Otevřená sluchátka do 4000 Kč na poslech v kanceláři

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod powlcz 6. 12. 2016 08:05

otevřená sluchátka do práce v kanceláři na rock? Zbláznil se :D. Nás dokáže vytočit když má někdo jen pecky a nevypne hudbu a nechá je na stole :mrgreen:
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 6. 12. 2016 19:57

To bude sranda i pokud má kolega sluchátka, otevřená budou krásně ventilvat i absorbovat vše :roll:.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod G0tty 8. 12. 2016 14:56

Souhlasím se všemi, sám bych si otevřená sluchátka do práce nikdy nevzal - ty které mám (k271) dokonce přestanou hrát, když je sundám z hlavy.

Na druhou stranu pamatuju, že v minulé práci měl kolega nějaké grado a nebyl s tím větší problém. Asi poslouchal po tichu + je pravda, že sluchátka tam měli skoro všichni.
G0tty
Junior

Odeslat příspěvekod Addams 13. 12. 2016 15:15

DT990 do práce jsou super. Používám je v kombinaci s Creative X-fi titanium HD (integrovaná nestačí). V mém případě je to ale trochu odplata kolegům za teror v podobě rádia impulz - ať si užijou trochu death metalu.
Pokud jseš si jistej, že chceš otevřený a máš stolní PC, můžu tuhle kombinaci jenom doporučit. X-fi titanium HD se dá použitá sehnat kolem 1500. A ty DT990 (nebo DT770 pokud se nakonec rozhodneš pro uzavřený) tady na fóru docela často někdo nabízí kolem 2500 takže by ses do 4 vešel.
Addams
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod G0tty 25. 12. 2016 18:26

Nakonec dopadlo vše trochu jinak.

Když se mi nedařilo bráchu přesvědčit, že ve skutečnosti potřebuje uzavřenou konstrukci, tak jsem ho vzal do obchodu se sluchátky a udělali jsme takový menší pokus. Nasadil jsem ty Grado na uši, pustil jeho hudbu a postavil se asi metr a půl vedle něj. Když zjistil, jak moc je to slyšet, změnil názor.

Odcházeli jsme s uzavřenými Audio Technica ATH-M40x o<:)

Ještě jednou díky za všechny rady!
G0tty
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 25. 12. 2016 22:53

Pěkný konec vánoční pohádky... :-)
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 27. 12. 2016 00:30

Krásný happy end a hlavně ukázka, jak jeden poslech vydá nad milion obrázků, teorií a stran dotazů na fóru :). Pěkné svátky!
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 27. 12. 2016 10:26

... no mohol to byť aj väčší happy end, ale aj s M40x je to celkom dobré story :D :D :D
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 27. 12. 2016 11:15

lepší než kdyby si nasadil Dre Beats
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků