Soundbar k TV

Stereo a vícekanálové reprosoustavy, subwoofery

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lucas_F 20. 5. 2017 10:05

Čau,

hledám soundbar k TV, mám podle recenzí vyhlídlo Panasonic SC-ALL70T nebo Samsung HW-K650, nějaké názory na výběr případně tips na jiné? Vyhovuje mi výška max do 6 cm.

Předem díky. L
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 20. 5. 2017 10:46

Ozehave tema je opet zpet. Homoklada o max. hrubosti 6cm :D.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 20. 5. 2017 11:54

nj téma je zpět, ale zdali se nám také vrátí muž mnoha jmen?

no a k soundbaru:
pokud od něj čekáš kvalitní ozvučení poslechové místnosti, tak se nedočkáš...
takže je vcelku jedno který koupíš, rozhodni se podle barvy, velikosti, ceny atd. - lépe než TV bude hrát snad každý a třeba budeš spokojen
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lucas_F 20. 5. 2017 13:08

skvělej koment, moje chyba je, že jsem asi zapomněl zmínit, že chci jen zvednout kvalitu zvuku k filmům, neočekávám nic jinýho, pro mě bylo primární vybrat TV zaměřenou na kvalitu obrazu, bohužel zvuk je chudák, čili to chci posunout trochu vejš, což udělá i levnej soundbar v poměru ke zvuku tv, nicméně když už to kupuju, tak mě zajímá názor někoho, kdo je trochu v obraze (rozuměj ve zvuku). Pořídil jsem k Sony X930E soundbar od Sony HT-MT300, ale obratem vracím, je to velice slabý a ten pseudo-surround je nulovej, chci aby ten soundbar aspoň trochu znělo jako stereo.
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Odeslat příspěvekod leroj 20. 5. 2017 14:14

no moc v obraze (ani zvuku) nejsem, ale stejně mi to nedá :)

čekat dobré výsledky od pseudo surroundu nemůžeš - to prostě nejde
bohužel nemůžeš čekat ani slušné výsledky ve stereu - pokud umístíš pár pidi repráčků tak 70 cm od sebe a sedneš si od toho 2 a více metrů, tak co taky čekat, že?
nepopírám, že soundbary mají pár výhod:
hezky vypadají, jsou moderní, nejsou drahé, nezabírají místo... jen s tím zvukem je holt problém :D

za ty peníze se dají koupit slušné aktivní repro 2.0, případně i 2.1
o tom si nepřemýšlel?
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 20. 5. 2017 14:19

Ja bych za 10k koupil aktivni repro a udela to uplne jinou paradu. Ono k soundbarum sedi porekadlo, ze je problem u seciho stroje kdyz neseje :D.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucas_F 20. 5. 2017 15:08

Pravdou je, že nemám tolik místa a upřímně jsem chtěl volit soundbar, abych se odprostil od další kabeláže, receiveru, etc a čistě jen zvednul ten movie sound. Já vám jinak naprosto rozumim, dělám hudbu a kdybych viděl někoho, jak míchá stopy na pc reprácích, tak kroutím hlavu, ale jak řikám, nečekám od toho nic zásadního, čili pokud máte zkušenost s něčim, co má aspoň trochu solidní "overall" zvuk, tak jsem rád. Jinak klidně zkus poslat, co doporučuješ jako aktivní 2.0 repro, rád porozmýšlím. díky
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Odeslat příspěvekod Lucas_F 25. 5. 2017 07:53

Pujdu poslechnout Definitive technology w studio micro a Yamaha ysp2700. Jsou to dobre hodnoceny kusy k filmum.
Lucas_F
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků