Sony KD-55XF9005 [obecná diskuze]

CRT, LCD, Plasma, projekční TV, projektory a jiné technologie zobrazování

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2019 14:22

Jen upozorním (aby nám to tam nesklouzlo), že zde na fóru nebudeme v žádném případě rozebírat, konzultovat, radit... jakékoliv formy nelegálního příjmu, stahování atp. Stejně tak nebudeme řešit „pololegální“ aktivity.

Děkuji za pochopení.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FranTv 25. 1. 2019 15:17

Omlouvám se, pokud jsem někam klouzal... :-[

Vycházím z toho, co jsem našel zde na fóru.
Jak aplikace na přidání ikony, tak i mnohokrát zmiňovaná aplikace
na změnu funkce pro někoho nepotřebného tlačítka Netflix.
Obě byly svého času na GooglePlay, kde je i Kodi.

Kodi je samozřejmě kapitola sama pro sebe a jsou ho plné jiné stránky.
Psal jsem to v tom smyslu, že to není špatná aplikace. :-)
Nic konkrétního a pořád platí, že záleží na každém, co chce a co ne.

A taky to myslím tak, že kolega není moc spokojen s Android TV, ale chce to čas,
i přes různé kotrmelce, viz. moje nedávná ztráta dat z připojeného HDD, je to systém,
který mi vyhovuje a sice nemám zkušenosti s jinýma v ostatních značkách, ale asi bych si připadal
nějak ochuzen...prostě to dnes není jenom televize.
Díky :-)
FranTv
Junior

Odeslat příspěvekod Weiny 25. 1. 2019 15:35

No bezva, díky admine :hmm: :pozor :lol:
Tedy Kodi je pololegální a jak ho tu všichni vychvalujete, jste piráti 8-D
Takže vím kulový a musím hledat jinde, ale tušil jsem to. Ony ani ty torrenty (Trezzor,cztorrent atd.) nejsou vesměs legální, ale když člověk nechce dávat 7kil za 4k film, hledá jiné možnosti.
Navíc OT, sorráč, vzhůru zpátky k diskuzi o Sony KD-55XF9005 :tleskani
Weiny
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2019 16:02

Já nepsal o Kodi. Naznačoval jsem obecně. Když někdo napíše Kodi, tak je to platforma. Pak záleží na každém, které pluginy zvolí. Podobný stav, jako u OS Windows. Můžu mít na PC legální, ale také jednoznačně pirátské aplikace. A o tom to je. Torrenty nejsou určitě legální. A nejen ty.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weiny 25. 1. 2019 17:53

FranTv píše:Aplikace na přidání Ikony na hlavní obrazovku je:
https://www.apkmirror.com/apk/felker-tech/tv-app-repo-android-tv/#description
(dříve byla na google play)
Instalace aplikace Tv App Repo přes X-plore
a potom v ní, je přidání neviditelné aplikace za pár vteřin...

Zkusil jsem, při pokusu o spuštění přes X-plore hlásí chybu, Application Tv app repo has no activity to be launched :-l
MgX - Proč píšeš zeleně, jako že jsme na tenkém ledě? :shock: :D
Zní to s těmi pluginy čím dál tajemněji, myslím jsem šlápl do vosího hnízda :mrgreen:
Weiny
Junior

Odeslat příspěvekod FranTv 25. 1. 2019 18:15

Zkusil jsem, při pokusu o spuštění přes X-plore hlásí chybu, Application Tv app repo has no activity to be launched :-l


Já dal povolit instalaci z neznámých zdrojů (X-plore mi to myslím sám nabídl, musel jsem povolit, pak znovu instalovat).
Nebo tak nějak se to jmenuje, nevím jak je to u Sony a kde to najdeš..?
Pokud je to tedy tím...?
Já problém neměl, před dvěma lety, ani nyní když jsem to instaloval po aktualizaci,
vč. té další aplikace.
Ale nevím, jestli se teda tímto, tady, nepohybujem na tenkém ledě.... :-!
FranTv
Junior

Odeslat příspěvekod Weiny 25. 1. 2019 19:14

Já už mám nainstalováno, jasné s těmi zdroji, to je základ. A tenký led tu je, hlavně co se Kodi pluginů týče :D 8-D :mrgreen:
Weiny
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 25. 1. 2019 20:16

Pánové nehloupněme. Mě nezajímá úprava domovské obrazovky za pomoci jakési aplikace. Nezajímá mě, zda se jedná/nejedná o porušení... kupříkladu záruky... jen pro příklad. To je přeci na každém, co si do TV natahá. Nemohu ale připustit diskuzi o nelegálních formách příjmu, nelegálním streamování atp.

Takže ne warez, ne doporučení na warez, torrenty, nelegální pluginy, programy atd.

Rád bych toto téma uzavřel. Předpokládám, že zde diskutují rozumní lidé, kteří vědí, oč mně jde, co se píše v pravidlech SF, ale co také může kolidovat se zákony ČR.

Platforma Kodi zatím není forma čehokoliv nelegálního. Tudíž rady a doporučení na její instalaci, jakožto oficiálně dostupného prvku, zcela jednoznačně není zakázána. Nicméně, a to jsem uvedl, leckdo tento systém zneužívá k činnostem, které již nelze považovat za zcela legální. A o těch tu psát nebudeme.

Děkuji všem za pochopení. Prosím věnujme se dále tématu.

//mimochodem... zeleně/barevně píšu, abych své názory uživatele, oddělil od textu administrátora. Pro jakousi přehlednost
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 1. 2019 06:55

MgX píše: Torrenty nejsou určitě legální. A nejen ty.
Torrenty legalne urcite su. ;-)
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mxm1919 26. 1. 2019 08:22

Pokud jen stáhneš a nesdílíš a neuploaduješ, tak se to pokud vím nepovažuje za nelegální. Na druhou stranu to jde proti logice komunity.
mxm1919
Junior

Odeslat příspěvekod SmokeMan 26. 1. 2019 09:53

Torrent v cr urcite legalni neni, pac i sdilis tak nejak z podstaty veci atd. ale nerad bych do toho zabrusoval ::D abych pak nemusel vybrusovat :D Kodi je urcite v pohode a to i s jeho doplnky...
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 1. 2019 10:11

Torrent je legalny vsade. Nelegalny moze byt akurat tak konkretny obsah. To je velky rozdiel. ;-)
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmokeMan 26. 1. 2019 10:19

hehe, jasne, ale vime, jak sem to myslel :)

Edit: jako jen tak pro zajimavost, ted nemam zadnou android tv po ruce, ale da se tam nalogovat i google disk, google foto atd?
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FranTv 26. 1. 2019 11:18

SmokeMan píše:..., ale da se tam nalogovat i google disk, google foto atd?


V google play nainstalovat nejde a download z prohlížeče přesměruje opět do google play, takže.... 8-S
FranTv
Junior

Odeslat příspěvekod SmokeMan 26. 1. 2019 11:27

tak to je divny, a docela to srazi celou platformu o stupinek dolu...
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků