Samsung Ue43nu7192u vadný Smart Hub? Vadná televize?

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod gorshok 12. 9. 2018 21:18

Zdravím,
Nefunguje mi na televizi Automatické zapnuti poslední aplikaci (je to jedna z inteligentních funkci). Na televizi používám Plex, Lepší.tv a HBOGo ale po každém zapnuti televize se zapne živé vysílání - televize si nepamatuje, že sem měl zaplou jednu z výše uvedených aplikaci.
Nefunguje mi ani aktualizace softwaru - píše že není žádná aktualizace i když na webu je ke stažení verze 1006 (na televizi verze 1003)
Jako poslední problém mám, že nemůžu připojit televizi k ntb pomocí bezdrátového sdílení obrazovky.

Má někdo stejné problémy?

Už jsem ji dával na reklamaci a na zapůjčené televizi vše fungovalo, byla to ale řada UE43NU7442...
Po reklamaci problémy přetrvávají.
gorshok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Viktor69 12. 9. 2018 21:53

Mam sice UE40MU6172, ale ty aktualizace mi to taky nenachazelo. A jednou jsem ji zapnul a byla na ni hlaska, ze byla aktualizovana na verzi 1240.
Viktor69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 13. 9. 2018 18:43

Aktualizace mohou přicházet postupně, dle jednotlivých oblastí. Pokud uživatel ví, kterou přesně má TV, může si aktualizaci na ni stáhnout a přes USB ji do TV nahrát.

Občas může pomoct reset SMART prostředí, anebo totální obnova do přepravního nastavení s novým naladěním a nastavením.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gorshok 17. 9. 2018 08:57

Ok, televizi jsem aktualizoval přes USB.
Stále se ale potykám s nefunkčnosti automatického zapnuti posedni aplikaci a nefunkčním bezdrátovým sdílením obrazovky.
Zkoušel jsem resety SmartHub a televize, nevím ale kde najdu obnovu do přepravního nastaveni - jak se k ní doklikám?
gorshok
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků