Bezdrátová sluchátka do 2000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bajinka14 22. 12. 2018 10:33

Ahoj, jdu si pro radu.
Někdo tip na bezdrátová sluchátka do 2000,-? Použití na mix žánrů, cestování. Ideálně špunty.
Díky
----------------
Barbora Skopalová
Bajinka14
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 23. 12. 2018 06:37

KZ ZS10 (eventuelne iny model KZ) + BT kabel. Do 2000,- s obrovskym prehladom to najlepsie co mozes mat s BT.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 3. 1. 2019 13:44

Co přesně myslíš tím bluetooth kabel? Mě se teď osobně líbej ty sluchátka co jsou bez kabelu. Jak je dáš do ucha a nejsou mezi sebou propojené.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 1. 2019 20:33

Tym bluetooth kablom myslim prekvapivo bluetooth kabel.
https://www.aliexpress.com/item/KZ-ZS10 ... 5a4e55655c

Uplne bezkablove sluchadla su sice z praktickeho hladiska fajn, ale zvukovo je to mizeria.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 4. 1. 2019 12:03

Já jsem právě nikdy dřív nic jako bluetooth kabel neviděl, tak mě to zajímalo. Mě u bezdrátovek na cesty ten zvuk úplně stačí. Jde o to co každý vyžaduje. :-)
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 1. 2019 12:15

Nikdy si nevydel BT spunty s kablom? :-O
To je presne to iste, len v tomto pripade odpojitelne. Odpojis z klasickych kablovych KZ spuntov kabel, pripojis tento a mas z toho BT spunty.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod exncom 7. 1. 2019 08:21

Dovolím si zeptat se zde ve vlákně. Chci vyzkoušet výše uvedený BT kabel k KZ špuntům, které již vlastním. Můžete mě prosím poradit, jaký BT vysílač pořídit k TV (k dispozici vst. optika, sluch. výstup,AV, SCART, HDMI), aby uvedená kombinace spolupracovala bez problémů? Potřebuji dostat do uší zvuk z TV, aby byl v místnosti klid.
Resp. existuje řešení, aby na ten vysílač šly připojit dvoje takovéto BT sluchátka?
Díky za odpověď.
exncom
Junior

Odeslat příspěvekod datel21 7. 1. 2019 13:36

Ryan> BT sluchátka s kabelem jsem samozřejmě viděl, ale nevěděl jsme, že existuje možnost přepojovat si ty kabely podle potřeby. To je pro mě novinka. Já mám normální prime připojený kabelem mezi sebou a nejde vyměnit kabel. Teď právě pokukuji po těch úplně bez kabelu.
Exncom> Pokud ta tv má normální jack výstup na sluchátka, tak můžeš zkusit něco takovýho https://www.alza.cz/fonestar-brx-3033-d5307252.htm Prodávají se snad i takové, které se napájí přes. S připojením více sluchátek nevím, ale myslím si, že to moc reálné nebude.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 1. 2019 09:24

exncom píše:Resp. existuje řešení, aby na ten vysílač šly připojit dvoje takovéto BT sluchátka?
Díky za odpověď.

Samozrejme existuju.
Napr. nieco take: https://www.audigo.cz/Domaci-audio/Bezd ... -Bluetooth

Pripadne ak nemas problem nakupit niekde na aliexpresse atd. tak to najdes za stvrtinu tej ceny.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 8. 1. 2019 13:52

Ano něco takového jako dává Ryan bude ideální.
datel21
Junior

Odeslat příspěvekod exncom 8. 1. 2019 20:12

Problém s Ali nemám, budu tam i nakupovat. Ten BT kabel k KZ špuntům je jasný. Šlo mě o to, aby to spolu spolehlivě komunikovalo. A aby to mělo třeba aptX, který ten kabel umí. Už jsem jeden podobný vysílač koupil, bohužel se mě nepodařilo spárovat jej s Lamax B1. Proto se ptám.
A díky!
exncom
Junior

Odeslat příspěvekod seppemaster 8. 1. 2019 22:05

ví někdo, jestli lze najednou připojit k TV na poslouchání dvoje BT sluchátka? nad těmi KZ ZS10, co tu píše Ryan uvažuji
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
seppemaster
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod razerfan 8. 1. 2019 22:20

Bezdrátové špunty na prodej v bazaru : viewtopic.php?f=1872&t=1294467&p=12149241#p12149241
razerfan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 1. 2019 07:39

seppemaster píše:ví někdo, jestli lze najednou připojit k TV na poslouchání dvoje BT sluchátka? nad těmi KZ ZS10, co tu píše Ryan uvažuji
Nejak som celkom nepochopil otazku. Asi myslis TV, ktory ma zabudovany BT priamo. Hlavne nie kazdy TV co ma BT podporuje aj BT audio. A ak aj podporuje, tak neviem ci je vobec nejaky co zvladne 2 sluchadla. Zalezi co za model TV mas, to pozri v manuali ci zvlada 2.

V opacnom pripade potrebujes riesenie co sa spomina vyssie.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod datel21 9. 1. 2019 11:51

exncom píše:Problém s Ali nemám, budu tam i nakupovat. Ten BT kabel k KZ špuntům je jasný. Šlo mě o to, aby to spolu spolehlivě komunikovalo. A aby to mělo třeba aptX, který ten kabel umí. Už jsem jeden podobný vysílač koupil, bohužel se mě nepodařilo spárovat jej s Lamax B1. Proto se ptám.
A díky!


A důvod proč to nešlo? Napsalo ti to něco? Všechna sluchátka by měla být stejná. Pokud tedy spáruješ jedny, tak by měly jít všechny.
datel21
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků