1MORE Triple Driver Over-Ear

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod radimecek13 11. 9. 2018 18:41

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod B.F.G. 11. 9. 2018 21:06

Slyšel, hrají zajímavě, ale pro mě nemají věrné podání.Zrovna minulý týden jsem srovnával asi 6 kousků v Audigo a nejlepší za mě (pro mě vítěz i nad těmito) byly MSR7. Ale já jsem specifický recenzent. První a asi nejdůležitější je neutralita zabarvení zvuku, musí to hrát stejně jako je to v reálu, což 1MORE podle mě nedělají.
B.F.G.
Junior

Odeslat příspěvekod Rada25 12. 9. 2018 08:58

v audigu je na ně recenze.msr7 super ale trochu trpí středy na úkor výšek.ale za ty peníze bezva nákup.pokud by nevadilo finančně připlatit,doporučuji hifiman sundara.dokonce jsem je nedávno v akci viděl na avitsmart za tuším 9500kč.což je bezkonkurenční nákup.
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod mistr63 12. 9. 2018 20:49

Slyšel jsem je, mám je doma , sehnal jsem výstavní vzorek hned po výstavě v JůEsEj . Zvuk není analytický , ale zábavný . Když chci pohodičku na určitý druh muziky zvolím tyto. Oppo PM3 jsou až moc přirozené , proto je často vyměním za 1More
mistr63
Junior

Odeslat příspěvekod Bazi 36 13. 9. 2018 11:43

Nezbyva nez souhlasit,takovy zabavny a velmi nenarocny poslech,takze za me zbytecne predrazena. V hodnote 5-6táců chce dnes uz kazdy preci jen neutralni sluchatka s vyrovnanym prednesem v kazdem pasmu. Dyk MORE(jak uz nazev napovida) jsou zrejme super na nejakou tu diskošku v mp3!!! A pozor,je v nich opravdu těsno,podle me neni pri poslechu nad vetsi prostor kolem uchálů.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod B.F.G. 13. 9. 2018 21:20

Sundara je samosebou jiná liga, ale jsou otevřená...
B.F.G.
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků