Síťový přehrávač s DAB+ do 13000,-

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod drinobecny 12. 1. 2019 21:32

Ahoj, rád bych si pořádil síťový přehrávač a do oka mi padly dva. První je ONKYO CS-N575D a druhý je Pioneer X-HM76D-BB.
Rád bych přehrával hudbu z Macu, ale iPhone nemám, mobil mám jen Androidový, což by ale řešil Chromecast. Rád bych poslouchal v DAB+ kvalitě rádia, CD, streamoval přes wifi hudbu z mobilu či Macu a mám WD Passport for Mac, který je NTSF a tak nevím, zda půjde připojit k oběma. A také nevím, jestli je USB dostatečně u obou zmiňovaných sestav dost silné, aby plotny roztočilo a nepotřeboval bych disk s externím napájením.
První sestava má výkon 2x20W, druhá 2x50W, ale četl jsem, že to není až tak důležité. V místnosti mám plochu 25m2.
Rád bych poslouchal taneční hudbu, New Age, Pop, občas Rock, tak různě, často ale i mluvené slovo.
Dalo by se, vzhledem k mému zaměření, vybrat z těchto dvou (nebo i celkově z toho, co je na trhu kolem té částky) vybrat? Nemám možnost srovnání a dobré recenze jsou na oba, jen jsem po přečtení recenze usoudil, že ten Pioneer si lépe rozumí s Macem.

Děkuji moc
drinobecny
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků