50-55'' kolem 25k

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Alesh89 16. 7. 2017 16:22

Zdravím,

sháním TV kolem 25 000 (jsem ochotný mírně připlatit, pokud to bude mít smysl). Pozorovací vzdálenost je 2,5m. Raději bych se vyhnul Androidu. Budu rád za rady, doporučení a pomoc s výběrem. Nemusí být nutně 4k. Samsung J6282 jsem se díval, že už neseženu a 60'' už by se mi sem nevešla :-)
Alesh89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 16. 7. 2017 17:04

Hisense H55M7000, popřípadě Panasonic TX-50EX700 (ale ten oproti Hisense nevyniká, snad jen o něco víc v ČR využitelných aplikací, ale taky žádná sláva, popř. by mohl zaujmout nastavitelný stojan). Obojí má VA panel (což je plus, jen pozorovací úhly jsou horší).
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alesh89 16. 7. 2017 21:03

Má někdo zkušenost s těmito modely? Zajímalo by mě dílenské zpracování, rychlost a odladěnost systému, maximální velikost disku, který lze připojit a práce s videosoubory a titulky? Mám možnost tv od upc nebo netboxu, ale tv budu využívat především na stažené filmy ve Full HD.
Alesh89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 17. 7. 2017 02:34

kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roman II 17. 7. 2017 13:53

do minulého týdne se dala ještě sehnat poctivá 100 Hz Sony Bravia KDL-55W808 C.
Takže zbývá vybrat tak nějakou 50 Hz pseudo 4K a to už žádný zázrak nebude.
roman II
Junior

Odeslat příspěvekod Alesh89 17. 7. 2017 16:58

Do teď jsem sledoval filmy pouze z monitoru, takže jakákoliv tv bude lepší :-). Ten Hisense vypadá zajímavě, ale nenašel jsem k němu moc informací přímo od někoho kdo ji má. A pokud by mi nevadil Android, dalo by se vybrat i něco výhodnějšího? Nemám s Androidem v TV osobní zkušenosti, ale co jsem vyčetl v diskusích a recenzích, tak se názory na něj dost liší
Alesh89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 17. 7. 2017 17:30

Je tu Philips 55PUS6501, která má 100Hz panel, tedy větší pohybová ostrost, ale zase typu IPS, takže horší černou. Co preferuješ je na tobě, ale jestli jsou primárním využitím filmy, šel bych do VA (takže nějaká z těch dříve jmenovaných) i za cenu 50 Hz.
Android mají různí výrobci, takže záleží na značce (Philips neměl úplně nejstabilnější software ani v TV bez Androidu), konkrétním modelu, verzi firmware apod. Třeba u tady té 6501 se ve vedlejším vlákně řeší, že problémy měla 49" varianta vyrobená v určitý měsíc.
Co se týče toho hisense, v diskuzi k recenzi 65" varianty na avforums je dost příspěvků od majitelů. Nejvíc zmiňují přepálenou červenou, která jde ale v nastavení TV snadno opravit.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alesh89 18. 7. 2017 05:02

Máte někdo zkušenost s 2. jakostní na mall.cz? Mají tam 2 kisy J6282. Jedna byla vrácena zákazníkem a druhá má poškozený obal
Alesh89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod klobasa78 19. 7. 2017 05:23

Pokud jsi ochoten připlatit, tak jdi do téhle. Vyprodává se za bezkonkurenční cenu! Nic lepšího za ty peníze neseženeš... https://televize.heureka.cz/lg-55eg910v/#
klobasa78
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků