Špunty do 500

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod xproof 7. 12. 2016 17:15

Zdravím všechny, rád bych jsi koupil nějaké špunty na poslouchání muziky (nečekaně). Akorát teď nevím které si vybrat, rozhoduji se mezi Sony MDR-EX110LP, Creative EP-630 a SoundMagic ES18. Jestli to nějak pomůže a půjde vůbec nějak poznat rozdíl mezi zmíněnými sluchátky, tak momentálně poslouchám takový "trap rap" (např. Bones). Ovšem poslouchám i rock a metal žánry, kupříkladu Metallica, System of a Down... Takže tak :D nevím co ještě napsat, kdyby někoho něco napadlo tak se ptejte, případně se samozřejmě nebráním jiným sluchátkům.
xproof
Junior

Odeslat příspěvekod Maverick5 7. 12. 2016 17:22

Podívej se na Sony Mh1c, daji se sehnat okolo 600 kč z Ebaye
- B&O Beoplay H6 2nd + Trinity: Delta Hybrid, Hyperion
- Audioengine D1
- Audioengine A5+, Microlab solo6c
Maverick5
Junior

Odeslat příspěvekod xproof 7. 12. 2016 17:30

Děkuji za tip, ale přece jen bych byl asi raději kdyby byly z CZ obchodu. Otázka zní jestli by to byl tragicky horší zvuk?
xproof
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 12. 2016 18:25

EP-630 ani zo srandy.
Ak to ma byť z ČR obchodu, tak nejake Xiaomi. Piston Iron, Su sice niečo nad limit, ale zvukovo je to o dosť inde ako tie v tvojom vybere.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xproof 7. 12. 2016 18:37

Nevím no ty recenze u těch Xiaomi mě až tak nepřesvědčily, díval jsem se na ty SONY MH1C a na ty jsou přímo radostné ohlasy, něktěří píší že se vyrovanjí sluchatkům za mnohonásobně vyšší cenu, ovšem ty recenze už mají nějaký věk, na druhou stranu u sluchátek asi není až tak moc co vyvíjet.
xproof
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 12. 2016 19:12

To aj tie Xiaomi prehraju podstatne drahšie špunty.
To by si sa divil či nie je čo vyvyjať.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xproof 7. 12. 2016 19:21

Ty sony mi teď celkem vratjí v hlavě, ale nechce se mi moc dlouho čekat + riziko že dojde třeba vadný kus. A ty Xiaomi jsi zkoušel?
xproof
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 12. 2016 20:10

Tie Sony maju mizerny kabel. Už sa to tu riešilo tisickrat.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod my.dre 8. 12. 2016 11:38

Já doporučuju Dzat df-10, v podstatě hrají na úrovni špuntů v cenové kategorii 2K. Na obtíž může být asi jenom ovládání pro mobily. Jinak je to zvukově fakt paráda.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 12. 2016 12:21

To napr. Vivo XE800 este lepsie. Nechce ale nakupovat vonku.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 8. 12. 2016 12:43

Ryan, tie Vivo su fajn, ale pri tom, co pocuva, bude maximalne sklamany a neoceni ich, mozno ani nevydrzi kym sa rozohraju tych 100 hodin. Nedavno som ich doporucil sefovi a aj ked som mu vyslovene napisal, ze si basy nevymyslaju a nie su pre bezneho konzumenta, bol za mnou, ci su to faky, lebo hraju plechovo. Teraz ich doma pustam uz treti den na zaloznom mobile, snad pociti sef rozdiel.
XProof, ak chces nakupovat iba v CR, mas mensie moznosti v tejto cene, mozno tak este Superlux HD381 (HD381B). Tie Sony maju dobre ohlasy, ale neviem, ci sa daju este v CR/SR zohnat, snad na Ali. Creativy 630, to snad ani nie su sluchatka na pocuvanie muziky. Skus predsa len tu Cinu, do 500 zozenies dobre kusky: Xiaomi Piston, DZAT DF, nieco od KZ, prip. ak mas rad basy, mne vcera dosli schopne UiiSii HM7 (za 6,50e !), este lepsie su Rock Zircon.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xproof 8. 12. 2016 13:48

No zatím přemýšlím nad těmi piston iron, ale kdyby se přece jen nějaké ty činy vypaltili výrazně více, tak bych byl asi ochotný uvažovat, ale zatím jsem asi za ty Xiaomi. Jinak jaký názor na ně máte vy ostatní?
xproof
Junior

Odeslat příspěvekod Maverick5 8. 12. 2016 14:00

MH1c maji fakt spatny kabel, to je pravda ale zvukove hrajou skoro na urovni napr Sennheiser IE80. Dale jsem pak mel RHA t10 a ty hraly odost hur nez MH1c. Kdyz hodnotime jen kvalitu zvuku, v ostatnim jsou samozrejme MH1c horsi
- B&O Beoplay H6 2nd + Trinity: Delta Hybrid, Hyperion
- Audioengine D1
- Audioengine A5+, Microlab solo6c
Maverick5
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 12. 2016 14:16

Od IE80 maju dost daleko.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xproof 8. 12. 2016 16:44

No tak ty Rock Zircon mě zaujaly, na audiobudget je na ně velmi kladné hodnocení, a obecně jsou celkem chválené. Našel jsem na ně inzerát z ČR, tak jsem mu zkusil napsat. Jinak máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?
xproof
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků