Herní-bezdrátová sluchátka s týlním mostem..?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pepe3dx 29. 11. 2018 22:08

Ahoj,

asi to je blbost, ale zeptám se. Existuje vůbec něco takového..??

Už docela dlouho prolézám net a bohužel nemohu žádné takové najít.

Pokud by někdo měl nějaký tip sem s ním.

Předem mockrát děkuji.
Pepe3dx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod datel21 30. 11. 2018 12:04

Zdravím, ono ani moc klasických bezdrátových sluchátek na hraní moc ještě není a nebo stojí hromadu peněz. Proč chceš týlové? Ti vadí most na hlavě?
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Pepe3dx 30. 11. 2018 13:50

To jsem právě tak nějak zjistil, proto jsem se přišel poradit sem s lidmi co tomu rozumí.

Bude se ti to asi zdát směšné, ale nějaký čas jsem používal taková dost shitová plastová sluchátka a začali mi z nich v jednom místě pod tím mostem padat vlasy.

Sice už to zarostlo a není to vidět, ale vyhýbám se od té doby sluchátkám přes hlavu.

Vyzkoušel jsem snad 10x různých značek a jejich tipů, ale žádné nebyli to co bych si představoval. Ted už si chci koupit pořádný sluchátka a posunout se o kus dál..

Sluchátka budou sloužit primárně na hry, ale i filmy a hudba. (50% / 25% / 25%)
Pepe3dx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod datel21 3. 12. 2018 13:09

Jako pokud sluchátka používáš dost často, tak se ani nedivím, že ti můžou padat vlasy. A směšné mi to nepřijde. Je to logické. Když nosíš hodně čepici, tak ti taky vypadají vlasy. Já používám klasické náhlavní sluchátka. Možná prostě koupit klasické špunty a mohli by ti stačit. Jinak o žádných týlových sluchátkách nevím.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Pepe3dx 6. 12. 2018 20:26

Předem děkuji moc za Vaší odpověď..!!

Ještě tomu zkusím dát možnost pořízením kvalitních sluchátek s polstrovaným klasickým hlavovým mostem.


Mám dva adepty mezi kterými se rozhoduji.

Jedny z toho jsou však BT sluchátka která jsou "údajně" pro hraní her nepoužitelná kvůli velké latenci.

Chci se zeptat jestli to tak skutečně je i při použití kodeku aptX - LL.


https://www.aptx.com/products/mee-audio-matrix-3 (konkrétně tenhle model řeším)


Pokud je to skutečně problém i s použitím kodeku aptX - LL koupím sluchátka s přenosem "Radio Frequency"


a to konkrétně HyperX Cloud Flight


Ještě jednou děkuji za Váše odpovědi.. :-)
Pepe3dx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 12. 2018 07:03

S low latency kodekom to problem nie je, lenze nestaci aby to podporovali sluchadla. Musi aj zariadenie, ku ktoremu su pripojene.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 7. 12. 2018 07:18

Jak pise Ryan, i vysilac musi podporovat Apt-X LL, zrovna Mee jeden ma za cca 1600,- ale jsou i jine. Ja jsem to resil v souvislosti s koukanim filmu a zvukem pres BT sluchatka. Z notebooku to prekvapive nebyl zadny problem, ale obavam se ze hry (hlavne ty online strilecky) kde potrebujes vedet kde a kdy se co sustne na to budou haklivejsi. K samotnym sluchatkam, Matrix 3 jsem nedavno primo srovnaval s konkurenci AR3BT, AR5BT, 4.40BT a zvukove nic moc=nezabavne/ploche a to predpokladam, ze uz byly v tom Audigu rozehrane. Jestli to mas primarne na hry a nechces s tim cestovat, podival bych se na ty radiove ty snad nemaji problem s latenci. Jeste meli na prodejne Matrix Cinema (taky Apt-X LL), ale ty jsem neslysel protoze mi ani nesedeli na hlave...nakonec jsem koupil Sony CH700N, nemaji Apt-X LL, ale zvukove na film a hry dobry. Chce to zkusit.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 12. 2018 07:37

S tym zvukom Matrix 3 velmi nemozem suhlasit. Ja mam inu skusenost.
Neda sa ale vylucit ze v tom audigu neboli v idealnej kondicii, predsalen tam putuju z ruky do ruky.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pepe3dx 7. 12. 2018 11:03

Ano s tím přijmačem ke sluchátkům jsem také počítal.

Proto jsem na Aliexpressu objednal tento "dongle", který podporuje aptX-LL a už ho mám doma. (nevím ale zda to bude stačit..?)

https://www.aliexpress.com/item/Ugreen- ... 708fpHvRfH

Každopádně bych raději sluchátka s BT připojením kvůli většímu využití..(telefon,TV-filmy,do auta,atd..)

Ale potřebuji vědět že tam skutečně nebude problém s tou latencí..hraji hry, kde je použitý "binaurální 3D zvuk" a jsou to většinou online - FPS games, kde je potřeba opravdu minimální latence.
Pepe3dx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 7. 12. 2018 13:58

Jasne, tak vyzkousej a uvidis...kazdy ma jine usi.
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pepe3dx 8. 12. 2018 10:46

Ještě potřebuji vědět zda přenos BT sluchátek nebude rušit wifi-router, který mám přímo pod deskou stolu.
cca 20 cm od PC kde bude dongl od sluchátek.. :?:

A také zda ty sluchátka "uživí" moje zvukovka, která není nic extra.. :?:

VIA VT2021 codec
High Definition Audio
2/4/5.1/7.1-channel
Support for S/PDIF Out

Ale to by snad neměl být problém, protože příští týden mám v plánu koupit
soundbar "Creative Sound Blaster X Katana" a ten by měl fungovat zároveň i jako zvuková karta.
Takže sluchátka bych zapojil přes ten soundbar.
+ mám bezdrátovou myš logitech g900 (ale to je radio frequncy a to je jiný přenos předpokládám..)
Pepe3dx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepe3dx 10. 12. 2018 16:08

Takže taková sluchátka jaká bych si představoval bohužel na trhu nejsou..:(

Tyhle tomu jsou nejblíž.

https://www.logitech.com/cs-cz/product/ ... adset-h800

Ale ta cena a výdrž 6 hodin jsou tragické. Zkusím je objednat a uvidím.

Díky všem za rady a za tipy.

Tohle vlákno můžete "lock".
Pepe3dx
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků