Android 6.0 na tv Sony 2015 a 2016?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 12. 3. 2017 08:08

Na telku je prave vacsi problem odladit android ako na telefon.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tpnet 7. 4. 2017 17:16

Vypadá to, že se Sony nedaří ten lagdroid uvést v život..... Trvá to dlouho..
tpnet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 4. 2017 18:54

Skôr to ide na vrub Googlu a nie Sony. Ten na to prdi.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 8. 4. 2017 20:38

To je otázka... když Sony už mělo A6 připravený. Na stránkách byl ke stažení a jen se čekalo na OTA.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 4. 2017 08:01

Hej, len to nemusel pripravit Sony.
Uz sa to tu na fore riesilo, to nie je ako u telefonov. Aspon teda u Philipsu. Vysvetloval to tu chlapik priamo z Philipsu ako to s tym androidom je. Oni do toho nezasahuju, len nadiktuju googlu co tam chcu mat a co treba opravit, zmenit, vylepsit... Samotna aplikacia je uz vecou googlu. Tam to drhne.
Jasne, Sony nie je Philips, oni mozu mat vyjednane ine podmienky, vacsie prava, ale aj nemusia(o Sony sa nevie).
Mna ako spotrebitela samozrejme nezaujima kto to ma na starosti, len som chcel tym povedat, ze nie vzdy je na mieste nadavat na vyrobcu. Velakrat v tom moze byt nevinne.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 4. 2017 10:39

Třeba to stáhli kvůli integraci Google assistentu. Ale to jen tak střílím od boku. Ovšem to můžeme v dohledné době na A6 zapomenout a na A7 úplně.
Jinak mi tenhle model přijde dost divně nastavený. Vyrábím x modelů televize a rozhodnu se o nasazení OS, který nemám ve vlastních rukách? Takže ty televize vezmu a nechám je dodělat někde v gůglu(obrazně řečeno)? Nedává mi to smysl. Už jen z toho důvodu, že reklamace a jistou "prestiž" plynoucí z užívnání takového výrobku nese na hrbu Sony/Philips/...
Neříkám, že to tak nemusí být, ale nedává mi to smysl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 4. 2017 15:42

Nevieme ake dohody a podmienky maju dohodnute. Možno je to pre nich vyhodne aj keď musia znašať servisne zaležitosti atd.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonny360 12. 4. 2017 15:42

zdravím, nedávno se mě vrátila TV z reklamace, hlavní problém vyřešily, takže obraz je již v pořádku to je ale vedlejší, měl sem i nějaké SW problémy, tak mě tam šoupli 6kovej android a tv se chová stejně podivně, teď třeba běží zvuk ale obraz nikde, před chvílí to bylo opačně, nebo zapnu TV a nejdou přepínat kanaly atd... no jsem dcl zklamán :-( je to SONY 55W755c , jinak bych bych max. spokojen ale ten android je síla..
sonny360
Junior

Odeslat příspěvekod trent 12. 4. 2017 21:02

V servisu ti tam dali Android 6, které sony samo stáhlo, ještě před vypuštěním OTA aktualizací?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sonny360 13. 4. 2017 14:28

nevím kdy přesně ho tam nahráli, TV byla na reklamaci měsíc ani o den méně, dával sem ji na reklamaci ke konci unora a vrátila se s 6kovým droidem
sonny360
Junior

Odeslat příspěvekod trent 13. 4. 2017 16:15

No proč ne. Tak si se zrovna trefil do doby, kdy byl na stránkách dostupný A6, čekalo se na OTA a kdy to po pár dnech odpískali.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 18. 4. 2017 06:43

dobrá zpráva, aktualizace je tady https://www.tvfreak.cz/sony-tento-tyden ... v-6-0/5768
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod roman II 19. 4. 2017 10:47

už někomu přišla OTA aktualizace?
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod jabastar 19. 4. 2017 11:15

Alebo druha otazka: skusal uz niekto instalovat pomocou USB? Pozorujete nejake zmeny v rychlosti TV (k lepsiemu alebo horsiemu)?
jabastar
Junior

Odeslat příspěvekod double82 19. 4. 2017 11:32

To chceš po týchto skúsenostiach ešte inštalovat cez USB:) Radsej si počkaj na automatickú aktualizáciu. Možno to znova stopnu:)
double82
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků