Samsung UE65KS7002 alebo UE65MU7072 ?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Spirit. 30. 4. 2017 11:13

patejrik píše:65KS7002 DATART.sk - 2 479€ s 5 let zárukou a pokud se ti pokazí, můžeš si zapůjčit jiný o dobu opravy. Po 5 letech poté máš výhodnější cenu na nový.

65MU7072 ALZA.sk - 2 399€ a 3 roky záruka

Jinak ten rozdíl je opravdu marketing a dvojitý tuner. Viděl jsem ty TV vedle sebe a rozdíl v obraze skoro nulový.

Ve FHD můžeš v NAY.sk sehnat UE65J6292 za 1 199€.


Dakujem, mojou podmienkou vsak musi byt alza.sk, som teda odkazany na tovar tam, nemozem nakupovat inde kvoli istym dovodom. Ako by si inak posudil ten "skoro nulovy rozdiel". Bol teda aspon trosku lepsi obraz na tom novom MU8 oproti MU7? Cena je +10%.

Jubei: A netusis, ako maju nastavenu latku? Neznamena hodnotenie o 1 rok novsie s posunutymi narokmi? Myslim, ze to, co dostane dnes hodnotenie XYZ, tak by malo rok nazad hodnotenie lepsie, kedze nebola taka konkurencia? :)

UE65J6292 ma 100Hz co citam, ale ako je natom s ciernou a kontrastom? Zase aby som neslapil o krok spat. Co viem, specialne H6200 mal panel od AUO a lisil sa vyrazne lepsimi parametrami, nez trebars ostatne modely i v ramci 6xxx rady (6400, 6600 atd). Viem, ze som ho tenkrat i napriek najnizsej vybave bral, kedze "vynikal".
Spirit.
Junior

Odeslat příspěvekod Jubei 30. 4. 2017 12:53

To Spirit:
to netuším, samozřejmě si nelze udělat objektivní názor na základě recenze z jednoho zdroje. Osobně si myslím, že v obraze takový rozdíl nebude a i MU řada bude dobrou volbou. Cenově se však momentálně nevyplatí, když se dají sehnat modely KS řady za nižší cenu. Každý máme jiné priority a pohled na věc :) Kdyby alespoň bylo jasno, že MU řada má problém se zadním panelem vyřešen a nedojte tak k odlepení jako v případě KS řady. Kabelmanagement u MU řady je příjemnej bonus, alespoň pro mě.
Jubei
Junior

Odeslat příspěvekod patejrik 30. 4. 2017 14:21

Rozdíl je poznat na statickým obraze pokud se na to opravdu zaměříš. Malinko jinak svítí a barvy jsou na KS trošku lepší.

U MU je opravdu rozdíl jen v tunerech a v cable managementu.
patejrik
Junior

Odeslat příspěvekod Jubei 30. 4. 2017 14:41

A jak jsou na tom MU a KS s odlesky panelu? Podobně jako na Rtings?
Jubei
Junior

Odeslat příspěvekod patejrik 30. 4. 2017 15:18

Já bych řekl, že Rtings je v těchto věcech nejvíc vypovídající.
patejrik
Junior

Odeslat příspěvekod Spirit. 30. 4. 2017 18:21

Diky chlapi za veskeru pomoc, objednana Samsung UE65J6292 s predlzenou zarukou 2+3 roky, rok az dva vydrzim s nou a potom pojde z domu a snad sa pak nieco uz konecne najde, co mi ju nahradi, bez kompromisov. :)
Spirit.
Junior

Odeslat příspěvekod Jubei 30. 4. 2017 18:51

Dobrá to volba i cenově. Jen se obávám, že za ty dva roky budeš tam, kde dnes :). O to už se výrobci postarají. A nebo taky ne :).
Jubei
Junior

Odeslat příspěvekod Spirit. 30. 4. 2017 21:35

Toho sa tiez bojim, ale myslim, ze TOP end nezanevrie a ponukne i za tie 2 roky nieco slusne. A s rozdielom, ze to nebude stat +-100k za 75" ale trebars 60k. Mozna si fandim, mozna nie. Ale teraz som aspon usetril, trosku uspokojil svoje chutky na upgrade :) a co viac, dostal som od czc.cz gratis elektricky gril! :D No neber to.. :P :-D A staru H6200 som sa rozhodol nepredam (hoc som nasiel kupcu za 16k). Doveziem ju rodicom na Slovensko, ktori hodne kukaju na TV a maju nejaku 8 rocnu Vieru so 720p v nejakych 42". Myslim, ze budu radi za tento upgrade a aspon kvalitka ostane v rodine.
Spirit.
Junior

Odeslat příspěvekod Jubei 30. 4. 2017 22:15

Nabídku s grilem jsem taky u CZC viděl, výhodná koupě :-D. Už vidím tu reklamu v reklamátoru (v TV) „Mámo a k telvizi dostaneš i grill!“ :D.
Jubei
Junior

Odeslat příspěvekod Spirit. 4. 5. 2017 22:12

Tak je TV doma, povesena na zdi a vsetko OK. Akurat ma zarazila jedna vec, tedka sa divam na karton od TV a vidim tam napisane "6 Series / 6240 Class". Objednana TV i na fakture ma byt UE65J6292. Je mozne niekde v Menu TV overit presny model?
Spirit.
Junior

Odeslat příspěvekod patejrik 5. 5. 2017 11:56

Ten nápis na krabici vůbec neřeš. Jinde se to prodává jako 6240 http://www.samsung.com/nl/tvs/full-hd-j ... 6240AWXXN/ a u nás to je 6282 a přeci kvůli tomu nebudou dělat novou nálepku ;)
patejrik
Junior

Odeslat příspěvekod Spirit. 5. 5. 2017 12:13

Jojo mozem potvrdit. TV sa mi na mobile hlasi spravne ako 6292. Len ma to trosku vydesilo. Tolko som sa natrapil, kym som to hovado povesil a keby som zistil, ze poslali spatny model... :D
Spirit.
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 5. 2017 14:04

Mi přijde, že si koupil to samé, cos měl doma.
Nějak podobný nákup nechápu.
Mohl jsi vzít třeba nějakou OLED, jsou teď ve slevě.

Tvůj výběr je jak z bláta do louže.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spirit. 9. 5. 2017 00:18

Ale H6200 mala obraz dobry. A ano, kupil som to same, dobre, ale vacsie. Co je natom spatne? :) Jaku OLED mas na mysli? Tu 55" LG xxxxx, co ma slaby jas, bielu modru a zasekany OS? Alebo nejaku lepsiu, za 2-nasobnu cenu? :P
Naposledy upravil MgX dne 9. 5. 2017 11:10, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněna vulgarita.
Spirit.
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 9. 5. 2017 11:13

Pokud budeš pokračovat v příspěvcích s vulgaritou atp., přijde trest.
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků