PayPal hack pokus....

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jito 5. 10. 2018 19:10

Dnes mi přišel tento pokus o hack PayPal účtu-hlavička odesílatele je
Kód: Vybrat vše
no_reply-pp@AlertTeamm.com

Dávám to sem jako prevenci,pro automatické klikače.
Bez názvu.png
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 5. 10. 2018 19:53

Měl jsi jim odepsat. Že účet rušíš, kvůli podivným emailům, které Ti od nich chodí. A ať Ti zrušení přes email potvrdí :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmarek 17. 10. 2018 23:35

Podobná sranda mi přišla taky. A to jsem paypal spolu s účtem u ČS zrušil. :-P Paradoxem je, že se těch BUBU zpráv objevuje poslední dobu víc. Co mi to asi mělo říct? :-D
"My nesmíme ani naznačovat" (Posel z Liptákova, Vizionář)
xmarek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lemmy1978 18. 10. 2018 00:03

to je podovd, neklikat
Inak paypalu tece do bot. hlavna dojna krava ebay sa konecne od nich trhne..2020 lebo paypal vzdy stoji na strane "zakaznika" ktory su vacsinou podvodnici.. to ostatne je aj na internete ako jeden z dovodov preco sa ebay a paypal rozchadza.. dalej slabe zabezpecenie paypal uctov zo strany paypalu.a rozpory medzi predajcami na ebay a kontroverzne "money back" zo strany paypalu pre podovdnikov.. a ignorovanie rozhodnutia z ebay ze zakaznik nema narok na money back.. pay pal odpise ze ich to nezaujma ze su to dve rozlisne firmy..
Bud rad, ze ti este platny ucet nehackli a zrazu by si musel vracat tisice dolarov.. oni poslu ceskej vymahacskej fimre ze mas pohladavku na paypal ucte-minus a ignoruju vsetky tvoje dokazy a tvrdenia ze si nic nekupoval ani ine.. proste mas pohladavku a basta a ceska vymahacska firma ti na zaklade toho (kedze paypal zamietol tvoje tvrdenia pri jednani z vyamahcmipohladavok) poslu policajtov a exekutora.. tebe pomoze len sudit sa z paypalom..a to je drahe a to jedine pozdrzi exekuciu ... takze vo vacsine pripadov sa ludia nesudia a tak paypal ma zadarmo prachy..
dnes uz aj akcie paypalu padaju
AMD2990WX,x399Taichi,Corsairvengeance64GB2133mhz,crucialCT2050GB.SSD,NV1080TI.FE,PhilipsBDM4350,logitechG910+MXmaster,
ASUS RT-AC87U
lemmy1978
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků