iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rada25 17. 4. 2018 13:11

Ok,ale ten narust balicku je rok co rok markantnejsi.napada me prirovnani s pneu,tam uz to taky posta redukovala protoze to neslo stihat.tady to smeruje stejnym zpusobem.nebo citelne pritlacit na postovnem.nebo nabrat lidi na to,ale to je utopie.lidi nejsou,pokud se nepritlaci s platem.proste dejavu.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 17. 4. 2018 13:16

me na tom tvem vyjádření vadilo hlavně to "já bych proclil všechno". To je hrozně krátkozraký uvažování. Nebudu tady zacházet do nějakých ekonomických teorií, ale prostě uvažovat stylem mě se to nelíbí tak ať to někdo zakáže je prostě na presdrzku. To co tě sere není to že si lidi kupujou v Číně i kraviny co koupi tady, ale že pošta je zoufale neefektivní podnik a stát umele vytvořil monopol. další věc je proč cina dotuje poštu a tím vlastně nám zákazníkům tohle umožňuje. zase za to nemůžou lidí co to kupujou, ale vlády a jejich regulace a pokřivování volnyho trhu. proto kablik tady stojí 2 kila a v Číně ten samej 20kc i s poštou.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 17. 4. 2018 13:39

Teda to je, ale hloupá diskuze toto. Nicméně by mne zajímalo, jakým způsobem by přitlačení na poštovném u příchozích zásilek ze zahraničí vyřešilo neefektivní řízení monopolního úřadu. Chápu, že nejsou lidi, ty teď obecně chybí všude. Pokud se tedy budeme bavit o průměrně kvalifikované pracovní síle, která je ochotna chodit do práce a tam pracovat. Ryba *****í od hlavy a jestli vedení pošty stojí za pendrek, tak to směrem dolu nemůže být lepší. Jestliže manažeři pošty neumějí vytvořit dostatečně efektivní a pružný systém, neumějí řídit a motivovat své podřízené, tak podřízení mají nulové důvody k tomu, aby změny šly od nich. Jeden můj bývalý kolega, který položil firmu se 160 lidmi, kde jsem s ním pracoval, se následně uchytil jako jeden z vrcholových manažerů ČP, dělal ředitele regionu. Neměl na to odbornou kvalifikaci, zkušenosti, morální úroveň, nic. Po letech ho pošta vyhodila. Nicméně za léta svého působení ve vedoucí pozici byl právě on jedním z důvodů proč každý na poštu nadává a proč je pošta tam kde je. Chci říct, že nadávat na zkázníky a uvalovat na ně sankce, je nesmysl. Pošta má tradici a stále patří mezi nejdostupnější doručovací servisy, jen je potřeba změnit její strukturu a přiblížit ji do 21 století. A jelikož je pošta vlastněná námi všemi, tak jediná možnost jak to změnit je chodit k volbám a modlit se, že snad jednou se nám podaří dostat do parlamentu lidi, kterým fakt bude na nás ostatních záležet. Všechno ostatní jsou jen pivní kydy.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 17. 4. 2018 13:49

jen takovou poznámku, k volbám chodíme už dost dlouho a pořád se nějak nedaří tam dostat ty "spravny" lidi. nebylo by na čase přestat doufat ve zmenu lidí a místo toho změnit systém?
"Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky." Albert Einstein.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 17. 4. 2018 14:03

Tak souhlas s mrazikem,jak to tu vystizne napsal.pod to se podepisu.ale tema je ibasso.mam uz je par dni doma a lezou mi pod kuzi...fakt super.jejich charakter me plne vyhovuje.jen malinko bych ubral na basech.ale jinak opravdu nic nevytknu.

-- 17. 4. 2018 15:30 --

A omlouvam se ze jsem to tu trochu rozjitril.rozhodne nic nebylo mysleno na konkretni jmena zdejsich uzivatelu.spise jen jako vseobecne povzdechnuti.taky jsem to nepsal v afektu ani vzteku,spise jako rypnuti,ale ne s negativnim umyslem.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 17. 4. 2018 14:39

Tak to som rad,ze si spokojny.Aj mne uplne vyhovuju,za tu cenu su to dobre sluchatka aj ked sa mi uz stihol pokazit kablik(vypadava mi jedna strana).

Kde sa daju kupit dobre mmcx konektory?
Mam so shure 215 kablik ale pocut,ze to nieje uplne ono.dik
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 17. 4. 2018 14:40

Václave pokud víš jak změnit systém, jdi do toho. Máš mou podporu :-) Jen jsem chtěl svou litanií říct, že problém má tak hluboké kořeny, že nám nezbývá, než o tom pindat.

Charakter IT01 je hodně závislý na použitých nástavcích. Já dosáhl nejlepší výsledky s Comply, kdy mi zvuk přišel nejvyrovnanější. Mnou jindy oblíbené Spiral Dot jednak klouzaly a druhak basu bylo taky moc.

-- 17. 4. 2018 15:44 --

ad kabel IT01, už se na HF objevují připomínky ke kvalitě kabelu. iBasso slíbilo sjednat nápravu s dodavatelem. Dobre MMCX konektory dělá Eidolic nebo třeba zde:

https://www.toxic-cables.co.uk/product/ ... mmcx-tecu/
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 17. 4. 2018 14:55

já používám prakticky na všechny sluchátka pouze comply.přijde mi s nima prostě zvuk přirozenější než se silikony.tak u kabele to spletení není bůhvíjaké,ale jinak samotné zpracování špuntů je dobré.
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 17. 4. 2018 15:04

Ty připomínky ke kabelu se netýkají pletení. To je údajně úmysl a má to mít dobrý vliv na zvuk :-)

Připomínky se týkají napojení vodičů na konektory ( Jack, MMCX ).
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 17. 4. 2018 15:20

Kabel mi přijde ok. Nástavce nejlépe s širokým zvukovodem a mělké usazení.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 17. 4. 2018 19:18

Ten oplet nemá absolútne žiaden vplyv na zvuk, ani na pomyselnú redukciu akýchkoľvek rušení, nie je to tienené a nemá to ani požadovanú geometrickú konštrukciu.

A súhlasím, kábel je silno DIY, je vidieť v MMCX konektoroch ako to tam je napájkované ale to je v poriadku. Je to milé.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepis99 17. 4. 2018 20:38

Hej presne v lavom mmcx konektore mam asi studak a vypadava mi zvuk.Hej mozem to reklamovat ale rychlejsie si kupim mmcx konektory a popripade aj jack a vymenim si to sam a bude to este lepsie.To pletenie je ok.
Tieto mmcx konektory sa mi lubia: https://doublehelixcables.com/product/e ... ecuteflon/ cena s audio jackom je tam cca 35€.
Popripade este CZ/SK vyrobca?
pepis99
Junior

Odeslat příspěvekod Milos66 18. 4. 2018 05:05

pepis99 píše:Popripade este CZ/SK vyrobca?


Vyrobca? Srandujes. Vsetko sa robi v Cine.
Milos66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos66 19. 4. 2018 11:34

Trosicku menej basov, malinko vacsi priestor a boli by to naj best buy.

PS: nikto netusi kde by sa dali na aliku, alebo ebay kupit tie najmensie peny?
Milos66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 19. 4. 2018 12:13

Ted mam od mrazika haydn pro.tam uz tech basu je pro mne akorat.jen nemaj takovej zabavnej charakter.jsou spise pro kritickej poslech.detailu je tam vic.ale jako alternativa supr.lepe padnou do ucha,nikde netlaci...ale kdybych je mel postavit vedle sebe a vybrat si jen jedny,asi sahnu po it01.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků