Set-top-box s YouTube a Hbbtv

Digitální vysílání DVB-T/S/C/, poskytovatelé, set-top boxy, diskuze kolem HD

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mlevora 1. 10. 2018 17:26

Zdravim, nevite o nejakem stb, ktery by zvladal yt a hbbtv?

Co vim, tak by to mel zvladat TechniSat DIGIPAL ISIO HD, ale ta cena je hrozna...
mlevora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 1. 10. 2018 17:59

HbbTV bude mít Zircon Air nebo o má Alma iHD. Na YouTube bych ten settopbox moc nebral, tyhle noname nemívají oficiální aplikaci od YouTube a nemusí tam jít např. hudební klipy a je otázka, jak dlouho budou tu neofiko apku YT udržovat při životě.
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mitochond 9. 11. 2018 09:53

Řeším nějakou DVB-T2 krabičku za rozumný peníz, která umí i Hbbtv. Našel jsem tohle:

STRONG SRT 2402
OCTAGON SF138
Zgemma H5 T2C
AMIKO VIPER COMBO

Jsou sice primárně určené pro satelitní příjem, ale ten nevyužiju. Takže výhody či nevýhody týkající se satelitu neřešte.
Který by jste doporučili vzít?
Mitochond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kvok 9. 11. 2018 12:01

Jestli stačí jednoúčelové zařízení pro DVB-T2 s HbbTV, tak co Alma iHD nebo Zircon Air?
kvok
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mitochond 9. 11. 2018 17:14

Připlatit si cca tisícovku za kvalitnější a vybavenější krabičku není až tak moc.
Mitochond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jerry7650 15. 12. 2018 15:53

Máte někdo osobní zkušenosti s Alma iHD nebo tím Zirkon Air T2? Přemýšlím o jednom z nich a pořád se nemůžu rozhodnout. Jak to tak vypadá, tak oba budou celkem pomalé, tak asi mě jde hlavně o citlivost na signál, protože ten je u mě asi hraniční. S obyčejným STB na t2 občas vidím kostičky.
Jerry7650
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 15. 12. 2018 19:41

Nejdříve bych, pokud možno, zapracoval na anténním systému a samotné anténě. Pak řešil STB. Nebo - teoreticky - zvážit alternativní možnosti příjmu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 15. 12. 2018 20:27

Bydlím v nájmu v bytovém době, takže tohle řešit je nerealistické. Rozvody jsou zde opravdu bída, např. k TV mám ještě redukci z antenní koncovky, která se používala někdy v 50, 60letech....
Na druhou stranu SD kanály běží zcela bez výpadků a na to, že jsem v Brn už jsem někdy chytil i slovenský MUX. U těch HD jsou to občasné výpadky, takže teoreticky by citlivější tuner stačil.
Alternativa se mi platit nechce, zas tak moc na TV nekoukám. Klidně by mi stačilo i to SD vysílání, ale to bude holt končit...
Vyorana_ondatra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SmokeMan 15. 12. 2018 20:30

Na chalupe mam zircon ice, signal prijima fajnove, funguje normalne, nedoporucuju delat upgrade firmwaru, trosku zacne haprovat. Ale, air2 bude uplne jina krabicka, Kazdopadne ta alma je stejna jak ten ice, takze ocekavam, ze air dva bude taky prevlecena alma :)
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sarga 20. 12. 2018 19:39

Teď jsem rozjel Technisat Digipal Isio HD. Obraz vynikající. Dokonce ten rozdíl je dost značný oproti DVBT1 HD vysílání ČT co skončilo, co si pamatuji. HbTv funguje celkem dobře. Už se dá koupit celkem za dobrou cenu.
QP1R,MojoPoly,Tidal,Roon
sudekl@seznam.cz
sarga
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dagy2 20. 12. 2018 21:11

mnoho lidí to mu nechce veřit a tvrdí, že nuly jsou nuly a jedničky jsou jedničky v každém přijímači stejné. Ovšem prezentace nul a jedniček na obrazovce je rozdílná.
Můžou tomu nevěřit, můžou namítat ale to je všechno co proti tomu můžou udělat :D
Jsem rád, že ti Technisat funguje jak má.
Dagy2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 20. 12. 2018 21:17

Technisat skutečně umí poskytnou výborný obraz, a to i na moderních televizorech. Samozřejmě - pokud někde sledujeme SD vysílání a ještě nějaký starý pořad, těžko s tím jakékoliv zařízení udělá zázrak.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků