FLAC prehrávač ku Fidle A73

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Domstero 29. 1. 2017 13:23

ahojte ..
Potreboval by som poradiť kvalitny FLAC prehrávač ktorý by si sedel so slúchadlamy fidle A73 zatial to počúvam na sandisk sansa a to nieje žiadna sláva :) záujem mám o fiio x5 2nd gen ale čítal som toho viac tuna recenziu porovnanie s x7 a opusom samozrejme bolo to počúvane na Shure SE846 takže to bude rozdiel dalsi. niekto dokupuje aj zosilňovač a to už je veľká bedna spolu s x5.tak ak by ste mi poradili niečo čo by z mojich Fidle vyžmíkalo všetko hlavne po zvukovej stránke.. nejakú alternatívu ďakujem pekný deň
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 29. 1. 2017 19:17

Já si spíš myslím že to není ono, protože ty sluchátka jsou jeden velkej overhype a hrají na úrovni pecek za tisícovku.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 29. 1. 2017 19:36

Fidue A73? Jsi spadl z jahody nebo co?
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 29. 1. 2017 19:38

Aune M1s.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 29. 1. 2017 20:21

LOPO_X píše:Fidue A73? Jsi spadl z jahody nebo co?

Jestli je to na mě, tak ne nespadl, mám je přes rok doma a je to tragédie. MH1C je přehrají na plné čáře.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Domstero 29. 1. 2017 21:25

ano mám ich zatial 4 dni a žiadna sláva ostasne držia v ušiach a zvuk nič extra kupoval som ich lebo som čítal recenzie kore boli kladne len netreba všetkému veriť... takže ich normalne do 14 dní vrátim teraz rozmýšlam nad trinity delta ale ak by ste mi poradili nejake do 200 ktore mi zmenia život tak sem s tým :D
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 29. 1. 2017 21:27

Zbytečné něco psát tady... Dělejte jak myslíte. Prej MH1C lepší :D
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Domstero 29. 1. 2017 21:43

neviem či sa to týka mna ale ja tu práve preto píšem lebo niesom odborník a chcem poradiť...nevedel som do čoho idem ale fidle sú za tú cenu pre mňa nedostačujúce... takže hladám lepšiu možnosť
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 29. 1. 2017 21:58

Možná by bylo lepší napsat v čem ti nestačí.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Domstero 29. 1. 2017 22:19

po dlhšom používaní ma bolia uši a čo sa týka zvuku neprídu mi také čiste rýchle ako som si predstavoval pred tým som mal Vsonik gr07 nazačiatku mi prsilsi lepšie fidle ale neviem ani z jedných som nemal taký pocit že mi vyhovuju po zvukovej stránke ..
Domstero
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 30. 1. 2017 00:20

A máš ty sluchátka rozehraný? Potřebují hrát takových dvacet, někdy i padesát hodin a až pak začnou znít tak jak mají.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 1. 2017 07:10

Alpha8520 píše:Jestli je to na mě, tak ne nespadl, mám je přes rok doma a je to tragédie. MH1C je přehrají na plné čáře.

Bud nie su rozohrate, alebo vadne. V opacnom pripade si z tej jahody spadnut musel.
Jedna vec je ze sa ti zvuk nemusi pacit, to je v pohode. Ale tvrdit o MH1 ze su lepsie, je mimo reality.
A co sa porovnania s GR07 tyka tak je mozne ze ich zvuk vnimas "cistejsie", kedze maju uplne iny, svetlejsi charakter.

A otazka je aj ci ich mas spravne usadene, resp. spravny nastavec. Asi nie, ked ta z nich bolia usi.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 30. 1. 2017 08:22

Ryan Giggs píše:... tvrdit o MH1 ze su lepsie, je mimo reality.

... a prečo myslíš? ... veď samotný charakter zvuku IEM a jeho vnímanie je (aj za predpokladu správneho usadenia a funkcie) natoľko subjektívne a ovplyvňované toľkými faktormi, vrátane rôznych (viac či menej) cielených internetových masáží mozgu okolo niektorých "zázračných" modelov, že je reálne možné úplne všetko :mrgreen:

Obrázek
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 30. 1. 2017 09:20

Já měl s A73 FiiO X3 II a zvukově jsem byl celkem spokojen. U X5 II si nejsem jist jak by šel světlejší projev přehrávače k projevu sluchátek. V ceně Fiia jde koupit i xDuoo X10 a to by taky mohlo pasovat pěkně. Uvažovat o X7 k A73 nemá smysl, to je raději prodej a kup si jíné špunty, které by k X7 byly adekvátnější.
Co se týče usazení, tak se zkus podívat po nástavcích SpinFit, jdou koupit na Headphones.cz.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 30. 1. 2017 09:51

bacil2 píše: ... a prečo myslíš? ... veď samotný charakter zvuku IEM a jeho vnímanie je (aj za predpokladu správneho usadenia a funkcie) natoľko subjektívne...
Prave preto ze zvuk nie je len o subjektivnych dojmoch, ale ma aj objektivne aspekty.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků