Jaká sluchátka do cca 1000 Kč?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 26. 10. 2017 09:26

Pohodlí je ale silně subjektivní. Jinak ještě třeba KZ ZSE mě napadaj. VIVO bych nedoporučil jestli poslouchá spíš moderní hudbu, jinak klidně.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 26. 10. 2017 10:00

methew92: este skus pozriet tieto: https://www.aliexpress.com/item/-/32795180525.html. Aktualne su v zlave za 20eur. 1MORE je kvalitna overena znacka (robila aj Pistony pre Xiaomi), ide o pecky, nie stuple. No vyzeraju super. Zaujat by mohli aj pouzivatela BoBo_83, aj ked su 5 EUR nadlimit.
vencaxxx: jeho priatelka pocuva vsetky zanre :) Vivo su pohodlne, len uz sa tazsie zhanaju.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mathew92 29. 10. 2017 10:41

Pisal som ze pocuva viacero zandrov, preto by som chcel nieco univerzalne, no ak by som mal byt konkretny tak najviac asi nejake nejake popove a rockove balady, popripade nieco tvrdsie co sa blizi k hard rocku. Pacia sa mi vsetky sluchatka co ste mi sem dali :) no pozeral som recenzie a tie Rock Zircon sa vraj rychlo kazia, tak nechem davat darcek ktory sa hned pokazi, bude ju to potom mrziet. Zvazujem preto tie Xiaomi Piston 3, Xiaomi Piston Iron a Xiaomi Hybrid Pro, alebo dat mnou overene Sony XB50? ... do ktorych by ste sli? Cena tych Hybridov je vacsia, ale stale by som sa vosiel do budgetu, nerad by som setril na ukor kvality, pokial mi to budget dovoli. Sony stoja podobne ako Hybridy, ale mam ich vyskusane a viem co od nich cakat.

Teraz ak viete zaner tak kludne mozte dat nejake lepsie rady, nemusia to byt len tie xiaomi. Som vsak trocha skeptik voci novym znackam o ktorych som nepocul, xiaomi aspon ma ako take meno. Viem ze v hudoninach sa nevyznam, no len nerad by som kupil naozaj nejaky cinsky smejd co bude hrat dobre 3 tyzdne a potom to nepojde ani zreklamovat :D
mathew92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 29. 10. 2017 11:52

Xiaomi jsou určitě jako dárek dobrý, na ty žánry asi taky špatný nebudou. Ale vzal bych ty nejnovější hybrid pro. Občas se pletou se starší verzí hybrid.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zatycz 29. 10. 2017 12:00

Skoro jakýkoliv čínský "šmejd" bude hrát líp než ty Sony XB50, které jsou až moc přebasované.
Ty Zircony má žena skoro rok, nechová je zrovna v bavlnce a stále bez problémů. Ale pokud chceš jistotu, tak Xiaomi Hybrid Pro je jasná volba. Dají se koupit i tady se zárukou.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 29. 10. 2017 12:29

Zhodou okolnosti mam tie Pro doma, kolega mi ich dal na posudenie. Nie som z nich nadseny velmi, ale je pravda, ze uz som asi prilis zhyckany, mozno by sa mi pred rokom este pacili. Su trosku "suchsie" - menej basov, trosku svetlejsie, detaily tam vsak su, kablik je pevny. On je zblazneny do znacky Xiaomi, tak to chcel len vyskusat :)
K Sony ti povedat neviem, oni maju siroke portfolia sluchatiek, vobec nepoznam ich lowend, za zmienku snad stoja tie M1HC, ale ci este niekde zohnat, netusim. Ak by som mal kupovat nieco, co je bezne v eshopoch tu na Slovensku, asi by som bral tie aJays II, Soundmagic E10 radsej ako Sony.
Este pozri toto: https://avmania.e15.cz/12-levna-sluchat ... u_1#part=1
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zatycz 29. 10. 2017 13:32

Pokud bych si ze současné nabídky Sony měl vybrat levné špunty, tak bych bral EX450AP. Ty jsou až překvapivě vyvážené, navíc dobře reagují na ekvalizer a konstrukce je slušná a něco vydrží. Navíc Sonycentra bez problému reklamují i zlomený kabel, pokud není viditelné venkovní poškození.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 29. 10. 2017 15:08

Ahoj ma nekdo vlastni zkusenosti s kombinaci KZ ZSE/ZST/ZS5-6 + BT vymenitelny kabel? Zajima mne jestli neni nestabilni spojeni kdyz je telefon (zdroj hudby) napr.v kapse u kalhot a dale jaka je realni vydrz. Docela u nich uvazuji, proste jedny sluchatka a moznost mit bezdrat i drat pro pripad nouze mne docela laka. Mam ted QCY a realne ty 4 hodky vydrzi...min bych ale asi nesnesl. diky.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mathew92 29. 10. 2017 16:25

oka vdaka chlapi :) budem sa rozhodovat medzi Sony a Xiaomi, snad kupim dobre
mathew92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mathew92 9. 11. 2017 10:36

Ahojte, kedze minule ste mi poradili dobre som tu znova :) tentokrat by som si chcel spravit radost sebe, a dopriat si nejake dobre bezdrotove sluchatka do posilky. Malo by to dobre drzat v uchu, takze by asi nebolo odveci ak by to malo hacik za ucho, alebo nejaku podobnu vychytavku ktora dobre drzi. Tiez by som uvital kvalitnejsiu izolaciu okolia, pretoze v posilke tu ich hudbu celkom peckuju, tak aby som to nemusel riesit prilis vysokou hlasitostou v sluchatkach. Co sa tyka zanrov tak preferujem rock, metal, sem tam nejaky trance. Najlepsie ak by dane sluchatka boli kupitelne aj u nas. Vdaka :)
mathew92
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zatycz 9. 11. 2017 19:58

KZ-ZS5 + Bluetoothový kabel :)
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukodlak 10. 11. 2017 14:09

Jakožto nenáročný posluchač, mám si vzít KZ es3, které mají ovládání na drátě nebo připlatit za lepší zvuk z ZS5, ale bez ovládače?
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencaxxx 10. 11. 2017 14:46

ZS5 se dají taky koupit s ovládáním...teda aspoň myslím. nicméně kabel se dá vyměnit tak stačí případně koupit kablik.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lukodlak 10. 11. 2017 16:03

A ty Rock zircony hrajou podobně jak ES3?
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mathew92 11. 11. 2017 11:39

zatycz píše:KZ-ZS5 + Bluetoothový kabel :)

Vies mi poradit kde ten BT kabel, alebo prijimac splasit? Najlepsie nejaky shop na slovensku.
mathew92
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků