Starý či nový repráky

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kalimero73 22. 12. 2016 11:26

Ahoj s-u-l-i,
pokud ti teda jde o ozvučení k filmům a občasnou hudbu z pc nebo flashky a za rozumnej peníz, aby se to dalo poslouchat, tak ti můžu doporučit 2.1 Microlaby FC330, které už jsem tu tak měsíc zpátky někomu doporučoval. Mám je připojený k TV Panasonic DS630 a jsem moc spokojenej, k filmům super a hudba se taky celkem dá, subwoofer tomu dává docela říz, není to teda žádný hifi ani highend, ale do místnosti 3,5x4 m naprosto dostačující a s rezervou. za cca 1.600,- Kč hodně muziky a v recenzích a testech v Polsku, GB, Francii nebo Německu jsou jednoznačně doporučovaný jako dobrej kauf v cenový hladině do 3.000,-Kč. tady je odkaz:
http://reprosoustavy-reproduktory.heure ... ab-fc330/#
jinak ty 2.0 co doporučuje sasha a shamp1x jsou ještě lepší, kámoš co je má, si je nemůže
vynachválit, prý supr zvuk za ty prachy, cena cca 3.000,- u ověřenýho obchodu K24

-- 22. 12. 2016 11:31 --

Ty Microlab Solo6c jsou mnohem silnější, je tam lepší výkonová rezerva, sin.2x50W, pro hudbu určitě lepší než nějaký "chrchlátka" od Geniusů, ty fakt nebrat.
Naposledy upravil kalimero73 dne 22. 12. 2016 12:23, celkově upraveno 1
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod s-u-l-i 22. 12. 2016 21:10

Ještě teda poslední dotaz :) Jelikož poslouchám elektronickou hudbu (house, techno,..) zajímají mě hodně basy :) Bude teda na to lepší 2.0 (Microlab Solo6c) nebo 2.1 (Microlab FC330)? Je tam rozdíl jak ve výkonu, tak v ceně, ale přece jenom v tom ta hudba může hrát roli :)
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 12. 2016 21:17

Nejjednodušší odpověď získáš, když vezmeš přehrávač nebo aspoň telefon, dáš do něj ukázku svý hudby a půjdeš do nějaký kamenný elektrošopy a necháš si tam tyhle ukázky na těch vybíranejch systémech pustit. Pokud je tam mají, jsou stejně jako u TV povinní umožnit zařízení zapnout a vyzkoušet respektive ti ho PŘEDVÉST při funkci. Co ti brání vybírat na vlastní uši? Stejně nikdo z nás to nebude poslouchat, budeš to jen a jen ty sám!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 22. 12. 2016 21:38

Aha, nevěděl jsem právě jestli je to možný zkusit. Našel jsem je jen v malých obchodech právě, ale jestli jsou povinni mi to ukázat, když si řeknu, to jsem nevěděl :) Každopádně děkuji moc za radu :)
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 12. 2016 21:45

Při nákupu z í-šopy máš ze zákona 14 dní na to, aby sis to vyzkoušel a případně vrátil bez udání důvodu nepoškozený prodejci. V kamenným krámu ta lhůta je ze zákona nulová, protože se předpokládá, že ti všecko bylo vysvětleno, ukázáno a předvedeno odborným personálem prodejny. Jo, že to ty kramáři nedělají? To bych se spíš ptal, PROČ TO LIDI NEVYŽADUJOU, když jim to v případě nevyhovujícího výrobku bez náhrady vrátit nesmějí ...!!! Dřív na takový předváděčky výrobci prodavače přímo odborně proškolovali ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 22. 12. 2016 22:03

U e-shopu to vím. Spíš nechci aby nastala situace, kdy jsem repráky č.1 vrátil s tím, že chci repráky č.2 a pak bych to dělal znovu, jelikož by jedničky hráli líp.
s-u-l-i
Junior

Odeslat příspěvekod kalimero73 25. 12. 2016 09:46

Ahoj s-u-l-i,
vyhledal jsem nějaké testy v GB, které ti mohou být nápomocny v rozhodování, zda
pořídit či nepořídit výše jmenované Microlaby. Jsou jak "expertní" tak uživatelské,
přeju hezké počtení a jen na závěr chci podotknout, že se nejedná o žádné super
nové zařízení, ale systémy, které jsou v prodeji už několik let, jsou prověřené a
vyzkoušené. tady jsou:
Microlab Solo 6C
http://www.testfreaks.co.uk/pc-speakers ... b-solo-6c/
Microlab FC330
http://www.testfreaks.co.uk/audio-syste ... 0/reviews/
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod s-u-l-i 25. 12. 2016 14:18

díky moc za odkazy, pořád čtu a zkoumám :) Opravdu se mi líbí ty microlab solo6C, jediný čeho se bojim jsou ty basy, od kterých nepotřebuju roztřást barák, ale zase bych chtěl trochu dunění :) Proste bych chtěl nějaký 2.0 nebo 2.1 do 3 tisíc no :X
s-u-l-i
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků