Martin Vitvar (check, VMA) - skusenost

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Adam111 18. 2. 2017 18:14

Ahojte, tak p. Vitvar mi vcera pisal, ze repro je hotove a tiez ze bude do pondelka odcestovany, odpisal som - podakoval som za info a vzhladom na situaciu navrhol zlavu vo forme dopravy zdarma. Verim, ze to coskoro uz doriesime.
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adam111 21. 2. 2017 21:30

Podla informacii od p. Vitvara z piatka bol prec cez vikend a mal sa vratit vcera poobede. Odpoved som od neho nedostal, tak som mu vcera napisal znovu, aby mi dal vediet ohladom dopravy, nech to uz uzavrieme. Odpoved som nedostal. Vzhladom na situaciu tomu nerozumiem.
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iggi 22. 2. 2017 10:55

však zdvihni telefón a zavolaj... cez čo si dopisujete? cez maily?
nie každý stále čumí do telefónu a kontroluje či mu niekto píše :)
iggi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam111 22. 2. 2017 18:43

iggi: Ano, cez maily. Doteraz nasa komunikacia prebiehala vylucne cez maily s vynimkou mojho prveho telefonatu este pred objednanim, mojich neodpovedanych telefonatov kratko pred zalozenim tohto vlakna a telefonatu od p. Vitvara den po zalozeni tohto vlakna.

Ako som uviedol, p. Vitvar mi v piatok pisal ze repro su hotove, ze bude do pondelka odcestovany a tiez ze mu mam dat vediet, kedy by som sa pre repro zastavil (v maily, ktory som vyssie spominal, som mu dal vediet ze cestu do Prahy nemam a navrhol som dopravu zdarma...). Inymi slovami, uz zo spominaneho mailu od p. Vitvara je jasne, ze nan pride odpoved, na ktoru bude zase treba reagovat...

Forma komunikacie problemom v tomto pripade urcite nie je.
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod platprd 22. 2. 2017 19:14

V tomhle bych souhlasil, pokud něco urgentně chci tak zavolám. Já mám aktuálně 60 nepřečtených pracovních mailů například
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 22. 2. 2017 19:28

Zavolat by měl primárně ten, kdo nedrží dohody, tedy p. Vitvar. Být v kůži Adama, taky bych komunikoval písemně. Co je na papíře to se potom neokecá. To, že si někdo není schopen udělat čas na korespondenci od svých platících zákazníků tedy rozhodně omluva není. Adama obdivuji za jeho trpělivost i odvahu a držím palce, aby jednak dostal bedny v pořádku, ale hlavně aby mu jejich zvuk vynahradil ty strasti.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kychtax 22. 2. 2017 20:26

. At Ti to dopadne...
kychtax
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 2. 2017 21:48

Tak jsem si to narychlo přečetl. Nechci zde nechat kritizovat kohokoliv, jakoukoliv osobu, firmu, muže, ženu, dítě.... Je vždy slušností jim nabídnout link, aby se mohli také vyjádřit ke stavu věcí a případně je vysvětlit.

Nicméně obecně si dovolím napsat věci, které považuji za běžné, ač z osobní zkušenosti velmi dobře vím, že již dávno přežité.

1. komunikace probíhá mezi dvěma stranami. Jestliže dám termín a nejsem schopen ho z jakýchkoliv důvodů dodržet, já jsem ten, který bude psát, telefonovat, vysvětlovat. Nenechám se nahánět, jako nějaký pobuda

2. jestliže vezmu od kohokoliv zálohu, měl bych mít vše zařízeno a vyřešeno tak, že splním termín. Termín je mnou definovatelný prostor, kdy se v nějakém kompromisní podobě jsem schopen s odběratelem dohodnout tak, abych měl časovou rezervu pro jakoukoliv anomálii, která může nastat. V případě zálohy, bych měl mít jakousi garanci případného vrácení peněz, když cokoliv selže. Záloha pro mě nemá být výpalné, kterým svého klienta držím v šachu

3. když se cokoliv opozdí o pár dnů OK. Pár týdnů už je hodně divných a pár měsíců spadá do kategorie neschopnosti. Vždy lze věc vykomunikovat, vysvětlit tak, aby klient znal stav záležitostí, které se dějí

4. jsme v jiné době, době, která přináší to, že jeden zaplatí, druhý nedodá... nicméně často je jako hlupák považován ten, který svoji část dohody bezezbytku dodržel

5. jak je uvedeno v úvodu. Výše zmíněné platí obecně, nikoliv k tomuto konkrétnímu případu... o něm nevím lautr nic, a chybí mně tu reakce protistrany
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam111 22. 2. 2017 22:11

Dakujem vsetkym za podporu.

MgX: Dakujem za reakciu. P. Vitvarovi som ako som spominal dopredu dal vediet, ze moju skusenost s nim uverejnim na CZ a SK hifi forach (v dostatocnom predstihu - dal som mu 2 dni cas na reakciu, pocas ktorych som mu pisal maily aj sa mu snazil bez odpovede dovolat), nakoniec som tuto skusenost uverejnil tu a na hifi.slovanet.sk. Myslim si, ze p. Vitvar vsetky tieto prispevky cita, tak isto ako na http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=24151 (kde aj reagoval). Napriek tomu som mu teraz poslal email s linkom na tuto diskusiu.
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Adam111 25. 2. 2017 15:36

Ahojte, tak akurat som cital mail o p. Vitvara ze mu dosiel obalovy material, ze repro odosle v pondelok, mali by byt u mna v stredu a ze postovne bude kvoli tomu dlhemu cakaniu zdarma.
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Travis666 25. 2. 2017 17:03

...jedna veliká komedie...akorát natahuje a hraje o čas..
...to už je hodně moc náhod aby to všechno byla pravda..
Každopádně držim palec ať ti to dopadne dobře.
Travis666
Junior

Odeslat příspěvekod krmelec 25. 2. 2017 19:03

Tak snad reklamace neřeší taky takovým způsobem, ikdyž u beden se toho asi za dva roky moc neposere.
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 25. 2. 2017 20:00

Tak to je smutná story....
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam111 1. 3. 2017 16:42

Ahojte, tak p. Vitvar mi vcera pisal ze dnes repro odosiela a ze by mali dorazit zajtra/pozajtra.
Adam111
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 1. 3. 2017 23:00

Tož vypadá to, že je to na dobré cestě. Veselé vianoce! :nenapadne
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků