LG 65UK6470 vs LG 65UK6500 vs LG 65UK6300

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod packy 4. 10. 2018 21:50

Ahoj,
vybírám televizi do našeho domácího fitness/herny - místnost 4.5x4.5 metru.
Plánované využití - cvičíme TRX podle DVD, sledování TV (nebo seriálů) ze sauny, případně při cvičení na eliptickém trenažeru, XBOX a kinect pro děti ale bude tam i gaučík, tak možná i občas nějaký filmek :lol: .
Původně jsem chtěl 55", ale s ohledem na velikost místnosti a aktivity, které tam budeme provádět si myslím, že 65" bude fajn.
Jako zdroj signálu bude buď domácí NAS, nebo sledovanitv.cz (HD visílání).
Rozpočet jsem si stanovil na +/- 20 tisíc (nechci dávat víc peněz za TV do herny/posilovny), nejsem úplně fanda AndroidTV (pro další chytré funkce mám připojený miniPC) a s ohledem k tomu mi na tomto konci cenové nabídky vycházejí dobře televize LG (a také se mi líbí nativní podpora aplikace SledovaniTV.cz). Jsem celkem jelen ze značení těch televizí ... nicméně jsem objevil tři, mezi kterými nevidím velkých rozdílů:
1. LG 65UK6300
2. LG 65UK6470
3. LG 65UK6500

U té třetí (6500) se mi moc líbí stříbrná barva, vypadá že je tenčí, má menší spotřebu, než ty zbylé dvě - nicméně je asi o 5 kilo těžší. V čem je rozdíl??

Je mi jasné, že za ty peníze nemůžu čekat zázraky, ale nejsem náročný televizní divák a kdyby mi dcera před olympiádou neprolila vodou 8 let starý 40" Samsung, tak ho mám jako hlavní TV doma dodnes :))

Předem díky za rady a tipy.
Packy
Geomatika for ever...
packy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 5. 10. 2018 16:57

Rozdiel je vo farbe ramu, stojane a UK6500 ma dimming a papierovo lepsie farby.
Co do kvality obrazu tak su tie LG v danej kategorii z tych najhorsich moznosti. Nie su to najlepsie minute peniaze. Kazdopadne do fitnescentra je to asi celkom jedno.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod packy 5. 10. 2018 19:58

Ahoj,
díky za reakci. Pokud jsou barvy špatné, tak jaká by byla rozumná alternativa? Přeci jen peníze netisknu :)
Na jaře jsem koupil Sony Bravia KD-55XE7077 a s tou jsem maximálně spokojený. Pokud by ta LG měla obdobnou kvalitu obrazu, tak asi není co řešit - bohužel jsem ji nikde neviděl naživo.
Předem díky za radu.
Packy
Geomatika for ever...
packy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod packy 5. 10. 2018 23:09

Tak jsem nakonec objednal Hisense H65A6100 ... posílám díky za rady do ostatních vláken, kde jsem načerpal informace.
Packy
Geomatika for ever...
packy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 10. 2018 07:28

Dej pak vědět, zda TV splnila očekávání a Tvé zadání. Díky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků