Televize 55" - 65"

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Gamut 22. 2. 2018 11:11

Zdravím. Vím že tady na diskuzi je toho mnoho a věřte, že jsem pročetl téměř vše. Rozhoduji se pro TV v uvedených úhlopříčkách se vstupem satelit, PS4 a občas videa z kamery s možností 4K. "Řeším" tedy jen jestli má smysl dávat peníze za něco co nevyužiji, vzhledem ke vstupu (HDR atd). Tedy jestli jsem to pochopil správně pokud tedy nemám zdrojové data. Užší úhel pohledu mi nevadí. Pozorovací vzdálenost cca 3m. Cena není až tak důležitá, ale jde mi tedy o to co jsem psal výše z hlediska využití. Značka není rozhodující. Díky
Gamut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod indeshit 22. 2. 2018 12:53

Okolo 25k pro velikost 55" a cca 40k pro velikost 65" seženeš telky adekvátní ke jmenovanému obsahu.

Jmenovitě jsou zajímavé volby v dané kategorii například Samsung UExxMU7002 a Sony KDxx8596

Za xx dosaď velikost úhlopříček v palcích.
indeshit
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Gamut 22. 2. 2018 13:01

Díky. V tom jmenovaném je nějaký rozdíl v panelech nebo jsou naprosto stejné? Původně jsem uvažoval i o 65KD 9005 a 9305. Trochu mě odradilo přehrávání videa, tedy pokud jsou pravdivé informace o nějakých problémech.
Gamut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gamut 22. 2. 2018 21:34

U Sony KDxx8596 jsem se dočetl o sekání a zamrzání TV. Je to už nějak vyřešeno nebo je to problém trochu hlubšího rázu?
Gamut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gamut 3. 3. 2018 18:57

Díky za radu. Nakonec samsung..... Jestli mě něco překvapilo tak rozhodně zvuk prostě paráda oproti tomu dřívějšímu. Obraz v pohodě na doladění. Chápu že rozdíl cca 20000 musí být někde vidět, jinak by to postrádalo smysl. Ještě jednou díky ☺
Gamut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majkom 5. 3. 2018 07:33

Prosim ta, pri znizeni jasu pod 9/20, vnimas blikanie obrazu u tej mu7002?
majkom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gamut 5. 3. 2018 09:05

majkom píše:Prosim ta, pri znizeni jasu pod 9/20, vnimas blikanie obrazu u tej mu7002?


Myslíš podsvícení (backlight)?
Gamut
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků