním poklesem životnosti baterie při použití rockboxu. Jinak je to užitečná věcička, ale výdrž je teď tak 3-4 hoďky max. Což je za hranicí použitelnosti. Rockbox mi hlásí malou baterku, a když to přepnu na původní interface, tak mi to pořád ukazuje ještě polovinu baterky (on i tenhle ukazatel zas není tak spolehlivý). Myslím, že jde jak problém se signalizací, tak s rychlejším vybíjením při použití rockboxu. Jsem jediný s tímto problémem?
AKG K702 + SMSL SH9 + SMSL M500
n_a_m_e
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků