Telefon jako prehravac

MP3/MP4 přehrávače, přehrávače videa, přenosné DVD přehrávače

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Trifidek 3. 4. 2018 17:30

Když jsem nedavno viděl Onkyo Hi-Res Digital Audio SmartPhone DP-CMX 1 tak jsem věděl přesně co chci, nemilé potom bylo zjištění: prodávat se u nás nebude... :roll:
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod akburt 3. 4. 2018 19:08

to Trifidek-mají ho na Amazonu a bez problemu posílají do CR.Tak si myslím,pokud by jsi ho chtel opravdu,uz by jsi ho mohl mít....
https://www.amazon.com/digital-smartpho ... B01N6ZH6PB
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trifidek 3. 4. 2018 19:33

vím ale nemá českou lokalizaci...
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milennium 3. 4. 2018 23:02

Navíc nemá LTE 800MHz (B20). osobně bych do něj nešel...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Trifidek 19. 4. 2018 15:30

Další mobil s nálepkou Hi-Res audio ASUS Zenfone 5 ZE
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod japkoslav 19. 4. 2018 16:07

Trifidek píše:Další mobil s nálepkou Hi-Res audio ASUS Zenfone 5 ZE

V dnešní době má i toaletní papír certifikaci Hi-Res a Dolby Atmos ;)
Certifikace neznamená, že to rozumně hraje.

Něco jako před lety mělo všechno THX certifikaci.
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trifidek 19. 4. 2018 16:21

...to je snad jasný, proto jsem to sem dal, teď už to budou mít všechny nové mobily :D
❚❚►⏹ Astell&Kern A&ultima SP3000 ♫ Campfire Solaris Mercury ❚❚►⏹
Trifidek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milennium 19. 4. 2018 17:27

Jen takové info.
Pokud někdo má mobil LG G5, můžu nabídnout přídavný Hi-Res modul od Bang & Olufsen.
Vyzkoušeno a hraje velice dobře...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod japkoslav 20. 4. 2018 08:05

Trifidek píše:...to je snad jasný, proto jsem to sem dal, teď už to budou mít všechny nové mobily :D

Já očividně natvrdlý ;)
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavuol 2. 6. 2018 10:06

Tiez zamýšľam kúpiť LG V30.

Dovolím si ale ešte dva typy na novinky, ktoré by mali mať predpokladám už štartovaciu cenu nižšiu:
LG Q7+ / už ohlásený
Malo by ísť o nižšiu triedu ako V30, ale vybavenú taktiež špičkovým Quad DAC zvukovým riešením. Pozor ale, budú 3 verzie Q7, "hi-fi" bude len verzia s "plus"
ZTE Axon 9 / ešte neuvedený, ale potvrdený
Malo by ísť o nástupcu Axon 7 (osmičku podľa všetkého Číňania "vynechajú")

Btw.pokiaľ tomu dobre rozumiem, LG V30 je momentálne kráľom audiomobilov nielen kvôli špičkovému DAC-u, ale aj kvôli mimoriadne silnému zosilovaču, ktorý sa už výkonom blíži k Fiio X5... Výstupy z meraní sú vo videách Real Audio Review:
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 35hdMlpq79

Zaujímavá xls tabuľka s použitými komponentami v starších mobiloch s "lepšími audio črevami" je tu:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1804107602
/ z príspevku na fóre head-fi "Best Smartphone for audiophile Part II":
https://www.head-fi.org/threads/best-sm ... 18.853115/
pavuol
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foto1977 2. 6. 2018 10:59

Za mě k mobilu jedině dragonfly red (jak už někdo psal), nezabírá to skoro žádné místo a je to lehoučké...
Zvukově se tomu asi žádný současný mobil nevyrovná, ale zase to zcela brutálně filtruje kvalitu nahrávek a spoustu mé oblíbené muziky na tom nemůžu poslouchat protože to zní strašně ploše a nudně. Navic když už víš jak to krásně umí přehrát kvalitně udělané nahrávky...
Za těch 5 tisíc myslím pořád nejlepší přenosné řešení pokud nechceš samostatně tahat player i mobil...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tifar 2. 6. 2018 14:33

mam samsung galaxy s7 exynos k tomu dragonfly red a westone 4r. Pocuvam cez usb audio player pro. Celkom slusna kvalita na prenosne audio,s7 je ako transport komfortne a nemam ziadne vyhrady. Priznam sa na rovinu,ze audio jack som pouzil tusim raz a tak ma to znechutilo,ze som presiel na usb dac.

LENZE.. Tento rok neviem uz kedy,sa mi aktualizoval usb audio player a pribudlo mi v menu hires audio driver. Tak som to odskusal. Valil som bulvy,pretoze nastavenie hires on+bitperfect on znamenalo taku razantnu zmenu kvality a hlasitosti ako den a noc. Je to o cosi horsie ako dragonfly red,ale to musim hladat. Pokial ma niekto s7 doporucujem vyskusat.
Ako dac je pouzity CS47L91.Myslim ze pri navrhu vychadzali z cirrsus logic cs47l91.

https://www.cirrus.com/products/cs47l90/
ibasso dx200+audiosense t800
galaxy s7+dragonfly red+corda swing+akg 701
tifar
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 3. 6. 2018 08:55

Myslim, že ještě tak 2-3 měsíce a cena V30 klesne blízko k desítce.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doodier 3. 6. 2018 10:07

LG G6 H870DS má taky super DAC a zní moc hezky. Navíc je to i super daily driver, co dělá hezké fotky a vydrží v pohodě celý den. Možná se jednou dočkáme i té aktualizace na Oreo 8.1 :)
Doodier
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 3. 6. 2018 11:07

Tifar: ak to správne chápem, s týmto nastavením to BEZ DragonFly Red hra cca rovnako ako bez toho nastavenia S DragonFly? Je to však poznat napr. aj pri mp3 320kbit alebo až pri iných formátoch? Cital som o tom, že ten driver vie obísť limity androidu, len sa mi nechce veriť, ze vie nejaké SW riešenie vylepšiť nie veľmi dobrý HW,teda DAC. Inak je ten UAPP jeden z najlepších, hoci sam som ostal pri Neutrone, no bolo to o chlp. Pouzivam DF Black.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků