ONKYO DP-X1A nebo Fiio x5 3end

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hup007 13. 2. 2017 10:31

Má někdo ONKYO DP-X1A? podělil by se o vlastní zkušenosti s ním?mám možnost jej koupit za 16800,- Kč ,nebo počkat na Fiio X5 3end? který z nich bude lepší,případně kdyby někdo věděl plusy a minusy každého z nich...
hup007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 13. 2. 2017 17:46

X5 3rd ještě není mezi lidma, takže lze jen těžko očekávat nějaké relevantní dojmy. Na Onkyo lze dohledat dojmy např. na HeadFi. Tady ho taky moc lidé mít nebude. Já osobně vím o jednom.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod OSiRiSsk 20. 2. 2017 20:01

X5 3rd práve dnes dorazilo... som úplne prvý v európskej review tour, takže ak sa chceš spýtať na niečo konkrétne tak sem s tým. Prvé dojmy sú pozitívne.
OSiRiSsk
Junior

Odeslat příspěvekod milennium 21. 2. 2017 09:31

Super.
Už se těším na první dojmy a následnou recenzi...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod vincik10 21. 2. 2017 19:09

tak konečně už ji někdo má! těším se na zvukový dojmy. srovnání s předchozí x5 a astell jr by byla pecka.
vincik10
Junior

Odeslat příspěvekod zara 22. 2. 2017 16:29

OSiRiSsk píše:X5 3rd práve dnes dorazilo... som úplne prvý v európskej review tour, takže ak sa chceš spýtať na niečo konkrétne tak sem s tým. Prvé dojmy sú pozitívne.


Jak to zvládá Spotify?
zara
Junior

Odeslat příspěvekod OSiRiSsk 22. 2. 2017 22:12

zara: Spotify som testoval včera a šlo to absolútne bez problémov
Inštalácia z Play Store - prihlásenie cez facebook - shuffle play Jana Blomqvista - všetko otázka pár sekúnd a všetko sa zaobišlo bez problémov.

Wi-Fi signál sa ukazoval slabší ako u mňa na notebooku ale nemalo to žiadny vplyv na stabilitu prehrávania. Bluetoothom som to rovno posielal do reprákov - bez problémov.
Takisto som vyskúšal aj posluch do slúchadiel - konkrétne Shure 535, ktoré sú považované za celkom citlivé - nepočul som žiadny šum ani ruch, takže na prvý "pohľad" vyzerá WiFi modul dobre odstienený.

Vyzerá to tak, že záťažový test bezdrátových technológií dopadol na výbornú.
OSiRiSsk
Junior

Odeslat příspěvekod zara 24. 2. 2017 17:07

Díky ;-)
zara
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků